34
Lakatos munkáim
  • precise
    #34
    Részlet a médiaajánlatból:

    "Az oldal látogatóinak 75 % a hirdetők számára legfontosabb 18-49 éves korosztályból kerül ki, 73,5 %-uk férfi 26,5 %-uk nő. Többségük Budapesten és más nagyvárosban él, nagy számban érhetők el kiemelten magas vagyoni státuszúak, iskolai végzettségük minimálisan középfokú de jelentős számban főiskolára vagy egyetemre jártak."

  • kornel94
    #33
    Ilyen kevés lakatos jár ezen az oldalon? :(
  • sanyiute
    #32
    anno csináltam hasonlót tan műhelybe csak nem ilyen szépet de napokba meg próbálom lefotózni meg belinkelni.
  • shaba23 #31
    Ez tény, nem kell érte bocsánatot kérni.

    Hegesztő tudás nem nagyon kell, hogy szép dolgokat tudj csinálni, hiszen kisebb díszekhez elég ha csak 1-1 ponton "hefteled" az anyagot. Kis utánaolvasással, hogy mit milyen pálcával érdemes, kis gyakorlás egy darab vason, hogy ne tapadj le, és máris megy a dolog.
  • Paál
    #30
    Persze nem akarok leminősíteni senkit az előző hozzászólásommal mert tisztában vagyok azzal, hogy vannak olyanok akiknek nincs ehhez érzéke de mondjuk lehet másban meg jobbak! úgyhogy előre is sorry ha valakit megbántottam ezzel! nem volt szándékomban :)
  • Paál
    #29
    Örülök Én is ennek a topic-nak, mert azért még van remény affelé, hogy vannak olyan emberek akiknek van kreativitásuk kézügyességük, mert mostanában néztem, hogy a sok "HŐS" férfi közűl talán ha egy tud izzót cserélni a konyhai lámpában :D
  • Bueno nacho
    #28
    Szerintem azért, hogy mindenki saját magára vonatkoztathassa :D

    Amúgy, nagyon jó, hogy nyílt egy ilyen topic. Én ugyan köszönőviszonyban sem vagyok a témával, de szívesen gyönyörködök benne, és az sem utolsó, hogy itt egy kicsit mögé is lehet látni a dolgoknak.
  • Paál
    #27
    nem feltétlen... én spec egy kezdő vagyok....
  • F1re
    #26
    ez jó hír, mert én se tudok de van itthon ívhegesztő szal jobb idő lesz ráveszem magamat :D
  • 0ppika
    #25
    szerintem sokat nem kellett hegeszteni hozzá, inkább "kovácsolni" a szirmokat
    de nagyon szép darab az biztos
  • lammaer
    #24
    6 óra? Gondolom 60 év hegesztési tapasztalat esetén... :)
  • 0ppika
    #23
    simán, egy mezei olcsó géppel csináltam, még jópár éve, kb úgy hogy nem is tudtam hegeszteni :D (monjuk most sem tudok :DD)
  • F1re
    #22
    (nem értek hozzá) Sima ívhegesztővel lehet ilyeneket csinálni ?
  • Carlos
    #21
    egy olyan gyertyatartó nekem is kéne. :)
  • Paál
    #20
    6 óra kb nyugodt tempóban
  • Zoli007
    #19
    Nagyon baba! Mennyi idő egy ilyet összehozni?
  • kornel94
    #18
    Szép munkák, a gyertyatartót megcsinálom majd én is :D
  • Paál
    #17
    Csatlakoznék ezzel a témához! :)

  • EnxTheOne
    #16
    te betörő
  • Ironman2
    #15
    Lakatos Nintendó!
  • Lacee86
    #14
    Elég bizarr. :D De amúgy a lakatos szakma nagyon hasznos.
  • lammaer
    #13
    Pedig egy jó lakatosembert mindíg jó ha tud az ember... :)
  • Herold
    #12
    Az egy másik topik.
  • Barnabyka
    #11
    Ennek és társainak a segítségével.
  • kennedy69
    #10
    hogyan kell biztonsági zárakat kinyitni?
  • kennedy69
    #9
    ötletes,tetszik
  • hugopareiros
    #8
    hát de miért munkáIM, ha te egy képet se töltesz fel? o.O
  • MaRee
    #7
    Nagyon jó lett!
  • Herold
    #6
    Fasza. Börtöncellába vagy kínzókamrába ideális.
  • Sippie
    #5
  • kornel94
    #4
    Nekem sajnos még nincsenek ilyen munkáim, mivel én még csak kezdő vagyok. Csak ilyen ház körüli dolgokat hegesztettem meg, amik eltörtek, vagy csak ki kellet javítani valamit. (Most tanultam meg hegeszteni)
  • 0ppika
    #3
    gyertyatartó

  • Lacee86
    #2
    Valami saját így témaindításnak?
  • kornel94
    #1
    Ide rakhatjátok fel a munkáitokat, amit elkészítettetek, legyen az bármi ami a lakatos munkához tartozik. Díszek, szerszámok, eszközök...

    REKLÁMOKAT KERÜLJÜK!