20
  • Tetsuo
    #20
    A 7 milliard emebrbol a legtobb ember buta, igenytelen stb.
    A legnepszerubb zenek, egy kicsit igenyesebb embernek hallgathatatlanok.
    A fingos, hatterkepes appokra van leginkabb igeny, az ertelmes dolgok ma mar mindenhol marginalisak.
    A profit miatt pedig ilyen appokat a legolcsobb/legjovedelmezobb gyartani.
    Ez van.
  • Zombee
    #19
    Lehet, hogy a Top300-ban ennyi van csak, de ennek fele a Top10-ben. Legalábbis a Google Play-en így van. Nagyon sok a felesleges alkalmazás. Akkutöltöttség kijelző tízféle... minek? Persze ez nem a platform hibája, pl. ingyenes szemét program régen is volt számolatlanul Windowsra, bár nem ennyire funkcionálisan szar, mint pl. egy fingó app. De tény, hála az ilyen központosított letöltőoldalnak, jobban szembe jön a szemét, de hasznosat találni is könnyebb.
  • fergusonpapa
    #18
    Értem miről beszélsz, de hidd el nem oylan nagy arányú ezeknek az alkalmazásoknak az aránya mint ahogy mondtad. Főleg hogy az emberek unják és nem kerülnek előre mint mondjuk jó pár éve
  • macleod2012
    #17
    írtam rá szkriptet ....

    de most őszintén, neked szükséged van még több tízezer ilyenre : pánik ? mert én ezekről pofázok ...
  • fergusonpapa
    #16
    Végig nézted? hogy csináltad mond meg kérlek :D

    appstore top ingyenes - fizetős alkamazásaiban mondjuk top 300ban megszámoltam neked : 6 hátérképes 2 zseblámpás 2 valentinapi app :)

    ne mondjunk sületlenséget ;)
  • macleod2012
    #15
    Nem azért, hogy a Win8 alkalmazás boltját védjem, mert tény és való, hogy siralmas a kínálat, de ha végignézem, mik vannak play-en, meg az almás app boltba, kb ezt látni : zseblámpa, bugyuta játék, valentin napi sms, karácsonyi sms, szívecskés háttérkép gyűjtemény, beszélő állatok, chuck norris tények, sexy háttérképek, vibrátor app, stb. Ezekből nekem konkrétan nincs szükségem még 60-10.000 darabra ...
  • gothmog
    #14
    Ahogy speed írja az androidos app nem a telefonhoz kötődik, hanem a google-accountodhoz.
  • speed2006
    #13
    Bocsi, az elöbbi Tetsuo-nak ment volna.
  • speed2006
    #12
    Nem kell megvenni újra, csak lépj be azzal az azonosítóval amivel megvetted.
  • Tetsuo
    #11
    Kicsit off, de talan ti tudjatok:

    Vasarolt Androidos app felhasznalhato az ujabb telefonon is vagy ujra meg kell venni?
  • a_n_d_r_e_w
    #10
    Amikor egy egyszeru ora elo csempe kepes megenni 1.5 GB memoriat, addig minoseget ne is emlegessuk ha kerhetem. Szegyen ez mind az appra nezve, mind az oprendszerre, ami ezt engedi
  • DrFantastikus
    #9
    a Windows 8 'csa'mpe's alkalmazasboltja is egy Ocsmany nagy Ganejdomb, meg a WinowsPhone8 AppStore-ja is !!

    Ki a faxom igenyelte a Microsoft-tol ezt az ocsmany undorito feluletet ? ?
  • Komolytalan
    #8
    WP8 - Nincs az eszközöknek elterjedtsége, tehát miért fejlesztenék rá?
    W8 - Megy rajta ami W7 alatt megy, tehát mit fejlesztenék rá? Most őszintén - azért, hogy a szaniterboltból induljon egy szoftver, és ne a desktop felületről, ki fog fizetni?
    M$ nem tett le az asztalra egy világos modellt, amit a fejlesztők megnéznének, és megértenék, hogy öcsém, írsz három méter programot jó, kapsz érte ennyi dollárt. Egyszerűen azt nem látjuk, ebből hogy lehet pénz. Android/iOs alatt sokkal egyértelműbb a helyzet.
  • AgentKis
    #7
    A májkroszoft elqrta...
    Használható cuccok, olcsó hardver, olcsó szoftver (android) elmélet működik.
    Profin használható cuccok, drága hardver, közepes árú szoftver (almás) elmélet működik.
    Alig használható, drága hardver, drága szoftver, mindenéfizesséésszopjálvele (májkroszoft) elmélet NEM működik.
    Ki érti?
  • mousee
    #6
    A koncepció amúgy nagyon jó, és remekül működik, lásd az alma appstoreja vagy a linuxos repók, sőt, ubuntu appstore. Vagy mondok mást, steam.
    Saját magamból kiindulva nekem simán megér 5-10 eurót egy jó app, vagy játék, és sokkal kényelmesebb, hogy rányomok az "add ide" gombra, szépen levonja a zsetont, letöltődik, települ, jönnek rá az update-ek, semmi gond vele, mintsem hogy letőccsem enkórról, szopjak a krekkel, ne legyen multi a játékhoz, etécé.
    Más kérdés, hogy (fixme ha nem, de én így tudom), hogy a csempés windóz féle appstore nem is igazi appstore, csomó programnak csak a külső linkje van benne, nincs meg az egygombos kijeleölöm és fél perc múlva használom feeling.
  • evetke007
    #5
    Én igazából nem is értem mit várnak ettől az appstore-tól.. (na jó azt tudom,hogy lóvét)
    Az átlag user telepíti a gépére a Wint, a felhasználói programokat, majd így használja évekig.
    Játékokon kívül szinte semmi nem kerül le/fel a gépere.
    Van egy elhanyagolható réteg akik kipróbálnak minden újdonságot, de arra szvsz nem lehet ilyen bazárt építeni.
  • thunderb81
    #4
    Ott rontották el (de nagyon) hogy mindenki csak a lokalizált app-okat látja.
    Külön keresgélnem kellett, hogy beállítsam azt, hogy lássam az angol nyelvű appokat.
    De őszintén.. amit letöltöttem azt se használom, mert ki nem állhatom az új start screen-t
  • Major
    #3
    Windows Store != Windows Phone App Store
  • fergusonpapa
    #2
    nem meglepő hírek :D Vegyél okostelent 150e csak app nincs rá :DDDDDDDDDDD
  • Szefmester
    #1
    Kevés program, sok letöltés. Hmmm... Lehetséges hogy olyan programokat töltöttek le az emberek amiknek a létezését alapnak tartották az oprendszerükben?