18
  • Szefmester
    #18
    Csapjuk a listához a Wizardry Online-t is, ahol az erős lelkű karik halál esetén retteghetnek hogy tudnak e eleget adakozni lelkük üdvéért, vagy karakterük hamuvá válik (törlődik), netán időben elérnek a feltámasztó pontra vagy a lelkük felzabálja egy asztráldémon. :D
  • narumon
    #17
    Rájöttem. A weboldalon be kell lépni, majd hozzáadni egy email címet. Ezzel az emailcímmel utána már a telepítő is beenged és elkezdi a valódi tartalom letöltését és telepítését.
  • bakkerman
    #16
    ittis ez a helyzet,meg a telepitője is elég fura volt,azt mondja 25 giga hely kell neki,de 5 másodperc alatt felrakta,és kb 20 mega ment le a vinyóból...
  • narumon
    #15
    No én már el is akadtam. SW Old Republic. Megcsinálom az accot aszondja töltsem le. Lejön, elindítom azt mondja lépjek be, beírom az adatokat. Azt írja ilyen nincs...
  • alma2
    #14
    Par eve nem gondoltam volna, hogy en is eljutok arra a szintre, ami elott meg anno ertetlenul alltam, hogy sokan miert csak a kommenteket olvassak el a cikkekhez. Amiota a fenti uriembertol kapjuk az egi aldast, sikerult eljutnom ide nekem is. Na keson ero tipus vagyok:)

    "Heroes and Generals" Sosem hallottam rola, probalom is.
  • Ry0K3N
    #13
    APB-ről nem tudok nyilatkozni. WoT az hol pay to win? mert azt én is szeretném tudni. Planetside 2 nem pay to win. LoL nem pay to win. MWO nem pay to win. Hawken nem pay to win. Tudtommal a tribes sem. A többi meg marhára nem érdekel.
  • Zero 7th
    #12
    Mert a felsoroltak fele az nem az, ugye? WoT-tal és APBel az élen...
  • Torzonborz
    #11
    Érdekes hogy ha már a Hawken mint "meches" játék itt van a listában akkor a Mechwarrior Online miért nincs ? Mert az A meches játék...
  • Ry0K3N
    #10
    "Battlefield Heroes, Battlefield Free2Play?" Pay to Win hulladékok.
  • Zombee
    #9
    Battlefield Heroes, Battlefield Free2Play?
    Amúgy a Team Fortress 2-őn meg azért nem látszik meg az ingyenesség, mert eredetileg nem volt az, pár éve vált ingyenessé.
    WoW annyiban változott, hogy régen a trial 20. szint/10 napig volt korlátos. Most az időkorlát megszűnt, csak fejlődni nem tudsz sehova, azt hiszem, a 20 szint megmaradt. Nem értek hozzá, még a trial keretét sem használtam ki, annyira unalmas volt, de szerintem a szintkorlát miatt végig sem lehet játszani, nyilván valahova feltétel a magasabb szint, gondolom én.
  • Ry0K3N
    #8
    A WoW-ot nem írtam volna ide egyáltalán. A TERA-t viszont igen.
    Heroes and Generals milyen állapotba van most? Zárt- nyílt béta? Avagy élesbe megy már? Mikor legutóbb néztem még nagyon alfa verzió volt.
  • MaRee
    #7
    A wow ingyenes
  • cateran
    #6
    A fenti listabol mind a LoL, mind a WoT megeszi a 2-t egyutt reggelire jatekosszamra. A WoW a legnepszerubb fizetos....es bar az accountszam valahogy mindig magas a jelentesek szerint, a jatekosszam valahogy ennek a kozeleben sem jar, eu-ban legalabbis.
  • zola2000
    #5
    Meg a dynasty warriors online is kell ide ami szinten kellemes játék lett.

    dynastywarriors.aeriagames.com
  • peti1106
    #4
    A sokak által még sajnos ismeretlen Heroes & Generals lemaradt a listáról. Az egyik legjobb és legszebben kidolgozott II. világháborús MMORTS és FPS játék. Érdemes egy pillantást vetni rá, mivel a WoT-tal vagy a WoW-al esetleg más ilyen típusú játékokkal ellentétben, megunhatatlan és simán le is körözi azokat.
    Weboldal: http://www.heroesandgenerals.com
  • Grodt
    #3
    Legalább a játékok címét jól írnák le... A Star Wars MMO az a The Old Republic, nem a Knights of The Old Republic.
  • zola2000
    #2
    Azt olvastam valahol, hogy a WOW után a világ második legnépszerűbb MMOja az AION.

    (mondjuk nem vagyok oda az mmokért)
  • Szefmester
    #1
    A WoW ingyenes.. aha... nem csak van egy ingyenes de szintkorlátos trialja? Ennyi erővel írhatta volna már Ötvös "úr" azt is hogy Guild Wars, hiszen ha megvettük akkor már az is ingyenes, és ez ingyenesebb mint a wow féle demó.