143
  • Amiga
    #143
    Ha az összes küldetést teljesítetted, mielőtt lejutsz a végére, akkor fedi fel magát a történet.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A főszereplő Paul Prospero, egy magánnyomozó, akit Ethan talált ki. Vagyis az egész történet csak Ethan fantáziájában létezik, miközben füstmérgezésben haldoklik. Valójában a gyilkosságok nem történtek meg, ahogyan a többi is (witch-kunyhó, űrutazás, varázsló) csak Ethan fantáziájának a terméke. Valójában az anyja véletlenül gyújtja fel a házat, és miközben oltani próbálják, a kis Ethan meghal a füstben.
    Természetesen Paul Prospero is eltűnik Ethan halálával.
  • grebber
    #142
    Végeztem vele. Ez volt a 4. végigjátszás. Ezzel el is engedem a game kezét!

    Fáj leírni már magamat égetem ,de a 4 végigjátszás ellenére sem esett le nekem mi is a történet.
    Valaki el tudná mondani?
  • grebber
    #141
    Elérhető az update!
    Akinek megvan megnézhetné milyen a performance.
  • grebber
    #140
    "Unreal Engine 4 update:

    Dear all,as you may have already seen on our Twitter profile, we are releasing the Unreal Engine 4 version of The Vanishing of Ethan Carter on PC on Friday, September 11th. We are going to reveal more details about it in a few days, for now - please try to discuss everything related to the UE4 upgrade here. And please let us know about any questions or issues you have once it is out."
  • grebber
    #139
    Ennyit szépült a The Vanishing of Ethan Carter
  • grebber
    #138
    Jaj hát most nézem csak a saját topikjába be se raktam anno a hírt!

    Felújítják a The Vanishing of Ethan Cartert
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2015.07.06. 22:25:50
  • Bokafix2
    #137
    Nem ott kell hanem attól feljebb lesz egy üreg... ki is van írva hogy enter... ott lehet bejutni.
  • kirol
    #136
    Köszi!
  • Czobi
    #135
    Szia! Itt leírja, hogyan kell bejutni a barlangba:
    http://www.gameskinny.com/gbhuh/how-to-find-the-mine-vanishing-of-ethan-carter-mini-walkthrough
  • kirol
    #134
    Azt én is láttam, de
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a barlang el van zárva egy ráccsal, ami be van zárva. És nincs kulcsom. A kriptában az apa azt mondja elvesztette a kulcsot, mire a gyerek azt mondja nem baj, majd a kapu melletti valamit használja... De gőzöm nincs mit. Szóval erre a barlangra gondolsz? Hogy lehet kinyitni? Vagy itt kellene keresnem valami üreget?


    Iszonyat szép ez a játék!
    Utoljára szerkesztette: kirol, 2015.01.03. 18:27:01
  • Bokafix2
    #133
    Nem ott kell menni szerintem, hanem a barlangon keresztül. Az arrébb van a hegyoldalban. Ott lesz egy üreg és úgy jutsz le a barlangba.
  • kirol
    #132
    Segítsetek légyszíves.

    Nem tudok lejutni a gát alá. A kis lift nem jön fel.
    Néztem végigjátszás videót, de abban csalás van, mert bezuhan a liftaknába és onnan vitte fel a liftet.

    Szóval mit kellene itt csinálni?
  • totyak
    #131
    Őszintén szólva nem tudom, hogy mi a "minden". Megcsináltam a...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    legelső csapdás küldetést, a vonatosat, az asztronautást, a ház szobáinak sorrendbe rendezését, a gátnál levőt, a bányában levőt (mind az anya halálát, mind a csillagkapusat), a leégett házat, a temetőset, illetve jártam Ethan házában is.

    Ha ezeken kívül van még, akkor én nem találom, vagy kifelejtettem a felsorolásból.
  • grebber
    #130
    Megtaláltál mindent? Mert ha nem akkor oka van hogy jelezze :D

  • totyak
    #129
    Már a játék végén vagyok azt hiszem, de szerintem bugos a cucc és nem tudok továbbmenni.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kinyitottam a bányában a csillagkaput, de utána hiába megyek a leégett házhoz, mert a hátsó ajtó, ami a falon levő rajzhoz vezet zárva van. Másolt játékkal játszom, de az Update 3 után el sem indul a játék. Nem is teszi fel szerintem rendesen a foltot, mert néha kiírja, hogy ezt-azt nem talál.

    Ötlet?
  • Lengyel2
    #128
    Na megvettem én is, és nem bántam meg, hogy egy ilyen team-et támogatok a pénzemmel. Még nem értem ugyan a játék végére (most jutottam le a vízzáró gáthíd aljára), de hihetetlenül élvezetes. Elsősorban nem a sztori vagy a látvány miatt, még csak nem is az eredeti(nek tűnő) mozaikos összerakós látomásos nyomozásos módszer miatt, hanem... te jó ég, egy kalandjáték, ahol nincs semmi marker! nincs térkép, nincs hatalmas nyíl, hogy erre kell menni, nincs inventory, egyáltalán semmi nincs a monitoron, csak te vagy, meg a két lábad, amivel mész, meg az agyad, amivel ki kell találni, hogy mit kell csinálnod, és amivel meg kell jegyezned az egész tájat fejből. Ez a 10/10. Zsenge ifjúkorom legjobb játékélményeit idézi fel az Ethan Carter, amikor még gondolkozni kellett egyes játékokban.

    A másik élmény meg a látvány - nem is tudom, játszottam-e eddig olyan játékkal, aminél meg kellett állnom pár percre nagy lélegzetet venni, mert olyan immerzíven valóságos 3D volt a környezet. A fenyőágak szó szerint kiállnak a képernyőmből. Mondjuk utánanéztem ennek a tájnak, és megtaláltam, hogy a játék legtöbb helyszínét egy az egyben létező lengyelországi helyszínekről vették be a játékba, tehát azért néznek ki olyan drámaian valóságosnak az épületek, a hidak, mert valóban így néznek ki IRL, csak a grafika lepusztultabbnak rajzolta meg őket, mint a valóságban. De ez semmit nem ront az értékelésen, szép helyeket választottak, jó ízlésük van. (YouTube: "In the Footsteps of Ethan Carter", lengyel video angol felirattal.)
  • yesname #127
    Képmutatás magasfoka amit művelsz. :(
  • grebber
    #126
    Azok fake accountok én azt nézem amikor mindig nagy akciók vannak akkor a keménymag 7-8milla szokott lenni ennyi aki kb steamezik rendszeresen kb.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2014.11.01. 22:54:19
  • Evoluti0N
    #125
    Elméletileg 100 millió aktív Steam fiók van (most ne kérdezd, hogy az aktív az milyen gyakori bejelentkezést jelent), szóval az arány még rosszabb. :D
  • Evoluti0N
    #124
  • Shep
    #123
    ... és abból a 60 ezerből 59900 azt kérdezte 5 perc séta után, hogy mit kell itt csinálni :DDDD
  • grebber
    #122
    Csak furcsa hogy 7+ millió steam userből 60 ezer embert érdekel ez a game!
  • Evoluti0N
    #121
    Sajnálod itt őket, de megvenni nem veszed. Jó vagy. :D
  • grebber
    #120
    Sajnos nem, majd 5 euro körül tervezem!
  • Shep
    #119
    Na akkor meg pláne jó a 60e, azt hittem már ps-re is jött.
  • Evoluti0N
    #118
    Te megvetted?
  • Evoluti0N
    #117
    PS4-re még ki se jött, csak PC-re. Nem agyonhájpolt, indie címtől pedig szerintem nem rossz ez.
  • Shep
    #116
    Miért? PS4-re szerintem a kutya nem vette meg, ráadásul egy igen csak réteg játékról van szó, valamint ha ők azt írják elégedettek akkor ott már nyilván bőven pluszban vannak.
  • grebber
    #115
    Szépen fogy ..... szerintük

    60 ezer db az kurva kevés szerintem :(
  • scomcomputers
    #114
    Ideiglenes link a magyarításhoz!
    Hála Lostprophetnek!
  • mester1987
    #113
    Zsír, este meg is nézzük :)
  • scomcomputers
    #112
    Melyik a jobb...így látatlanban mondom hogy a prófétáé a nyerő!
  • mester1987
    #111
    Nincsmit.
    Én még a játékot sem néztem meg. Nem tudom melyik a jobb, melyik illik jobban a játékhoz. :)
  • scomcomputers
    #110
    Köszi,majd ránézek.....

    Közben elkészült a LostProphet magyarítás, de szopóágon vagyunk,mert besz@rt az oldala.....
    Utoljára szerkesztette: scomcomputers, 2014.10.05. 17:19:45
  • mester1987
    #109
    Van azóta valami Update 4, Update 4 Hotfix is. Nem tudni mit javít.
  • mester1987
    #108
    Thank You!!!
  • scomcomputers
    #107
    Ennek ellenére, nálam meg-meg reccen, de ez biztos a virágboltban vásárolt változat miatt van....pedig már az Update 3 is fenn van....


    Van már magyarítás is hozzá, de Lostprophet, talán ma adja ki az ő verzióját is:


    Letöltés!
    Utoljára szerkesztette: scomcomputers, 2014.10.05. 14:03:26
  • mester1987
    #106
    Thank you! Dob valamit, több UE3-asnál használtam már.
  • scomcomputers
    #105
    Akinek esetleg bebeakad a game ez segíthet !
  • mester1987
    #104
    Én is eddig csak olvasgattam róla + a topikban is nagyon dicsérik.