126
  • Jakuza001
    #126
    Menj pestre es pucsits te kis alt. :D
  • narumon
    #125
    Hagyd, kár vele foglalkozni, sérült szegény.
  • nemcsakizé
    #124
    " Te szegedi tajparaszt "
    Ha szegedi embereket így leparasztozod felmegyek Pestre megbaszlak és anyádba fogom utána beleverni jól szegediesen köcsög pesti fasz. Ez jakuza001 neked szolt
  • Jakuza001
    #123
    Nem te irtad, hogy a 150k az szamodra tul sok a komolyabb cuccokert ?
    Na de most komolyan egy kis hitel melle nem fer meg egy kis koltekezes ? :D
  • Jakuza001
    #122
    En persze mindig melle lovok jah :DDDDDDD [email protected] ide irhatod is a valaszokat. :D
  • narumon
    #121
    Mennyiért adod?
  • narumon
    #120
    Áh nem löttél mellé.. Szar technics mi?
    Szerintem sokan csak az árát is elfogadnák annak a szar technicsnek. Szerintem még te is nagy bankos ember :)
    http://www.argep.hu/product_72860.html

    Abban azonban igazad van, hogy éhenkórász vagyok, úgyhogy most el is köszönök elviszem asszonyt vacsorázni. Élveztem a mai napot majd holnap folytatjuk, addig készülj új mesékkel! :)
  • Jakuza001
    #119
    Jah es nem kell egy SL-1200MK6K1 ?? :DDDD
  • Jakuza001
    #118
    Nem lottem en semmit melle, ezert probalsz terelni errol. Mint ahogy a technics szaroddal sem lottem melle, meg a tobbivel sem ugye ehenkorasz matyi. :D
  • narumon
    #117
    Hát a kőművessel nagyon messzire lőttél azt hiszem. Technics fossal kell beérnem? Háhháhá ez volt a kurva vicces - tudod hányan szeretnének ilyen technics fost? Tudod te egyáltalán mennyibe kerül egy ilyen lemezjátszó? Ráadásul eszem ágában sincs lecserélni, nagy álmom volt a beszerzése, de azért próbálkozz csak a mesékkel.
    Nem nem kavarom a habarcsot nem szeretném elvenni apád munkáját, hiszen csak ki kell egészítse a kis bért amit a bankban kapsz miközben a magamfajtát ugrálod körbe. Megalázó mi? :)
  • Jakuza001
    #116
    Jaj es tovabb hazudik. :PPPP
    Veletlenul megint kitalaltak, hogy apad mit melozik >? :D
    Ahogy te is te gyoker ezt mindenki tudja a vinyleseknel es azt is, hogy miert nem tudsz venni egy lemezjatszot,hanem ilyen techincs fossal kell megelegedj, meg mikozben rinyasz miatta, hogy milyen jo lenne egy jobb.
    Te aztan jol el vagy engedve. :D Hitel az van hasznalt meg hasznalt ipad, meg a rinya mindenhol. :DDD
    Habarcsot kavard inkabb az valo neked.
  • narumon
    #115
    Akkor miért írtál valamit munkakeresésről? Ez csak rád vonatkozhat hiszen másról nem volt szó. Csak te meg én vagyunk itt. Mivel én nem keresek munkát ezért ez csak rád vonatkozhat. Elég rendes lemezjátszóm van - megint egy dolog ami nem tudom, hogy jön ide. A fateromnak max dolgoznak kőművesek is (apád is ott van? Nem is mondtad. Majd mondom a fateromnak adjon apádnak egy nap szabadnapot hiszen el kell, hogy tartsa a hülye fiát is.)
    Inkább arról beszélj, hogy milyen egy bankban gályázni és körülugrálni az olyanokat mint én?
  • Jakuza001
    #114
    Dehogy nem rinyaltal. Meg arrol is hogy egy rendes lemezjatszot nem tudsz venni. Pedig teged a bankok keresnek de mar nem futja.
    Es igen azt is tudjuk honnan jott a komuves szoveg is, mert apad az, te meg a segedmuki vagy mellette amikor van munka. :D
  • narumon
    #113
    Én biztosan nem rinyáltam miatta, te írkáltál valami munkakeresésről, mivel rám nem vonatkozik így csak magadról beszélhettél.
  • Jakuza001
    #112
    En lettem volna munkanelkuli ? Hat nem te rinyaltal miatta ? :D Hat ez a vicc kategoria. Magadrol mintaztad ? :D
  • narumon
    #111
    Na mivan, az előbb még munkanélküli voltál most meg már valami banki bérrabszolga? De gyorsan változik a helyzet.
  • Jakuza001
    #110
    *felvehettel
  • Jakuza001
    #109
    Igen sot, ki is fizetik helyetted mert eppen a csorgos sipkadban mentel be legutoljara. :D
    Sot ok ill mi fogunk fizetni, neked, hogy felhettel hitelt. :D
  • narumon
    #108
    Ez nem álom, még fel is szoktak hívni, hogy vegyek még fel. Soha nem volt még olyan gondom, hogy fel akartam volna venni és ne adtak volna.
  • Jakuza001
    #107
    Tenyleg a bank korlatlanul szorja a hitelt ? Ilyenrol meg nem hallottam, te ezt melyik almodban vizualizaltad ? :D
  • narumon
    #106
    uzsorakamat? Azt meg minek? Ott a bank, korlátlanul szórja a hitelt bármelyik uzsorásnál kedvezőbben. Minek ide uzsorás?
    Az xboxtól meg nem válok meg, akkor mit töltenék a zsömléből kijövő árammal?
  • Jakuza001
    #105
    Jo hitel ? :D Puszira mi ? Hat puszit maximum egy bankar hatsofelere tudsz te adni. :DDD
  • Jakuza001
    #104
    De szamodra van mas alternativa is, elmehetsz valami uzsorashoz, igaz az torvenybe utkozik.
    De ha mar nem lesz zsomlere se a csaladnak eladhatod az xboxodat is. :D
  • narumon
    #103
    Hát akkor maradok a mostani bankomnál úgyis meg vagyok elégedve velük, ráadásul mindig szívesen adnak hitelt - csak ugye észnél kell lenni, hogy mire vesz fel az ember. Mert ugye van a jó hitel ami neked dolgozik meg a rossz hitel ami ellened. Node ezekkel te is tisztában vagy, szóval nem kell ebbe belemenni. A jó hitel mindig jöhet.
  • Jakuza001
    #102
    Te mirol beszlesz hulyegyerek, mondom ahhoz bekellene menned a bankba. :D
  • narumon
    #101
    Akkor miről beszélsz? Nekem a bank is teljesen jó nem volt velük még gondom.
  • Jakuza001
    #100
    De neked nem adnek szerintem hitelt, raszolnek az ugyintezore, hogy listazzon fel a hiteltartozasok miatt. :D
  • Jakuza001
    #99
    Ahhoz sajnos bankba kell menned. :D
  • narumon
    #98
    Én szívesen elfogadom. Hány százalékra adod? Kedvezőbben mint a bankok? Akkor beszélhetünk. A legjobb dolog úgy lakást venni, hogy a bank adja rá a pénzt, az albérlő fizeti ki, az én pénzem meg közben kamatozik. A hitel teljesen jó dolog csak tudni kell használni. Legfeljebb veszek még egy lakást most úgyis "fillérekért" vannak.
  • Jakuza001
    #97
    Nem, nem hazudtolom meg magam bator gyerek :DD
    De legalabb en nem vagyok olyan debil, hogy hitelt mellett sirjak es kozben ipadot vegyek a nagy pityergesem kozben.
    Inkabb en adom neked a hitelt. Na akkor ki is az okosabb ? :D
  • narumon
    #96
    Ebben a topicban sem hazudtolod meg magad.
    Amúgy jó ötlet kérdezd meg, hogy kellesz-e szökökút takarítónak. Gondolom oda az olyan hülyéket is felveszik mint te. Báár nem biztos, lehet, hogy képes lennél elrontani egy szökőkutat.
  • Jakuza001
    #95
    Es az a medence a szegedi szokokut mi, ahol az ejszakai padon fekves utan felfrissulsz ?? :DDD
    Na eriggy a kurba anyadba hulyegyerek :D
  • narumon
    #94
    Ne sírj. Mondanám, hogy jöhetsz hozzám medencét tisztítani de azt egy jópofa öreg csinálja, nem rúgnám ki a kedvedért. Kénytelen leszel mást keresni :)
  • Jakuza001
    #93
    Majd felveszlek teged. Jaj de meg sem.... te mar az elso allasinterjun kihullanal, mert nincs eleg kvalitasod hozza. :D
  • narumon
    #92
    Menjél keress inkább munkát még akkor is ha valamiért nem kapsz. Ne add fel egyszer sikerülni fog.
  • Jakuza001
    #91
    Dehogy keverek pont miattad irtam be az elso megjegyzesemet, mert tudtam ugrani fogsz ra te bohoc. :D
  • narumon
    #90
    Márpedig valamit nagyon keversz. Nekem mit kéne bizonyítanom? Én nem állítottam semmi ilyesmit - te fantáziálsz.
  • Jakuza001
    #89
    Konkretran a masik topicban.
    Teehat en veletlenul magamtol kitalaltam az xboxod az ipadodat, a hiteleidet, meg a sirasod ? :DDDDDDDD
    TE bohoc neked kell itt bizonyitani nem nekem, foleg azt, hogy miert vagy ennyire buta, hogy a hiteled utan sirsz es megis tularazott applet es hasonlo dolgokat vasarolsz >?
  • narumon
    #88
    Valami bizonyíték? Pl, hol sírtam a hiteleimről?
  • Jakuza001
    #87
    Uristen ennyi ordas nagy hazugsagot mar reg olvastam :DDDDD