115
  • Arthas
    #115
    OMG, két ovis veszekszik, kellemes 5 percet okoztatok nekem .SG Monika show
  • Jakuza001
    #114
    Sot, a felhasznaloknal is nem "atlagembereknel" is szarabbul hasznalod igy igaz. :D Lehet mas menut nem talaltal meg , mert nem volt kozelben aki helyetted rakattintson ? :D
  • narumon
    #113
    Oké, tudod mit legyen igazad, pont úgy használom mint aki naponta postol, chatel, megoszt, beszúr, stb - igaz én egyiket sem csinálom de legyen igazad, ugyanúgy használom.
  • Jakuza001
    #112
    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1360061729&no=55]##55[/URL]
    Ez van amikor a sajat felsobbrendusegedet mas is kifigurazza. :D
    "atlagember" :D rotfl
    Ubergagyi vagy.
  • narumon
    #111
    #56
  • Jakuza001
    #110
    Mastol is csak neked :D
  • narumon
    #109
    #56
  • Jakuza001
    #108
    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1360061729&no=55]#55[/URL]
  • Jakuza001
    #107
    Mondom en hogy mar nem tudsz mit mondani, csak azt hogy mesedelutan, mikor ott van egyertelmuen az "atlagember"
    Barom :D
  • narumon
    #106
    Mondom én, hogy mesedélutánt tartasz. Gyorsan mondj még néhány ilyen fantasyt mert mindjárt mennem kell. :)
  • Jakuza001
    #105
    Nem talalsz ki semmit, hiszen mar azt is kitalaltad, hogy nem vagy "atlagember"
    Jah es mielott ugy hiszed nem irtam le ilyet :

    "Valoban kilogsz az "atlagemberek" tomegebol igy van, de nem felfele, hanem lefele, mert meg egy facebookos hasznalatnal is erosen bizonyitgatod a hulyeseget."
  • narumon
    #104
    Én nem találok ki semmit. Az a te műfajod meseíró "barátom".
  • Jakuza001
    #103
    Te ezt a poent en mar elsuttotem veled kapcsolatban, talaj ki valami mast a nagy felsobbbrendusegedben te barom. :D
  • narumon
    #102
    Pedig te akármit használsz akkor is biztosan más vagy mint az átlag ember, azok ugyanis nem olyan hülyék min te.
  • Jakuza001
    #101
    Akkor mert is en csak a csoportokat hasznalom, mar vagyok valaki az atlagemberekhez kepest te barom ? Nem, nem leszek, mint ahogy te sem csak te olyan kreten vagy hogy ezt nem tudod felfogni. :D
  • Jakuza001
    #100
    Mar levezettem hogy egy bohoc vagy aki masokat leatlagamberez es kozben magat beakarja ezzel allitani valami masnak. :D
  • narumon
    #99
    Már levezetted, hogy mindenki CSAK ÉS KIZÁRÓLAG a csoportokat használja és pár naponta néz rá a facebookra. Hát ki vagyok én, hogy megkérdőjelezzem amit te már levezettél. Én egyetértek, pont úgy használom ahogy mindenki más - néhány naponta ránézek a csoportra. Mindenki így használja ezt állítod én meg elhiszem neked!
  • narumon
    #98
    Ezt tartom, csak ez nem egyenlő a te hülyeségeddel és képzelgéseiddel.
  • narumon
    #97
    Akkor miért hoztad fel?
  • Jakuza001
    #96
    Hat ki hirdette te bohoc ? :D
    ""egészen más részeit használom szerintem mint az átlagember""
  • Jakuza001
    #95
    Te majomparade ? Munka ? Nekem nem kell es nem azert am, mert nincs szakmam vagy nem ertek mashoz, hanem mert masok dolgoznak nekem. :DDD
  • narumon
    #94
    Ezt te hirdeted nem én.
  • Jakuza001
    #93
    Minek neked eleg ez is ? Egy szanalmas bohoc aki felsobbrendusege kimerul a facebok csoportjanak masfele hasznalataban es ezt hirdeti is.
    Te mostmegkerdem toled, te tenyleg ekkora retardalt vagy :D:
  • narumon
    #92
    Miért? Nem kapsz munkát? Gondolom nem értesz a trollkodáson kívül semmihez azért.
  • narumon
    #91
    Ezt már egyszer írtad, nincs új?
  • Jakuza001
    #90
    "egészen más részeit használom szerintem mint az átlagember"
    Csodalkozunk hogy ilyen kreten miert nem kap munkat ? :DDD
  • Jakuza001
    #89
    Igen te megtalaltad a facebook "eredeti" formajat, hogy lehet belole szellentest elovarazsolni es ettol te masoknal magasabbrendunek kepzeled magad. Na huzz a pocsbe.
  • narumon
    #88
    A hülyeséget te beszéled. Nem nem lesznek más átlagemberek - hiszen én sem ezt írtam hanem MÁSHOGY HASZNÁLJÁK - és ezt írtam, de te megmondtad, hogy nem használják máshogy - akkor viszont úgy használják ahogy én. Én meg pontosan tudom, hogy én hogy használom.
  • Jakuza001
    #87
    Hiaba beszelsz felre kis kocsog. Nem, nem mindenki hasznalja csak es kizarolag a csoportokat, ettol nem lesznek mas "atlagemberek".
    Tehat hiaba probalod sarkitani a hulyeseged, ettol meg hulyeseg.
  • narumon
    #86
    Totálisan egyetértek. Látok embereket akik naponta 10x-20x postolnak valamit ami azt jelenti, hogy ott ülnek gyak egész nap a facebook előtt. (ezeknek a hírfolyamát kell rögtön letiltani). Viszont ez nem a facebook hibája hanem az emberé. Mint az MMO játékok. Azt is lehet teljesen elvakult módon napi több órán keresztül évekig játszani, meg lehet ugyanúgy mint bármelyik másik játékot. Nem a játék a hibás hanem az ember.
  • narumon
    #85
    Mondom, hogy nem használom máshogy! Már levezetted, hogy mindenki CSAK ÉS KIZÁRÓLAG a csoportokat használja és pár naponta néz rá a facebookra. Hát ki vagyok én, hogy megkérdőjelezzem amit te már levezettél. Én egyetértek, pont úgy használom ahogy mindenki más - néhány naponta ránézek a csoportra. Mindenki így használja ezt állítod én meg elhiszem neked!
  • heist
    #84
    A facebook-al önmagában az a probléma, hogy súlyosan deformálja a szociális és mindennapi életet...

    Nem csak a kapcsolattartásra gondolok, hanem a gondolkodásmódra és az általános életvitelre is.

    Egy addikció, amiről sokan nem tudnak lejönni, úgy ahogy drognál megesik.

    Eltorzítja a személyiséget, félreértelmezteti a közösségi életet.

    A jó oldala, hogy legalább megismerjük az ember igazi énjét...

  • Jakuza001
    #83
    Nem, nem hasznalja maskent te barom. :D
    Raadasul nem is ez a lenyeg, hanem te leirtad, hogy az "atlagember"-hez kepest hasznalod mashogy.
    Hat ki a pocsnek kepzeled te magad ? :D
  • narumon
    #82
    Jajj látod milyen vagyok, elfelejtettem, hogy egyszer már megbeszéltük, hogy mindenki úgy használja ahogy én. 2-3 naponta ránéz a csoportra és hozzászól az ottani témához. Csak egy egészen szűk réteg használja máshogy, hiszen mint mondtad mi (én is) vagyunk az átlag. Nem értem a forum elején miért sír néhány ember, hogy elveszíti a barátait hiszen nem nagy gáz az ha valaki 2-3 naponta egy pár percet szán rá. Hiszen az átlag így használja. A postokat is valami gép generálja hiszen az átlag (mint én) nem postol hónapokig semmit, nem linkel videót.
  • narumon
    #81
    Akkor nézd meg, hogy eredetileg mit írtam. Pont a szokásról beszéltem és konkrétan a facebook használatról. Nem a csoport használatról, nem a zsíroskenyérről, hanem hogy az átlagember hogy használja a facebookot. És ha beszarsz akkor is máshogy használja mint én.
  • Jakuza001
    #80
    Te maki, sok millio "atlagember" van fent, akinek masok es masok a szokasai, de ettol nem lesznek mas "atlagemberek" es ezt nem jegyzik meg sehol :D
  • narumon
    #79
    A csoportokat igen. Node ha minden úgy használja a facebookot mint én, akkor ki írja azt a sok postot? Ki linkeli a sok képet meg a videót? Valami gép?
  • Jakuza001
    #78
    Pont ugy hasznalod a csoportokat, ahogy mindenki mas "atlagember". :D
    Barom.
  • narumon
    #77
    Oké, tudod mit legyen igazad, pont úgy használom mint aki naponta postol, chatel, megoszt, beszúr, stb - igaz én egyiket sem csinálom de legyen igazad, ugyanúgy használom.
  • Jakuza001
    #76
    Korrekt.