35
  • Vaszilij Artyom
    #35
    Tudod vannak olyan emberek akik nem hiszik azt, hogy az európai foci az sport.
  • cateran
    #34
    Peldaul olyan, aki megnezne vmi sportesemenyt, amit meg a fizetos sportcsatornak sem kozvetitenek? Nem kell leragadni az echte ungarische betyar adoknal...De emlithetnem azokat, akiknek nincs tvjuk (pl nekem:P) vagy azokat akik olyan tvcsatornakat szeretnenek nezni, amik a vilag tulfelen leteznek.
  • heist
    #33
    Komolyan létezik olyan ütődött aki stream-en tévézik?:)
    Neee....

    Sávszél pocsékolása az egész, szolgáltató helyében azonnal kirúgnám...
  • Szefmester
    #32
    Gondolom tévé helyett nézi streamen a műsort, pláne ha olyan műsor amit itthon nem nézhetsz egy csatornán sem.
  • heist
    #31
    De milyen stream-t nézel, áruld már el...

    Komolyan, nem értem ezt a tecső kultúrát sem. Én egy-két klipet, illetve 1-2 HD tartalmat megnézek youitube-on egy hónapban.

    Te mit nézel? Nyan Cat-ot tolod aztán újratöltöd, megint letolod vagy mi?
  • heist
    #30
    A youtube-nak is rengeteg kiszolgáló szervere van, és szerintem valamilyen módon megy az intelligens tartalomszolgáltatás, tehát a felkapottabb, vagy hivitaalos videókra több erőforrást, sávszélességet adnak, ami meg annyira nem menő, arra sokszor keveset, vagyis abból vesznek el a többi javára.

    Nem egyszer találkoztam már olyannal, hogy népszerű videót néztem én is full HD-ben, aztán egy sime 360-as másik videó meg alig akart betöltődni.
  • Vaszilij Artyom
    #29
    Akkor normális oldalon kell a streamet nézni.
  • G_ArchAngel #28
    Az adblock nem megoldas: sok oldal el sem indul, amig aktiv, sajnos pl. online sportcsatornak sem, koztuk a televiziok online streamjei sem.
  • kvp
    #27
    A gyakran vagy nemreg nezett videok cache-ben vannak. A regen nem nezettek pedig az alap tarolon. Viszont a betoltesnel a fo problema, hogy sok videot nem flash-el hanem nativ html5-os beagyazott videokent kuldenek. Ezeknek a lejatszasa a bongeszoknek meg nem nagyon megy gordulekenyen, tovabba sokkal kisebb az elo buffereles, tehat gyakrabban akadnak meg. A megoldas visszakapcsolni a flash + flv alapu lejatszasra. Ez egyelore azert is jo, mert kulon cache-elodik az flv es az mp4 file es az elobbit egyelore tobben hasznaljak.
  • Molnibalage
    #26
    Az új kinézet egy fos, nem használható jobban. Cserébe egy videó tagjeit sem tudom megnézni, hogy segítsen a keresésben.

    Olyan érdekes, hogy ma "újítás" címén szinte sierül minden nagyobb forgalmú oldalt jól elrontani...
  • tom..
    #25
    Gondolom a fizetős csatorna prioritást élvezne így a kevésbé nézett videók is szépen jönnének. Ugye itt ingyé van, nem reklamálhatsz, ha viszont fizetsz, akkor már nekik is garantálni kell hogy Te el tudd érni a tartalmat.
  • Tetsuo
    #24
    Ez nálam is így van. Errefelé a net forgalmának 90%-át rihanna meg hasonlók teszik ki. Azok HD-ben, egybol jonnek, ami engem érdekel, az szaggat 480p-n is.
  • SchumiBacsi
    #23
    Szokásom CC-zni, csak Juhtubnak is szokása néha meghalni :D
  • Interstate 95
    #22
    Már reagáltam #12 de az se kizárt hogy egy új algoritmus van tesztelésben két hete #20. Előtte miért nem volt problémám ?
  • gergely1991
    #21
    Itt elégé lassú a net(1-2 MB) de a HD videók kevésbé akadoznak(mire ezt megírom simán meg is lehetne nézni) nálad lehetnek problémák.Amúgy a flash videók(.flv) kevesebbet foglalnak mint a .mp4-ek(HTML5) azoknál még lassabb lehet a buffer....
  • Interstate 95
    #20
    Kíváncsiságból beteszteltem amit írsz, rákerestem néhány népszerű énekes videóira. Pillanatok alatt betöltött mind. Hm...
  • Narxis
    #19
    Aha, ez életszerű, a gugli egyenesen kívánja a régiókorlátozásokat. Nem a kiadók és a jogvédők kényszerítik rá.... Te olvastad azokat a híreket amikor a bíróságra vitték ezt az egész ügyet? Ugyan ha jól emlékszem ott a guglinak adtak igazat, de mivel nem akarnak havonta bíróságra járni így engedtek a nyomásnak, ezért van régiókorlátozás, a guglinak egyáltalán nem ez lenne az érdeke, nekik az jó ha minél többen kockulnak a youtube-on.
  • Szefmester
    #18
    Fura.. a netemmel nincs gond. Egy népszerű jútyúb videó HDben is hasít mint az álom, a másik kevésbé népszerű, de legalább régi meg alig akar beindulni, és többször megállt tölteni alacsony felbontásnál is. Mindezt kb 5 perc különbséggel. Csak nem az a megoldás hogy a népszerű tartalmakat több merevlemezre klónozzák hogy könnyebb legyen elérni, míg a többi alig nézettet pedig csak egy példányban tárolják?
  • fergusonpapa
    #17
    futasd egy ccleanert te agyas :D A probléma nálad van, nem a utube-al.

    Mai net csomagokkal hát tényleg sokat esznek a reklámok. 20-50kb kb egy. :D
    Inkább az szar mikor kiakad tőle a gép annyi van, de azt én is elitélem
  • a_n_d_r_e_w
    #16
    Ha eloallna egy netflix szeru szolgaltatassal, amit viszont en is nezhetek itt az isten hata mogotti orszagban is, akkor rohogve kifizetem azt a par dollart. De ketlem, hogy igy lenne, a szabad internet elharcos guglija meglepo modon imadja a regiokorlatozasokat...
  • SchumiBacsi
    #15
    A Juhtub minősége sztem azóta van lejtőn lefelé mióta átdolgozták a komment-rendszert aztán a lájk/diszlájk rendszer, designcsere persze hogy direktben, nehogy valaki a használhatóbb régi verziót használhassa, aztán a spam és reklámáradat.

    Hamarosan még jobban lejtmenetbe kapcsol: negyede fizetős, másik negyede meg szerzői jogok miatt a te országodban nem elérhető, a maradék meg silány minőség...

    Reklámokkal kapcsolatban pedig:
    Régen minden reklámot engedtem én is hátha látok valami jót, aztán rájöttem hogy fölösleges a netem forgalmának 50%-át a reklám betöltésére használni, mert ha valami kell akkor rákeresek. Így alap az adblock.

    A sebességgel kapcsolatban nekem is vannak néha gondjaim, pedig a netem jó. Sőt úgy működik néha igaz ritkán a juhtub hogy egyáltalán nem tölt... olyankor letöltőprogi, és az letölti normális sebességgel... na ilyenkor mi van? :D
  • Narxis
    #14
    hogyne....
  • Narxis
    #13
    jah hát valószínű....
  • Interstate 95
    #12
    Tehát agyhalott vagyok. Akkor nézzük mit tehetünk az ügy érdekében...

    (A Vimeo -nál érdekes módon nem tapasztalok problémát.)

    A netem sebessége tökéletes, a kedvedért bemértem gyorsan. Töröltem a böngészési adataimat is hátha az okozza a problémát, a probléma változatlan. Akkor maradt még egy lehetőség hogy rákeresek a hibára, és voilá nem hogy a megoldást, de még több agyhalottat találtam.

    Agyhalottak csak hogy egyet említsek közülük, de több oldalon is említik a problémát az utóbbi két hétben. Ezzel a viselkedéssel szerintem nem épp leszel hosszú életű a fórumon.
  • Vaszilij Artyom
    #11
    Akkor a neted szar te agyhalott és nem a google szolgáltatásai mivel nekem fullhd-ben megy minden 15 mbit es nettel.
  • FL Zoli
    #10
    lassan már a carameldansen for 10 hours-t is torrentezni kell
  • Interstate 95
    #9
    Kapják be a fa**omat ! Egye jobban szét van kúrva az egész, két hete pedig már videókat is alig tudok nézni rajta mert olyan lassan tölt be, azt még fizessek is érte ? No comment...
  • M2 #8
    Meg a Google autókon:
    autója hamarosan elindul, térkép és forgalmi adatok letöltése folyamatban, addig is tekintse meg ajánlatainkat...
  • M2 #7
    De szép is lesz, mikor Androidon hívás fogadása előtt meg kell majd nézni egy-egy reklámot!
  • fergusonpapa
    #6
    adblock az..

    Sok magazin meg hiába fizet több tucat szerkesztőt, vagy utube-on hiába van nem egy jó tartalom : Neked minden ingyéééén kell. Ha már csak annyi a dolgod hogy megnéz 1 felugró ablakot(utube) hogy elviselj néhány reklámot, ami nem mellesleg lehet épp érdekelne a jó tartalomért az már vicc.

    Persze a hirdetéslapok(600000 egy lapon, pl nso,vagy iwiw,myvip) kivételek. Ők már csak pénzéhesek.

    Aztán jön a nyafogás hogy sehol sincs semmi jó. Sok a marha,de csak akkor érti meg a legtöbbje mikor ő is ebben utazik.
  • kifli
    #5
    az mán mostis ingyéva
  • Vaszilij Artyom
    #4
    Fizetnél mert hülye vagy, ha lenne eszed adblock-ot használnál és nem lenne semmilyen reklám.
  • flashpointer
    #3
    A kommentelésért is elkérhetnének valamennyit, és a sok sérültet legalább valamennyire távolabb tartaná
  • G_ArchAngel #2
    Én fizetnék tartalomért, hogy ne lássak reklámokat.
  • gombabácsi
    #1
    hoty képzelllik? nem tudják hogy a fiatalok szerint alanyi jogon jár minden ingyér?