119
  • Vol Jin
    #79
    "Zsidok? Azok..Akkor szabad rajuk mondani, hogy zsido? Nem...Ne bassza mar meg a pereces...ciganyozas detto."

    Nyilván nem olyan mondatok hangzottak el, hogy a zsidók nem esznek disznóhúst, de szeretik a maceszt.

    Bár ezt egy kicsit túllihegettnek tartom. Bár a franciáknak nagyon kell az arabokra vigyázni, mert a külvárosokban szilveszterkor nem a a petárdázás a szokás, hanem a kocsigyújtogatás. Majd kétezret produkálnak alkalmanként. Szóval a franciák inkább az arabokkal van problémája a széljobbon. Nem is nagyon divat a zsidózás arrafelé. Ezt csak úgy megjegyeztem.

    Mert egyébként ez túl van lihegve. Bár a zsidókat is megértem, hogy nekik meg nem tetszik. Na, hogy miért is veszélyes ez? Mert mondjuk ezután, ha valaki arabozni kezd, azt is kikérhetik majd az arabok, mondván, hogy ha a zsidózókat lehet, hát lehessen ezt is. Utána meg leadják az al-dzszirán az illető lefejezését, mert valamelyik vallási fanatikus faszkalap fatvát mond.
  • ManoNegra
    #78
    Még szerencse hogy te nem vagy kicsinyes gyűlölködő...
  • Yv@n
    #77
    Gondolom akkor is épp ásított ezért nem láthatta, mikor a franciák a tolerancia és szeretet nevében eldózerolták a picsába a cigány telepet.
  • sanyicks
    #76
    Ő egy igazi "liberális". Érveket nem kell felsorakoztatnia, mert mindenki más rasszista és antiszemita, ezen kívül pedig neki van igaza, és kész ezzel el van intézve. Bárki bármit mond az szerinte hazugság akkor is ha feketén fehéren le van írva, és nap mint nap látni.

    Megbélyegez, kirekeszt, előítéletei vannak, és valóban rasszista, miközben ezek ellen szájal.

    Ő a [URL=http://modoros.blog.hu/2012/10/19/a_tolerans_ember]"toleráns" ember[/URL]
  • HisF8
    #75
    Az egész lényed egy hazugság/csúsztatás, kár boncolgatni a részleteket, mert felesleges. Antiszemita és rasszista vagy, de próbálod másoknak beadni, hogy mégsem. Mi szükséged van erre? Nekem semmi igényem a saját magad szerecsenmosdatására, elfogadtam/nyugtáztam, hogy utálod a zsidókat, ok. Nem akarok ezen lovagolni.

    Egyébként a magyarok 75%-a pont ilyen csiga módon antiszemita. Alig van direkt, nyíltan antiszemita ember, pedig még az a jobbik eset. Az legalább pont az, aminek látszik.

    És egyébként azt is komolyan gondoltam, hogy részemről le van zárva a téma, mert nincs min vitatkozni. Hazudhatsz a szomszédodnak, hazudhatsz magadnak, de nekem nem, én átlátok ezen a fajta kifogáskeresésen. Tudod én egy olyan magyar családból származom, ahol a II. VH alatt alapvető dolog volt a zsidók bujtatása/mentése, míg az utána jövő időkben mi lettünk megbüntetve, mint "rendszerellenes" elemek, pusztán azért, akik voltunk. Azaz egy normális európai értékeket valló, és azok szerint is élő(!) magyar főnemesi család. De sajnos a magyarok nagy része nem ilyen, hanem kisstílű, elvtelen, magát 10 Forintért eladó gyűlölködő senkiházi. És ez azóta sem változott, a magyarok nagy többsége ma is disznó, aki dagonyázni szeret, miközben mindenki mást leszól, aki szerint van ennél különb viselkedés is, sőt egyenesen gyűlöl mindenkit, akinek nincs gyomra az ilyesfajta malac-élvezetekhez. (A most felnövő generáció pedig tulajdonképpen már globalizált lesz, nem fog neki semmit sem jelenteni az az érték, amit a magyarság jelent - amit az a nagyon kevés magyar termelt ki, élt át, stb. Ha ez a pocsolyából való kijutás ára, akkor legyen, még mindig jobb, mint állandóan kitermelni ugyanazt a posványt.) De erre most biztosan fel fogod hozni, hogy máshol is van szemétdomb, gondolom neked ennyi elég is ahhoz, jól tudd érezni magad a szarkupac közepén - nekem meg nem elég... Ezzel kb. meg is lett magyarázva minden különbség köztetek és köztem.
  • fszrtkvltzttni
    #74
    Ha tényleg ott élt, akkor tudnia illene, hogy a belgák egyik fele mennyire rühelli a másik felét. Etnikai alapon természetesen.
    Vagy a hollandok a németeket és a franciákat, meg úgy általában a bevándorlókat, akik mellesleg dolgoznak helyettük. Ha már azon a környékén vagyunk.
  • fszrtkvltzttni
    #73
    Sőt képzeld el, a zsinagóga körül rendszeresen fekete egyen ruhába öltözött emberek tömegesen vonulnak, ami egyes emberekben félelmet kelt. Ez elvileg törvényileg tiltott!
  • caius marius
    #72
    Ne fáraszd magad nem érti, mert élt két hetet a belgáknál.
  • fszrtkvltzttni
    #71
    Vagy melyik fejlett ország nem csatlakozott az atom sorompó egyezményhez?
  • fszrtkvltzttni
    #70
    Vagy beszélgessünk a nők helyzetéről az ortodox zsidóság körében? Vagy a Jeruzsálemben elkövetett lincselésekről?
  • fszrtkvltzttni
    #69
    Mi a csúsztatás és mi a kamu? Vegyük sorra. Emlékszel még, hogy a nyáron a görögöknél és a németeknél milyen újságcikkek jelentek meg?
  • HisF8
    #68
    Megint csak csúsztatás és kamu ezerrel...
  • fszrtkvltzttni
    #67
    Arról nem beszélve, hogy az senkit nem zavar, hogy amerikában bejegyzett rasszista párt létezik, horogkeresztes emblémával, vagy a finneknél a II VH-s horogkereszt nemzeti jelkép. Ez nem kuruczinfós faszság, mert decemberben a Helsinki egyetemen egy emléktáblán magam is láttam. Mégsem rettegnek a zsidók. Pedig amerikában is rendesen van zsidógyűlölet, és a finn közélet szereplőitől is hallottunk már antiszemita kijelentéseket. Tehát, hogy mi bűn és mi kritika, azt ők döntik el.
  • caius marius
    #66
    Tehát azért mert éltél a belgáknál, felmentést kaptál magyar történelemből. Aham... hhát ez eléggé logikus...
    Ez a riposzt szánalmas volt...
    (Lehet ha lennének zsidó felmenőid, ennél okosabb választ adtál volna. :-) )
  • fszrtkvltzttni
    #65
    Egy görög elmondhatja, hogy mi a baja a németekkel. Vagy az ukrán, hogy miért nem kedveli az oroszt. Vagy a nemet a franciát és oda vissza. Egy amerikai fikázhatja a kanadait. Zsidók az arabokat. Környékbeli példát nem is hozva fel. Ezért max jól megvernek, ha rossz helyen mondod, de nem csuknak le. Ha ugyanezt zsidókra mondod, az már üldözendő cselekedet.
    Rendszeresen érik támadások a muzulmán vallásokat, mivel azok a nőket kirekesztik. A zsidó vallás ugyanilyen kirekesztő, az ortodox irányzatok pedig gyakorolják is ezt, mégsem hallani elítélő hangot.
    Amikor egy ország hadserege jelentős civil áldozatokkal járó katonai akciót hajt végre, mindenki felháborodik. Ha ugyanezt izrael teszi, alig hallani hangokat.
    Mindenkit zavar, hogy Irán atomprogramja átláthatatlan, de senkit se zavar, hogy izraelé ugyanilyen átláthatatlan.
    Az ENSZ határozattal szembe menő telep építések. Megelőző katonai csapások. Titkosszolgálati eszközök. Ezek mind olyan dolgok, melyek minden más állam esetében súlyos szankciókkal járnak. Izrael esetébenviszont nem. Mert ha az izraeli államot kritizálják, az antiszemitizmus. És megfogalmazástól függően, vagy csúnyán néznek rád, vagy beperelnek.
    Tehát nem igaz, hogy ezeknek a megítélése ugyanolyan lenne.
  • Piszkos  Fred
    #64
    Belgiumot és Hollandiát felejtsd el, bukott eszmék országai.
    Elhiheted hogy elég sok helyen jártam már Európában, Isztambultól Reykjavíkig, és a legtöbb előítélet amit a magyarokról hallottam (főleg Nagy-Britanniában és Nyugat-Európában) az az, hogy a magyarok színes bőrű tolvajok, akik prostikat futtatnak és embereket rabolnak ki. A cigányság helyzete elkeserítő, és ez csakis és kizárólag a liberálisoknak köszönhető, akik hiába törekednek oly buzgón az állapotok javítására, a pozitív diszkriminációval és a rasszista-kártya állandó használatával csak mélyítik a szakadékot, aminek sem magyar, sem pedig roma nem élvezi a hasznát.
    Azt pedig felejtsd el, hogy külföldön ez a kép él a magyarokról. Szerinted egy átlagembert érdekel az, hogy egy ország lakosai rasszisták-e? A legkevésbé sem. Nyilván nem is hiszi el, mivel egy épeszű ember nem is gondolhatja, hogy tízmillió embert egy kalap alá vehet ezen a téren.
    Elmondjam, mik voltak azok a témák, amik általában előkerültek egy külföldivel? Puskás, Balaton, pálinka. Én mindig is büszke leszek arra, hogy magyar vagyok, mert többet adtunk a nyugatnak annál, hogy ezt a beskatulyázást érdemeljük.
    Ideje lenne felébredni az embereknek, mivel a stabil jövőhöz stabil öntudat kell. A stabil öntudat pedig nem valósítható meg a multikulti liberalizmus által (nyilván nem is ez a célja, hanem az, hogy az egyenlőség zászlaja alá befészkelve elhitesse az alapvetően jó emberekkel, hogy őket valóban érdekli a szegények és elesettek ügye).
  • Sippie
    #63
    LOL... méghogy egyenlőség van...
  • HisF8
    #62
    Én éltem Belgiumban huzamosabb ideig, nekem kár előadnod magad...
  • richard45
    #61
    Folytatódik az Orwelli-ámokfutás cionista szponzorral. Az nem probléma hogy a zsidó ugyanolyan rasszista, gyűlölködő és kirekesztő népség, dehát ugyebár nekik szabad hisz egykoron kitalálták magukról hogy ők a "kiválasztott" népség ami annyit jelent hogy mindenkinek kuss a neve, meghát szegényeket teljes egészében kiírtották, de annyira hogy lassan kiderül, hogy több a túlélő mind a kiírtott. Természetesen nem célom cáfolni szegény zsidók deportálásainak tényét mert még a holoinkvizició száműzne egy auschwitz-i tanulmányi kirándulásra, csak kicsit fura, hogy szinte minden évben felbukkan egy úgynevezett "túlélő" akiknek történetei simán beleillenének egy Andersen mesegyűjteménybe. Dehát akár milyen hihetetlenek is muszáj elhinnünk hisz ha nem akkor antiszemetek vagyunk ami automatikusan terrorpistává avanzsál, hát igen a gyarmaton már csak így megy.
  • Jakuza001
    #60
    Ha jol emlekszem, nem a magyarok azok, akik mas nemzetbelieket gyilkolnak meg allami megbizasokbol.
  • kvp
    #59
    "Igen de a többi kisebbség nem is hiszi magáról, hogy kiválasztott!"

    A zsidosag normalisabb resze sem, csak elni akarnak, meg akkor is ha ehhez mindenki mast el kell pusztitani. Tovabba meg akarjak tartani a sajat kulturajukat, meg akkor is ha ehhez mindenkivel meg kell utaltatniuk magukat. Es ez nem uj dolog, a zsido nep mar tobb mint 5000 eve igy maradt fent.

    Erre csak egy dolgot mondhatok, ezek szerint jo a modszer. Persze a magyarok nem kepesek kovetni, mivel tul benak vagyunk hozza. Azon kivul kulturalisan nem tudnank felvallalni a generaciokon at tarto haborut mindenki ellen aki nem hozzank tartozik. Egy kozosseg szempontjabol a feloldodas elleni egyik legjobb vedekezes ha mindenki utalja oket, tovabba feljogositja oket valaszkent a nem tul humanista (fasiszta) modszerek alkalmazasara vagy a nyilt nepirtasra. Persze neha ez visszaut, amikor oket eri tamadas, de a zsidosag nem semmisult meg a masodik vilaghaboruban hanem erosebb lett, mivel a vesztesegeik nagyobbik resze a reszben mar asszimilalodott reszbol kerult ki. Akik meg tuleltek, azok tobbnyire visszatertek a sajat kulturajukhoz. Mondhatjuk, hogy ez veletlen volt, de a zsido nep torteneteben ez mar a sokadik ilyen eset. (egyiptomtol babilonig van jopar pelda)

    Fontos meglatni, hogy az antiszemitizmus a magyarsag szempontjabol semmit sem old meg, ellenben segiti a zsidosagot az erdekervenyesiteseben, mint hivatkozasi alap. Ezzel szemben a muzulmanok lassan de biztosan teret tudnak nyerni mindenkivel szemben, egyszeru darabszam alapon, ugyanis sokan vannak mindenutt.

    Ma itthon is hasonlo problema van, lassan kisebbsegben van a magyar lakossag. Ez ellen ket modszerrel lehet tenni, egyreszt a letszam es a terulet gyorsabb utemu novelesevel (lasd: telepepites) mint ahogy a konkurens nepek nonek vagy ha erre nincs eleg anyagi keret (lasd: eletter), akkor nepirtassal. A zsidosag abban jo, hogy szinte mindig jol latta mikor milyen aranyban kell a kettot alkalmazni.
  • caius marius
    #58
    A magyarok semmivel nem rászistábbak, mint bármely európai népcsoport. Sőt ha tanultál volna egy kis történelmet, vagy csak szimplán utánaolvasnál volna, tudnád,hogy mi magyarok sokkal inkább befogadtuk a zsidókat, mint bármely nyugati ország! Hoppá Te lépsz kis cionista...
  • Chakotay
    #57
    Hát igen,ha egy bizonyos népcsoportról van szó,nincs lehetetlen.
  • molnarandras22
    #56
    "A magyar emberek (sajnos lehet így mondani, mivel a többség így gondolkodik)"
    "De kár is ezen vitatkozni, mert változni úgysem fogtok, de az elszomorító, hogy európai szintű szitokszóvá tettétek azt, hogy magyar.."
    -Az egész hozzászólásod álltalánosító, lenéző és rasszista.
    " fantomokat üldöznek"
    -Semmi konkrétum, semmi logikai érv, vagy ellenérv.

    -Jónéhányunk logikusan levezetve (tényekekel alátámasztva ) állított valamit.Pl. Zsidó vezetést azért nem komáljuk, mert a Palesztinnéppel hasonlóan bánnak, mint ahogy állitásotok szerint a nácik bántak a zsidókkal. Erre mit tudsz mondani? Vagy szerinted aki elitéli ártatlan emberek legyilkolását az antiszemita? (ahogy elitélem azt, hogy a IIvh.ban ártatlan zsidó emberek is meghaltak, úgyanúgy elitélek minden hasonló történést(pl a kongói "holokausztot") vagy az ukrán "holokausztot"...stb... aki nem így tesz, azaz csak egy bizonyos népcsoport szenvedését itéli el, mindenki mást meg leszar, az valójában nem rendes ember(, és álltalában nem is túlokos).)
  • caius marius
    #55
    Én meg a holdról jöttem...
    Szerintem Te csak egy kis átlagos rettegő vagy. Gondolom pénzed van belőle...
  • HisF8
    #54
    178cm 64kg... tényleg folyik a hájam a tér minden irányába... Ja és a frusztrációidat magadon éld ki...
  • caius marius
    #53
    Igen de a többi kisebbség nem is hiszi magáról, hogy kiválasztott!
  • sanyicks
    #52
    Ez nem nemzetközileg elfogadott közhely, ezt csak a holobizniszből, és a rettegésből élő zsidók, régi elvtársak akik most eltávolodtak a húsosfazéktól, és egyéb magyargyűlölő népség próbálja elhitetni, híresztelni Európában (egy olyan europában ahol nyugaton prédikálnak a cigány integrációról tapasztalat nélkül, de ha odamegy pár cigány már küldik rájuk a katonaságot/ toloncolják vissza ahonnan jöttek, nem igazán próbálkoznak megvalósítani a fantasztikus ötleteiket). Tudom hogy az hozzád hasonló úgy gondolkodik, hogy amit ő gondol (és vezérei) az tény, de szerencsére ez nincs így.
    A fantomok üldözéséről a cionisták, kommunisták("liberálisok") tudnának beszélni akik egy nem létező rasszizmust üldöznek. Ugyan faji alapú előítéletek nincsenek magyarországon, viszont tevékenység alapú előítéletek vannak és ezt a 2 ajvékoló csoport csak magának köszönheti, milyen érdekes az is hogy a többi kisebbség nem "retteg", és nincs "elnyomva"
  • Vaszilij Artyom
    #51
    "tehát azon kevesek egyike, aki genetikailag is rendelkezik magyarsággal, és nem csak egy germán-szláv keverék, mint a 80%"


    Nevetnem kell te dagadt geci :D
  • HisF8
    #50
    Én egy nem buta magyar főnemesi leszármazott vagyok (tehát azon kevesek egyike, aki genetikailag is rendelkezik magyarsággal, és nem csak egy germán-szláv keverék, mint a 80%, bár igaz, hogy van sok német felmenőm is, sajnos zsidó nincs). A magyar emberek (sajnos lehet így mondani, mivel a többség így gondolkodik) pedig antiszemiták, olyan fantomokat üldöznek, amik nem is léteznek... De kár is ezen vitatkozni, mert változni úgysem fogtok, de az elszomorító, hogy európai szintű szitokszóvá tettétek azt, hogy magyar...
  • ManoNegra
    #49
    Ehhez a beszédhez túlságosan maradi vagyok. [nemérti]
  • Vaszilij Artyom
    #48
    Nyílvánvalóan buta zsidó vagy.

    Mikor fogjátok ti zsidók kemény magja azt fel, hogy az embereknek nem a sima egyszerű átlagos zsidó emberekkel van a baja, hanem a zsidó vezetőkkel és a zsidó vallási vezetőkkel ?
  • HisF8
    #47
    A mérhetetlen wannabeság + a nyilvánvaló failezés az oka.
  • ManoNegra
    #46
    Nyilván minden ok nélkül, genetikailag van kódolva bennünk...
  • HisF8
    #45
    Újfent sikerült megerősíteni azt a nemzetközileg elfogadott közhelyet, hogy a magyarok rasszisták, idegengyűlölőek és antiszemiták... Ezek nem pletykák, nem összeesküvés-elméletek, hanem sajnos csak a rideg valóság kellő távolságból való summázatai.
  • sanyicks
    #44
    a legbrutálisabb pedig az, hogy az elfutó huszonéves srácot követni tudta 90 éves rabbi. Akit a rendőrök az ágy alatt bújkálva kaptak el (ez meg a magyarokra jellemző ugye :D ) Szóval nagyon fitt lehett. Vagy csak a srácok kaptak pár tízezret hogy eljátszák az ügyet és lehessen rettegni :)
  • FL Zoli
    #43
    Bezzeg ha egy cigó meg arról "ír" hogy hogy késelné meg a magyarokat azzal csak a napiszar foglalkozik...
  • fszrtkvltzttni
    #42
    Az ilyen feszültség keltő álcionisták se jobbak mint az igaziak. Ugyanaz az értékrend, csak nincs kimiskárolva.
  • saxus
    #41
    Hogyaszondja a Népszabadság (ez volt az első, amit találtam Googleban):

    "Lakásához közeledve Budapesten, a Károly körúton, a mindenki által tisztelt 90 éves idős emberhez odalépő személy szidalmazni kezdte, és azt mondta: „utálok minden zsidót”. A Magyarországi Zsidó Hitközségek Szövetsége vezetése és a Rabbitestület, az egész magyar zsidóság nevében felháborodással ítéli el ezt az újabb brutális köztéri támadást” – áll a szervezet közleményében.

    Valóban "brutális"!
  • ManoNegra
    #40
    Kevés embernek működött az irónia detektora. :-)