11
  • heist
    #11
    Ez nekem nem kikapcsolódás, inkább idegesítő volt...
    De persze ha neked ez kellett, hát akkor nincs mit tenni.
  • WoodrowWilson
    #10
    Való igaz, de nem a magyar piacon fog múlni. Egyébként meg, de csak karácsonyi Steam-akcióban.
  • Interstate 95
    #9
    Ez érdekes mert nem olyan rég még arról lehetett olvasni, hogy a Saints Row: The Third akkora eladást produkált hogy akár meg is menekülhet a cég. Minden esetre engem nem érint úgy igazán a dolog, az említett játékon kívül mással nem játszottam.
  • NovaTerra
    #8
    Meg is vetted?

    Senkinek nem kell az a játék, amivel sokan játszanak, de kevesen veszik meg.
  • WoodrowWilson
    #7
    Nekem például kell. Jó kikapcsolódás. Az igaz, hogy többször nem akarnám végigjátszani. Viszont a sztori nagyon érdekel.
  • heist
    #6
    Igazából semmi sincs a Darksiders-ben ami egy kicsit is megmozgatná az embert. AZ első rész nem volt olyan rossz, de egyszer végigviszed aztán kutyának se kell már.

    A második rész meg már borzalmas volt. Én 5 percig bírtam játszani de ez a folymatos hack 'n slash megállás nélkül, kinek kell ez?
  • Lokker
    #5
    Csak ne az Uborka vegye meg a Vigil-t mert akkor a következő rész címe már "Assassins Darksiders Creed 3" lesz. Igazából nagyon csalódott vagyok, hogy csődbe ment a THQ. Én úgy érzem igazi klasszikus játékokat tettek le az asztalra.
  • WoodrowWilson
    #4
    Na vazz, pont a Darksiders nem kell senkinek? Szomorú leszek, ha nem lesz folytatás.
  • lammaer
    #3
    Hát igen, tegnap már az eredmény is megvolt.

    Studios:

    Sega bought Company of Heroes developer Relic for $26.6 million. Zenimax (Bethesda) bid $26.3 million.
    Koch Media bought Saints Row developer Volition for $23 million. Ubisoft bid $5.4 million.
    Ubisoft bought new studio THQ Montreal for $2.5 million. No other bids.
    Darksiders developer Vigil did not find a buyer at this time.

    Properties

    Crysis developer Crytek purchased Homefront for $500,000. No other bids.
    Koch Media purchased Metro property for $5.8 million. Ubisoft bid $5.175 million.
    Ubisoft bought South Park rights for $3.2 million. No other bids.
    Publisher Take 2 purchased new Evolve property for $11 million. Developer Turtle Rock Studios bid $250,000.

    Read more at http://venturebeat.com/2013/01/23/thq-auction/#IGoDPmXJeLXEwCY3.99
  • Cumshot
    #2
    TQ-et keszito csapat mar egy ideje hegeszti ezt a jatekot. Kickstarter project.
  • Szefmester
    #1
    A Titan Questből hatalmas D3 konkurenciát tudnának faragni, de valamiért azt nem erőltetik... Csak komolyabb marketing kellett volna, meg egy random map generátor, és máris sikeresebb lehetett volna.