1175

Éjjel-Nappal Budapest az RTL-KLUB új reality müsora
  • [HUN]FaTaL
    #294
    Meg azt, hogy menjél kifele :D
  • ToCsEk
    #293
    biztos mondta a volt felesége a csávónak hogy noooormális vagy?
  • kozi001
    #292
    Biztos pisztolyt tartottak a fejéhez...
  • Breki33
    #291
  • [HUN]FaTaL
    #290
    Én nem bírom elviselni a reklámokat, úgyhogy felveszem minden nap aztán amikor vége a résznek akkor megnézem :D
  • Tyler1
    #289
    Hát az lesz, mert ez vicc, hogy több mint óra alatt nem tudom megnézni a 45 perces műsoridő felét. Torrenttel is az a baj, hogy másnapra kerül fel, aztán csúszok vele mindig, amikor meg tv-ben tudnám nézni, akkor meg nem vágom az előzményeket.
  • [HUN]FaTaL
    #288
    Múltkor délben próbáltam nézni, akkor is fos volt.

    Semmi baj nincs a Silverlighttal, jobb, mint a flash. Az RTL szerverei nem érnek egy kalap szart sem.
  • kozi001
    #287
    Egyrészt sztem mindenki most próbálja nézni. Másrészt a silverlight sztem gáz...
  • rooney8
    #286
    én is már órák óta próbálom nézni, de nem jó
  • [HUN]FaTaL
    #285
    Nézhetetlen fos az rtlmost. Torrentről húzd le a részeket. Bár a mai még nincs fent, ha jól látom.
  • Tyler1
    #284
    De miért ilyen mocskos retek hulladék szar ez az rtl most? 40 perce próbálom nézni, de 10 percnél nem járok még a műsorban. 15 mp-t lejátszik, 1,5 percet bufferel. Nem igaz, hogy nem tudnak értelmes megoldást kitalálni erre, a legnagyobb kereskedelmi csatorna könyörgöm...
  • rooney8
    #283
    Lali a ValóVilág 4-ben :DD
    lehet vótmá, akkor bocsi :D
  • [HUN]FaTaL
    #282
    Holnap Joe vagy kinyír mindenkit, ha megtudja, vagy öngyilkos lesz :D
  • LoSA
    #281
    Én ezt már múltkor észrevettem... Hogy pl Rita szerepe tényleg eléggé zsibbasztó, fárasztó tud lenni (néha), ám szerintem tökéletesen játssza ezt a szerepet!! Nagyon jól alakítja ezt a hisztis, idegbeteg csajt. Joe karaktere is kifejezetten pozitív, Kristóf meg hatalmas arc. Amióta van Éjjel-Nappal Budapest, azóta nem nézem a Barátok Közt-t! :)
  • zotya10002
    #280
    Igen -igen ! Meló után majdnem 1-óra kikapcs!



  • Szolnokboy1
    #279
    gyerekek, ez a sorozat tök jó így esténként agyzsibbasztásnak, de a mai rész jó volt. JÓ volt. dramaturgiailag, színészileg (és nem csak idézőjelben!), mindenhogy. az utolsó Kristóf-Rita jelenet különösen tetszett, jó volt a szám is alatta. eddig ilyet még nem láttam magyar sorozatban, a mai részben már minőségről is beszélhettünk.
  • OptimusPrime
    #278
    Na, a "Te normális vagy?!" már a második percben el volt lőve! :D
  • matyi0323
    #277
    Megnézem azt is. Majd kiscit visszanézem a videót, ha az is ebben van amiben ez volt :))
    Egyébként telefonomon van egy zenefelismerő program, vagy 5-8 másodpercnyi hangból megkeresi, ha fent van youtubon, akkor kidobja a linket :) cím alapján meg már tudsz a mixekből válogatni:))
  • Breki33
    #276
  • Breki33
    #275
    Képzelt beteg az RTL Klub sztárja



    http://www.blikk.hu/blikk_sztarvilag/kepzelt-beteg-az-rtl-klub-sztarja-2188249
  • zotya10002
    #274
    Komoly! Bírom az ilyen zenéket!
    Esetleg az a szám ami előtte ment amikor Lalival még beszélgetett Zsófi nincs meg?

    Telhetetlen vok mi?

  • LoSA
    #273
    Hallod, ez az lesz!! Nagyon király vagy! Hogy találtad meg?! :)
  • matyi0323
    #272
    Mintha ez lenne, bár originalnak írja, olyat nem találtam youtubon, csak ezt a verziót..pár másodpercet belehallgattam, nekem hasonlít..
    Link.
  • OptimusPrime
    #271
    De volt, fel is írtam magamnak! :)
    Az elején volt Marci-Hanna között, meg talán még egyszer, de nem volt belőle 8, mint ahogy szokott! :)
  • zotya10002
    #270
    :-DD Dolgoztok rajta látom!
  • LoSA
    #269
    Akkor először próbáld már megkeresni a z 55. részben, a 30:50-nél azt a vokálos számot! ;)
  • matyi0323
    #268
    Ha megtalálod hol volt, megpróbálom megkeresni. ( sony telom az esetek 90%ban felismeri, hátha.. )
  • LoSA
    #267
    Soundhound-al és Shazammal is próbáltam, egyikkel sem jártam sikerrel. :(
  • Bladzs
    #266
    Van egy Shazam nevű app androidra, de szerintem IOSre is van, plusz neten is van több zenefelismerő progi. Azokkal hamar meg lehet találni.
  • [HUN]FaTaL
    #265
    Amúgy úgylátom hétfőn borul a második bili :D
  • [HUN]FaTaL
    #264
    Jól emlékszem, hogy nem volt "normális vagy?" :D
  • OptimusPrime
    #263
    XD
  • karajjj
    #262
    szerintem dzsónak megvolt az év beszólása, mikor ment belerúgott a porszívóba és ráordított, hogy "ezis porszívó"
  • kill3r21
    #261
    csak az agresszió :D
  • zotya10002
    #260
    Na majd azt is lecsekkolom :~)
    1~2 zenét már megtaláltam.
  • LoSA
    #259
    Még egy jó zene volt egyszer... Amikor Balázs bement a Zsófihoz a fürdőszobába, és a telefonjáról mutatott egy zenét. Csak már azt sem tudom, hogy hanyadik rész volt az. :(
  • LoSA
    #258
    OKszi! :)
  • zotya10002
    #257
    Amúgy engem is érdekelne a zene..!
    Ha megvan írj!Én is keresem. :~)
  • LoSA
    #256
    Köszi, hátha tudok segíteni! :)
  • [HUN]FaTaL
    #255
    Inkább a "te miről beszélsz?" és a "takarodjál" :D