18
  • jawarider2
    #18
    Okok, hogy ennyi az ára pár játéknak, de kíváncsi lennék, hogy milyen gyakran vannak eladó darabok.
  • Etinger
    #17
    SC1-et nem tolják többen mint a 2-t. A cikk meg nem a Blizzardról szól, ennek ellenére az első kommentben sikerült egyből szóba hozni. Nem fizet a Blizzard azért hogy az összes cikkben őket kelljen védenem, de kicsit már szánalmas, hogy zsigerből - akármiről is szól az adott cikk - a Blizzardot szidják itt egyesek.
  • Szefmester
    #16
    Nana! Arról volt szó hogy a csodás CGI animációk miatt ér annyit, én pedig mutattam egy sarkított példát. A játékok pedig már közel 15 éve minimum 640*480asok (VGA) felbontásúak. Egyedül a 3D megjelenésekor voltak alacsonyabb lehetőségek, mert nem minden gép volt képes azt megjeleníteni.

    Az SC1-et többen tolják mint a kettőt.. de pl a tetrist még többen. Akkor most ha adnánk egy csodás CGIt a terisnek akkor az jobb lenne?
  • Etinger
    #15
    Nem erről szól a cikk. Egyébként meg a kb ilyen szinten levő (320*240 kb.. vagy talán egy kevéssel jobb) StarCraft egyet még mindig milliók játsszák. Valószínűleg okkal.
  • Etinger
    #14
    Egy szó sem esett a Blizzardról és a játékairól a cikkben, de valahogyan megint sikerült már az első kommentben megtalálni őket. Azért ezt meg nem tudom másnak, csak fröcsögésnek nevezni. Amúgy meg ahogy előttem is írták, a sztorija is nagyon ott van, persze ez sejtem nem hat meg, nem is kell, ahogy megvenni se. Csak az ok nélküli vergődést kellene már elfelejteni.
  • Szefmester
    #13
    SZóval ha ilyen videó mellé a játék 320*240es felbontású tetris lenne is sikeres lenne, és csúcs, és baromi drága?
  • Vaszilij Artyom
    #12
    Azért mert nem az a lényeg amit éppen csinálsz hanem a történet.
    Az SC olyan mintha egy könyvet játszanál végig.
  • M0RN1NGST4R
    #11
    és biztosan, a menüje is csili-vili.... Sőt, talán még a telepítő varázsló is.

    ez aztán az érv a lehúzás mellett: "szép a video".... Javaslom, hogy vegyél inkább blu ray filmeket, azoknak is aláz a képük. Soha nem értettem, miért kell az átvezető videoknak ekkora jelentőséget tulajdonítani, de látom nem kell messzire menni ahhoz, hogy legyen aki hajlandó fizetni érte.
  • Ender Wiggin #10
    ha bontatlan lenne a csomag, akkor ennél drágábban is el tudnád adni.
  • zola2000
    #9
    Vannak akik több ezer eurót keresnek havonta, lehet hogy közülük nem mindenkit érdekelnek az ilyen árak.
  • Etinger
    #8
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ETGRY_3583c
    Csak hogy 'kattintható' legyen...
    Nem mellesleg játékélmény > grafika.

    Persze tudom a tartalom helyett a külcsín...
  • Vaszilij Artyom
    #7
    Gyűjtőnek hívják.
    Teljesen lényegtelen, hogy 1 db vasért, vagy 1 db képért vagy egy játékért ad ki valaki több ezer dollárt.
  • Etinger
    #6
    Cinematic videók terén speciel aláz, mai:

    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ETGRY_3583c

    De azért fröcsögj csak nyugodtan :)
    Akárcsak a #2
  • narumon
    #5
    Jézusom. Miért jó egy játékért ennyit fizetni nem is értem. Battle for Middle Earth I-II-m meg van, de kétlem, hogy bárki is adna érte 180 USD-t.
  • zola2000
    #4
    Ennél súlyosabb összegeket is hallottam már videojátékokanál, ami régi és ritka...

    de ha csak pc játék, akkor EZ meg EZ alapból 150 dollártól kezdődnek.

    De ha konzol is lehet, akkor ez a játék bontatlanul 1100 dollár és a kedvenc ps1 játékaim egyike: http://www.ebay.com/itm/Suikoden-II-2-Playstation-1-PS1-Brand-New-VGA-90-Gold-Rating-/130824828157?pt=Video_Games_Games&hash=item1e75c474fd

    és ezek csak úgy hirtelen jutottak eszembe ennél biztos vannak értékesebb címek is, ha komolyabban utána járnék.
  • Loverman
    #3
    a stílus maga az ember...
  • Skyline
    #2
    Antiknak fossá túlárazottnak és agyonhype-oltnak.
  • M0RN1NGST4R
    #1
    szóval a blizzard játékai már megjelenéskor antiknak számítanak.... mondjuk amennyit várni kell rájuk...