45
  • Tetsuo
    #5
    Alternativ terapiakat is kiprobaltatok? Termeszetgyogyaszat, ilyesmi...?
  • Macropus Rufus
    #4
    a kezelések segítettek?
    én tudtam inni, de feleslegesen :) kb. 20 percig bírta bennem :)
    így utólag voltak vicces pillanatok, de akkor ott nem volt olyan mókás a dolog.
    Még most is félek amikor kontrollra kell mennem, ki tudja mit találnak megint...
  • Pares
    #3
    Én tavaly fél évig ágyhoz kötve feküdtem a kórházban leukémia miatt, kemoterápiás- és radioterápiás kezeléseken, majd csontvelő átültetésen estem át. Hadd ne mondjam, milyen szörnyű az egész folyamatot kibírni, akár milyen modernek is manapság ezek a kezelések. Én több mint két hónapig még a vizet sem tudtam lenyelni, nem hogy enni. A legrosszabb ellenségemnek sem kívánom azt a szenvedést, ezért örülök én is, hogy egyre közelebb kerülnek a pontosan rákos sejteket célzó kezelések bevezetéséhez, mert ahogy írtad, jelenleg jót s rosszat is irtanak...
  • Macropus Rufus
    #2
    érdekes hír! Mint sajnos hasonló cípőbe járó (iletve jelneleg tünetmentes, de nem gyógyúlt) érdekelnek az ilyen hírek. Tudom mivel jár a khemo, bár én nem a legkomolyabbat kaptam, de azért nem volt kellemes.
    Viszont ezek a kezelések is (amit én kaptam) már nagyságrendekkel jobb hatásfokúak mint amit anno 20-25 éve alkalmaztak. De ez még mindíg sejméreg és minden ől. Az egészségeseket is. Viszont a cikkben lévő techonlógia alkalmas arra, hogy csak a rákos sejteket nyírja ki, feltételezem mellékhatás nélkűl. De ha van is, lófaszt nem érdekel, nem elhet rosszabb 2 hét hányásnál meg ilyesmi.
    Szóval én szurkolok, hogy ebből legyen valami. Sok embernek könnyítené meg a kezelést ez a lehetőség.
  • culas25hc
    #1
    Na végre valami izgalmas hír az apple-samsung eladási grafikonok után