6
  • Broafka
    #6
    erről a Resident Evil 5 jutott eszembe, ami afrikában játszódik, és a négerek fel voltak háborodva, hogy milyen rasszista játék ez, hogy csak feketék a zombik... no comment, milyen legyen baszod? sárgák?

    mert ugye a testet szétoszlató vírus kikerüli a női melleket... (és mivel az izomsorvadás erőssége miatt gyakran hasra eső zombik, a kiálló csöcsöknél, véletlenül se szakítják ki a ruhájukat...) szánalmas az egész
  • cikasz
    #5
    Álszent senkik! Egy zombis játéknál ne akadjanak már ki semmin szvsz!
  • Zombee
    #4
    Ki háborodik fel ezen? Az egész Dead Island erről szól, értelmetlen ilyesmin felháborodni. Gondolom, a potenciális vásárlókat nem zavarja, mivel akkor nem játszanának ilyen játékokkal. A többiek elől meg legfeljebb dobozba teszik a polcon... de a híradóban mehet a valódi halál és erőszak, meg a csöcsök és erkölcstelenség este 8-kor a valótlanság show-ban.
  • cateran
    #3
    Pusztuljak meg, ha ertem mi a gond:S Adtak 1 veres, bikinis noi felsotestet a Zombie Bait kiadashoz...na es? Azon akadtak ki, hogy szexualis tartalmu? Istenem voltak mar strandon? Ott ugyan nem veresek a bikinis csajok (altalaban:P) de van, hogy toplessek..na AZ szexualis tartalmu..vagy a feher bikini nedvesen....
    Azt meg sem emlitem, hogy egy zombik altal megcsocsalt bikinis noi felsotol, aki felizgul...hat az nem 100-as
  • Bendzs
    #2
    "Ausztrália számára bejelentett kiadás" - Ha nem elég, hogy a játékot alapból rossz szemmel nézik Ausztráliában, ez a figura CD-égetéssel kísért közfelháborodás tárgya lehet(ne)... :D

    Kárpótlásul kivehetnék a borzalmas checkpoint-rendszert, ami az első részben is volt, és helyettesíthetnék egy normális mentésrendszerrel (vagy legalább alternatívaként építsék be). :)
  • Szefmester
    #1
    Én nem sértődtem meg, bár nagyon nem jött volna be a csaj élő formájában sem. :D