37
Omerta: City of Gangsters
  • Austin Bailey
    #37
    nincs hozzá
  • Party Hard
    #36
    Jóestét kivánok.
    Valaki tud a magyarosításról valamit?
    Megjelent e, vagy csinálja valaki?
    Csak mert nem szivessen áldozok olyan játékra aki nem beszél magyarúl.
  • Skypack
    #35
    Ha valakit érdekel :

  • TaffetaGolem
    #34
    sandbox módban egyedül vagyok 15.000 clean & dirty pénzzel. mi neki az értelme?

    amúgy nektek is alig akar találni ellenfelet multiplayerben? van, hogy 20 percig csak keres és keres... miért nem lehetett xboxra is csinálni egy olyan menüt mint amilyen PC-n is van? akkor látnám, hogy ki van fent és én tudok kihívni másokat
  • Serpa
    #33
    Jól érzékelem, hogy a 4 sandbox pálya 1in1 a kampány pályák?

    Amúgy egész jó játék lett, az utolsó küldetés (hotelban kivégezni mindenkit) izzasztott meg kicsit (már a képernyőnek is mutogattam :) ).
  • a.carkey
    #32
    Már csak egy pause gomb kellene, ha már a harc körökre osztott, és végre lehessen nézelődni, nem csak rohanni.
  • a.carkey
    #31
    "Enemy gang for sandbox mode"
    Végre.
  • Skypack
    #30
    Hivatalos fórumról :
    Omerta - City of Gangsters - Future and Content Update
    Dear all,

    as you may have noticed we have gone a bit silent over the recent days while we were busy collecting and evaluating your feedback and suggestions for the future of Omerta.

    The result is an interim list of features which we are planning to provide via a free content update (PC and Xbox) for the game:

    - New maps for multiplayer and sandbox modes
    - Enemy gang for sandbox mode, operating independently and taking over businesses - can both attack the player and be attacked by the player
    - Customizable game settings and goals for sandbox games
    - Economy overview panel for current businesses with their efficiency, profit, ect.
    - Visual representation of individual business types on the strategic map via icons
    - Additional difficulty setting and "Iron Man" option (saving progress in strategic mode disabled)
    - Massive overhaul of cover mechanics in turn-based combat
    - Introduction of multiplayer chat and several other minor fixes/changes

    Our goal is to make these features available some time between 4 and 8 weeks from now and I will report back with our progress regularly. As stated, the above list is still work-in-progress and subject to further additions and changes.
  • a.carkey
    #29
    Pedig a sandbox jó dolog. Én pl. sokszor leszarom a történetet. :)
  • shuday
    #28
    Tegnap loptam le a játékot, eddig eléggé érdekes kis izé...
    Kár hogy nincs benne magyar nyelv de azért vágom ösznye visznya a dolgokat
  • Calver
    #27
    ennek mi köze van az én hszemhez?

    6 fős banda oka igen egyszerű, ugyanúgy, ahogy Tropico-féle 200 fős sziget sem valami túl realista, és a Mojave sivatagot sem tudod FNV-vel ellentétben irl 15 perc alatt körbefutni.

    sandbox valószínűleg ugyanúgy játék alapfelütésének limitációja, most gondolj bele hogy nézne ki az, ha elküldenéd kisgengszteredet egy feladatra, ahova laza 10 percig sétálgatna persze, ezeket mind meg lehetett volna oldani, de ez nem egy új Gangsters (akkor megvették volna Kalypso-ék a licenszet, lásd Tropico), nem ebbe az irányba vitték el a játékot. na meg sandbox mint olyan sokakat hidegen hagy, engem is beleértve - viszont az kétségtelen, h főszál kriminálisan rövid.
  • a.carkey
    #26
    Ez mind szép, csak ugye:

    -Milyen banda az, amelynek egy ilyen kaliberű játékban és ekkora területre összesen 6 tagja van?
    -A főszál ja, elmegy, de sandboxban is ugyanúgy hat fő, plusz egy fingnyi terület? Miért nem nyílik ki az egész város egyszerre? Nevetséges.
    -Ha az utóbbi kettőt dlcben akarják kihozni, akkor le lehet ...
  • Calver
    #25
    na, mivel már kétszer végigzúztam, meg már egy hete meg akarom ezt írni, pár okosság.

    1) lövöldöző karaktert akar a kétlábú, a közelharcosok nagyon konkrétan szart sem érnek. azon belül pedig puskák és shotik 2-2 leosztásban, minden más fos - tommygun picit sebez és nagyon szór, pisztolyok meg revolverek meg szimplán pontatlanok, és ugyanakkorát csípnek, mint puskák. puskából van egy unique meg egy sima exceptional, mindkettő ad +20% sebzést, unique kap egy kis extra range-t is, semmit nem számít. shotiból van kapásból 2 unique, egyik +30% sebzés, másik +20% sebzés és "szélesebben" lő, mindkettő ász.

    2) finesse > minden más stat, ha karaktergenerálásnál nem hozod ki 9-re, gáz, mivel ez határozza meg a lövések pontosságát, pontonként ad szép kerek +5%-ot. azon kívül nem árt 7-es smarts, magas cunning, többi meg ahogy kijön. konkrétan karaktergenerálásnál: hood - shopkeeper - pistol - stealing - don, ez hozza ki imho a tökéletes statokat.

    3) csapattársak: kell mindenből ideális esetben egy, mastermind-ból amennyit tudsz. burglar-okkal baromi sok pénzt lehet összeszedni (bank)rablásoknál, enforcerek extra pénzt gyűjtenek zsarolásoknál, grifterekkel le lehet mocskosul húzni hírességeket... hitman-ek szart se érnek, de úgy is lesz egy csapatban, mivel...

    4) a rage képesség MINDENT üt. +50% sebzés 2 körre, *iszonyatosan* erős. konkrétabban: van két (igazából három, de az fos) karakter, aki tud ilyet első szintű képességként, Alfredo és The Knife. mindkettőt átrakod puffogtatóra, adsz nekik egy-egy shotit, és a csillagokat is leszedik az égről. mögéjük két puskás, és kb automatikus megnyertél mindent hardon, kivéve végső harcot, mert az ostobán van összerakva.

    5) ezen kívül akik nyerők mint csapattársak: főkarakter (duh), és Doc, aki faszán tud összefoltozni... ellenben picsafüst courage-ja van, szóval lehetőleg NE lőjenek rá. ezen kívül van pár hasznos képesség, de semmi sem ilyen kiemelkedő.

    6) support karakternek meg általában finesse és cunning adja a sikerét, szóval ajánlott olyan csapatot összerakni, ahol a négy pofozkodó mellé magas ilyen képességekkel megáldott karakterek kerülnek. szvsz ajánlott csapatösszeállítás:
    főkari (MM) - Doc (MM) - Alfredo (Hitman) - The Knife (Enforcer) - Princess (Burglar) - Juliet (Grifter)
    első négy ember pofozkodik, másik kettő kurvajó support.

    7) ez NEM egy kereskedő játék, és ha úgy akarja valaki használni, szopni fog, mert az UI szörnyűségesen fos. mások bizniszeivel max addig érdemes foglalkozni amíg kirabolod őket, aztán ellátod a szerzett cuccokból a vagy a saját, vagy egy másik jól fizető üzletet. plusz, ha csődbe mennek, viheted a helyüket.

    8) helyek amiket érdemes építeni, kötőjel párbant jelent: bookmaker - boxing arena (vállalható profit, és ócsó felhúzni), pawn shop stukker upgrade-el - weapons store (sok pénzt hoz, de nem árt hozzá lehúzni pár gunrunnert), warehouse h tudj cuccokat tárolni (premises-re tudsz hidden storage-nél jobb dolgokat is rakni), labor union (nagyon drága, RENGETEG pénzt hoz), nightclub - 2x distillery - brewery (kurvasok tiszta zsét hoz, de rengeteg épület kell hozzá)

    9) a liked/feared rating-ednek a FELE megmarad a következő térképre lépéskor

    ...és kb ennyi, itt a vége a kisregénynek, más már nem jut eszembe. remélem hatalmas és végtelen bölcsességem valakinek a segítségére lesz
  • Austin Bailey
    #24
    úristen
  • Skypack
    #23
    Weapon icon and name overhaul V1 MOD

    Egy kis realitást ad a játéknak lecseréli a fegyverek ikonjait és neveit valósra.
    Tommy Gun (Thompson M1921)
    Better Tommy Gun (Thompson M1928)
    Exceptional Tommy Gun (Thompson M1A1)
    The Chopper - The Persuader (Prototype Thompson M1921)
    The Chicago Piano Tommy Gun - The Annihilator (Prototype Thompson M1921)

    Pistol - Luger P08
    Better Pistol - Smith & Wesson 1913
    Exceptional Pistol - Colt M1911
    Sir Jury - "Artillery" Model (Luger P08)

    Shotgun - Winchester M97
    Better Shotgun - Winchester M12
    Exceptional Shotgun - Browning Auto-5
    Sweet Lullaby - Trench Shotgun (Winchester M97)
    Louisiana Justice - Riot Shotgun (Winchester M97)

    Bat - Wooden Bat
    Better Bat - Metal Bat
    Exceptional Bat - Barbwire Bat
    The Rajah - The Home Runner(wooden Bat)
    Sultan of Swat - Sultan of Swat

    Unarmed - Knuckles
    Better Unarmed - Brass Knuckles
    Exceptional Unarmed - Spiked Knuckles

    Rifle - Gewehr 98 Rifle
    Better Rifle - M1903 Springfield Rifle
    Exceptional Rifle - M1917 Enfield Rifle
    The Sharpshooter - The Sharpshooter (scoped Gewehr 98)

    Letöltés : itt!
    Csak ki kell csomagolni a játék mappájába.
  • Lebowski
    #22
    Életemben nem hallottam még, hogy ide ment valami... Köszönöm :)
  • Calver
    #21
    Tropico-féle kifacsart mentési helyet használja, szóval: C:\Users\[felhasználónév]\AppData\Roaming\Omerta
  • Lebowski
    #20
    Sziasztok!

    Nem tudjátok véletlenül, hogy hova ment a játék? Szeretném laptop és pc között megosztani a savegame-emet.

    Előre is köszönöm!
  • a.carkey
    #19
    Én a pause-t hiányolom. Kár volt a grafikába nyomni. Amit csináltak az ezen a felületen is tökéletesen elmenne.



    De még a G2 felülete is értelmesebb volt.





    A 3Ds map sokkal zavaróbb, mint élhetőbb.
  • a.carkey
    #18
    Mondjuk én sem találkoztam velük, de gondoltam "majd". :)
  • Skypack
    #17
    Én leginkább, azt hiányolom belőle, hogy nincs egy rivális banda/család akik úgyanúgy foglalnák a boltokat támadnák a sajátunkat...stb.
  • a.carkey
    #16
    Sandboxot kezdtem tegnap, de nem értem, hogy mifaszért nem engedik az egész várost megnyitni, és miért csak 5 embered lehet sandboxban is?

    Ez így kevés.

    A város szép, kidolgozott, de mivel nincs pause, hogy nézhessem az életét, így semmivel sem több, mint egy Republic The Revolution, sőt ...

    A ezer évvel ezelőtti Gangstersben több lehetőség volt.

    Szvóval ez így nagyon kevés.

  • ratgab
    #15
    Omerta teszt: 8.3-as végeredmény
  • a.carkey
    #14
    Közben eszembe jutott, meg egy másiké is (Uprising44: The Silent Shadows), de a harmadik lengyel kalandjáték neve nem ugrik be. :)

    (Egyébként a harc tiszta Jagged Alliance.)
  • Skypack
    #13
    Hát a videók alapján többet vártam, sajnos a demó alapján nem igazán jött be, a Gangland-et valahogy jobban élveztem, sokkal interaktívabb volt.
  • dezsolti78
    #12
    Silent Storm(ha jól emlékszem)
  • a.carkey
    #11
    A demo alapján nem jött be. A sandboxot megnézem, annak adok egy esélyt, de nem egy gansters, bár a harc korrekt. Kicsit azokhoz a lengyel játékokhoz hasonlít, de basszus nem ugrik be a címük, pedig volt egy sorozat és egy II.VHs páros, némi Hallo, Hallo beütéssel.
  • Cnut
    #10
    Most értem a demo végére... Sajnos sokkal inkább tropico mint gangsters, szóval nagyon egyszerű lett.
  • Cnut
    #9
  • a.carkey
    #8
    Jól néz ki nagyon, de kicsit drágállom.

    Lesz itthon dobozos is, méghozzá
    február 1-től.

    És itt a demoja is.
  • pcgammer
    #7
    Jó játék lett :)

  • a.carkey
    #6
  • a.carkey
    #5
    Aki ösmerte a Gangsters c. játék 1. és 2. részét, az kb. vágja mire számítson. Nagyon rossz nem lesz.
  • Carlos
    #4
    2012 ősz. :)

    Steamen:
    Elérhető: 31 január 2013
    A játék feloldásáig körülbelül 2 hét, 1 nap és 8 óra van hátra.
  • bakkerman
    #3
    jónak tűnik,tipikus olyan játék amiért pénzt nem adnék de ellehet vele szórakozni. Mikor jelenik meg?
  • tutituti
    #2
    kicsit olyan facebook szájíze van de nem lehet rossz
  • Carlos
    #1
    Cikk

    Hivatalos oldal

    15% előrendelői kedvezmény a steam-en.