281
  • UUUU
    #281
    Wow. Most jön a válasz helyett, a másik ismételgetése.
    Tehát ha megjegyzem, hogy nem tud értelmezni egy mondatot, akkor elismétli.
  • narumon
    #280
    Ha egyszerű mondatokat képtelen vagy értelmezni akkor sajnos nem tudok rajtad segíteni. Kezeltesd magad hátha az segít.
  • UUUU
    #279
    Válaszoltál? Arra a hazugsághalmazra értetted, aminek a kérdéshez köze se volt ?

    Olvasni tudsz ? Eleve a mondatom tartalmát se tudtad felfogni előtte.

    "Ezt magyarázza meg nekem valaki. De ne egy olyan debil, aki megakarja magyarázni, hogy 2013ban a PC piaci eladásokat az előző pár évi születések száma befolyásolta."

    Hozzátenném, nem volt véletlen a kijelentés, hiszen félrebeszélésen kivűl, nem tudtál még egy topicban sem egy ép észérvet felhozni. Csak mindenki hülye volt, aki a tabletet leszólta vagy éppen értéktelennek itélte maga szempontjából.


    Tehát, akkor inkább azt kérdezem meg, mert látom nem sok eredménnyel jár ha összetett mondatot leír valaki neked.
    Miért vagy te debil ?
  • narumon
    #278
    A nagy karatéban még nem sikerült 1db videót találnod youtuberól ami nem megy flash nélkül. Pedig állításod szerint több százmillió olyan videó van amit nem lehet megnézni flash nélkül. Hüpp hüpp.
  • narumon
    #277
    Ha nem lennél akkora szájgép mint folyamatosan itt a forumban már írtál volna egy dátumot meg időpontot hogy mikor jössz és kész. Helyette hamukázol mint mindig.
  • Jakuza001
    #276
    Szegedi parasztnak inkabb az radillik.
    De jolanka meg mindig nagy a szad de cimet azt nem latok toled.
    Mi van bator ember ? A szaddal vagy nagy? Mondom add a cimet nevet es megoldom hogy tobb kezed legyen mint fogad, hiszen ha szajjal nagy vagy akkor nem kell a fog neked a melohoz, legalabb majd nem harapsz. :D
  • narumon
    #275
    Szólíts nyugodtan csak méltóságos úrnak.
  • Jakuza001
    #274
    Tenyleg es teged dom jolankanak hivnak paraszt ? :D
  • narumon
    #273
    A dóm tér egy tér ahol a Dóm áll. Olyan nagyon nem lehet mást mondani. Ha odállsz az egyik végére én meg a másikra akkor is kényelmesen látjuk egymást.

    Hogy állsz a kamuzással és a bocsánat kéréssel?
    Jakuza állítása: "a youtube videók 90%-a flash" "flash nélkül nem tudod megnézni az összes youtube videót"

    Elismered-e végre hogy hülyeségeket beszélsz?
  • narumon
    #272
    Megválaszoltam ha nem tudod értelmezni azt az igen szájbarágós magyarázatot akkor ennyi, vizsgáltasd ki magad.
  • UUUU
    #271
    Nem erőlteti magát. Hazudozott egy kicsit korábban valami teljesen másról, meg jön valami maga által kreált, marhasággal.

    Felteszem neki megint a kérdést, hátha valaki felolvassa neki, mert értelmezni úgy tűnik nem nagyon tudja.

    "Még mindig nem értem, hogy a topichoz hogyan jön az ipad és azt sem, hogy egy olyan állítást, hogy egy régi gépen nem fut rendesen a flash, összemosson magyarázkodás céljából bárki is a szaros tablettjével !!!"
  • Jakuza001
    #270
    Dom ter ? Hol es hogy hivnak ? Te olyan kemeny vagy es te aztan gyomron vagsz ugy engem , hogy behanyok, mikozben meg itt a neten is fosol oreg, annyira bator vagy, hogy szavad alld :D

  • Jakuza001
    #269
    Nem tud o arra valaszolni mert segghulye es hozza.
  • narumon
    #268
    Dóm tér

    Jakuza állítása: "a youtube videók 90%-a flash" "flash nélkül nem tudod megnézni az összes youtube videót"

    Elismered-e végre hogy hülyeségeket beszélsz Pista?
  • Jakuza001
    #267
    Biztos valami alkesz csaladbol szarmazhatsz vagy anyad ragasztozott, es attol lettel te ilyen satnya bamba. :D
  • Jakuza001
    #266
    Hol a cim szarjanko ? Meg mindig nem kaptam semmit.
  • narumon
    #265
    Jakuza állítása: "a youtube videók 90%-a flash" "flash nélkül nem tudod megnézni az összes youtube videót"

    Elismered-e végre hogy hülyeségeket beszélsz Pista?
  • narumon
    #264
    Ott a cím, ne fossál!
  • narumon
    #263
    Ezeréve megválaszoltam, csak képtelen vagy elolvasni.
  • UUUU
    #262
    Még mindig nem sikerült a balféknek válaszolnia a kérdésemre?

    "Még mindig nem értem, hogy a topichoz hogyan jön az ipad és azt sem, hogy egy olyan állítást, hogy egy régi gépen nem fut rendesen a flash, összemosson magyarázkodás céljából bárki is a szaros tablettjével !!!"
  • Jakuza001
    #261
    Kis gyava pondro, hol az a cim ? Meg mindig nem irtad le. Ennyire azert ne parazz, nem fog fajni annyira.
    Te újjal vered vagy ujjal ? Almodj kirajlany, nalad egy valamire hasznaljak az ujjakat, hogy megujjazzanak teged vele.
  • narumon
    #260
    Csak hogy ne offoljuk szét teljesen a topicot:

    Jakuza állítása: "a youtube videók 90%-a flash" "flash nélkül nem tudod megnézni az összes youtube videót"

    Elismered-e végre hogy hülyeségeket beszélsz Pista?
  • narumon
    #259
    Miért kell neked a cím? Itt egy bazinagy tér talán még te is oda találsz (vagy félsz hogy nem sikerül cinege?) Öt ütésnyi előny? Köszi, nem hiszem hogy ki tudnád használni - talán a másodikig jutnék el mielőtt kirókáznál mindent (még azt is amit másnap készültél megenni).
  • narumon
    #258
    Hehey ha ismered az öreget akkor tudod, hogy hogyan nevel. :)
    Hát ha ezideig egy fogamat sem hagytam el akkor kétlem, hogy pont te lennél az amelyik akár csak egyet is kiver. Amit te kiversz az maximum ami a lábad között van. No azt elhiszem, hogy azt a kis férget egy újjal is kivered. No attól a látványtól tényleg hazáig szaladnék azt hiszem.
  • Jakuza001
    #257
    Ird a cimed es gyomrozunk egyet es nem fog megvedeni a ha'jad te kis gyik. :D
    Ja es nem kell az elony adok neked akar ot utesnyit is.
  • Jakuza001
    #256
    Juj egy meg nem ertett focista zseni.
    Paramatyi hat nem kell ideirnod mashova is tudnad privatban de te ahhoz gyava fereg vagy. Pedig kiprobalnam mennyi maradt abbol a kyo tudasbol, hatha en nem felejtettem abbol olyan sokat, meg mas aktiv kuzdosportokbol. :D
    Nem, nem mond Furko neve semmit, az se mond semmit, hogy melyik szolnoki deszant alakulatban szolgaltam, meg az ornagysaga idejen :D
    Te kis fereg, egy ujjal vernem ki az osszes fogad aztan sirva szaladnal haza.
  • narumon
    #255
    Valóban nem, előbb hívott egy haver hogy látta a forumon, hogy szétaláztam a köcsögöt, és ha lejön akkor ott akar lenni megnézni milyen fejet vág amikor meglát :)
    Szóval nézőpont kérdése :)
  • narumon
    #254
    Hülye vagy ha azt hiszed, hogy egy forumra kiírom. A tornából felmentés helyett. Kyokushin területi bajnokságot nyertem fiatalon, (még Furkó is tanított ha mond ez neked valamit) de utána a foci jobban vonzott - 30 éves koromig aktívan fociztam. Rosszul ismered a "fajtámat" a Dóm téren bizonyíthatsz csak írd le mikor jössz. (Vagy biztosítok neked még pesti lehetőséget is amint kezdődik az NB1 a fradi meccseken általában megtalálsz, de ott nem szoktam egyedül lenni.
    Volt nálunk edzésen egy jó kis gyakorlat (kyo). Szembeállunk és hasba kell vágni a másikat, majd fordítva. Neked adom az első ütés lehetőségét, hogy lásd milyen korrekt vagyok.
  • UUUU
    #253
    Ezt az oltást, már nem bírom ki röhögés nélkül.
    Szegény ördög, meg nem veszi észre magát, hogy alázzák.

  • Jakuza001
    #252
    Cim, Nev? Elobb pedig meg olyan bator voltal.
    Mondjuk szerencsed hogy nem mered leirni, mert nem mindenki volt felmentve a svedtornabol mint te. :D
    Eloben elszaladnal, ismerve a te fajtadat, vagy elsirnad magad ha kiosztanak egy fulest. Mondjuk en is mar szinte sirok, de en miattad, hogy az elet ilyen majmokkal veri a foldet. :D
  • narumon
    #251
    No mint említettem a ballibsi az olyan távol áll tőlem mint ide Buda. (Talán elég ha csak annyi mondok, hogy FTC) De a politikát ne keverjük ide ez nem az a fórum. Verekedéstől meg nem igen félek, nem nagyon szoktak belém kötni, élőben lehet neked is kisebb arcod lenne.
  • Jakuza001
    #250
    Nem latom meg mindig a neved, meg a cimed bator gyerek. :D
    Jah es tudod miert van a b ott, hogy lasd hogy javitottam egy szoban levo betut, de kozben a jelenteset is magadeva teheted. :D
  • narumon
    #249
    No én most elmegyek sétálni a kutyámmal és odaszaratom a Dóm térre. (de persze összeszedem utána :D)
  • narumon
    #248
    Mármint melyikünk? Jakuza?
  • UUUU
    #247

    Hehehe.
    Már erős is lett, nem csak hülye ? Vagy a hülyeséget próbálná álcázni igy ?
  • narumon
    #246
    b+
  • narumon
    #245
    Na tudod mikor írom ki egy fórumra te gyökér. A ballipsi meg ugye nem ballibsi akar lenni? Mert attól távolabb nem is lehetnék!
  • Jakuza001
    #244
    b+
  • Jakuza001
    #243
    Na te ballipsi paraszt ird a nevet cimet, ne a pofad jarjon. :D
  • narumon
    #242
    A dóm tér az egy tér, ott pontosan le lehet intézni mindent.