16775
banner
  • Rony94
    #832
    Most őszintén: Számít valaki az ellentétére? :D
  • wedge31
    #831
    Jó lesz ez.
  • drop
    #830
    uj video 1
    2
    3
    nagyon várom már
  • Shep
    #829
    8 magos procikkal? :)
  • MerlinW
    #828
    Úgy kell írni, hogy "baszd meg". Ha már mocskos a szád, szal' érted. Egymás cseszegetését meg most be lehet fejezni, mert tele a zsákom.
  • nyirog
    #827
    és még azt hittem idő előtt kiszivárgott a gameplay vidi a sok hsz miatt :D :D :D
  • Rony94
    #826
    Jajj, hagyjuk már! Ez egy rendes játéknak a topikja, ne barmoljuk már szét ezzel. Azt nem vagyok képes felfogni hogy hogyan lehet vitatkozni a downgrade-ről ha még MEG SE JELENT A JÁTÉK?
  • grebber
    #825
    Akkor most tegye fel a kezét aki akármelyik Witcher részt only a grafika miatt vette meg és játszotta?
    ( DantesHUN-nak nem kell őt láthatóan csak a grafika érdekli)
  • Myselor
    #824
    hogy felhúzod magad ,de hülye vagy hallod
  • DantesHUN
    #823
    Igen bazd meg. Beépített ember vagyok. Igen, hol az Ubisoft fizet, hol a CD Project. Hogy a bánatba lehettek ennyire rohadtul agyatlanok? De komolyan. Születési rendellensség, vagy valami dogot szedtek, Csúnyább lett...becsaptak..beszarás. Akkor ne vegyétek meg! NE ! VEGYÉTEK ! MEG!!!!
  • Myselor
    #822
    hagyom is,valami beépített ember ez,véd midnenkit biztos fizetnek neki érte xd
  • Shep
    #821
    Hagyd már, mert mert itt is elkezdi a hülyeségeit!
  • Myselor
    #820
    te nem hiányoztál ide.pontosan amúgy ez volt mindenki látja hogy sokat butítottak a grafikán mint ami először volt ennyi.nem kell megint védeni őket ez így van azt kész fogadd el
  • DantesHUN
    #819
    Megint kezdődik az AC féle hiszti? Nem ezt ígérték, becsapták, csúnyább lett...brühühühühü?
  • Kandurex
    #818
    Ez Bonner -en fut.
  • grebber
    #817
    GTX 770 gépigény az minden csak nem **rva magas.
  • Myselor
    #816
    nekem elég szép így is :) de nem fog elfutni sajna
  • Morinad
    #815
    Vihar a biliben. Nyilván akit érdekel a játék, mindenképp megveszi. Nyilván senki nem tud hatással lenni arra, milyen lesz a textúra. Azt sem lehet tudni, ez a végleges textúra, vagy csak fejlesztői változat, vagy bakfitty. Az egészről teljesen értelmetlen lihegni.
    Amikor elkészül, akkor kész lesz, és pont olyan lesz amilyen. Aztán aki akarja megveszi. Ez a valóság.
  • bazsidiver
    #814
    Tényleg nem a grafika a legfontosabb, de akkor nem kellet volna csodákat igérgetni. Nekem bőven elég ha hozza witcher 2 grafikai szintjét, de ahhoz képest a gépigény meg k** va magas.
  • Shep
    #813
    Nem az a gáz, hogy ha ilyen minőségű lesz, hanem, hogy ha ehhez kell olyan gép amit előirányoztak. Amúgy meg szerintem egyáltalán nem rossz a graf.
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2015.01.25. 09:55:42
  • grebber
    #812
    Szerencsére Witchernél sosem a grafika miatt ütött a játék. Ki nem **arja le hogy fog kinézni?
    Irtózatos nagy világ ez bőven elég , felőlem jöhetne az 1 kinézetével is akkor legalább még futna is.
  • bazsidiver
    #811
    A hivatalos forumon megint kitört a downgrade hisztéria:

    Valószínüleg a tube is rontott rajta, de ha ilyen minőségűek lesznek a texturák a végleges verzióban az gáz. Remélhetőleg ez egy konzol build.
  • McAwesome
    #810
    Azokat is el kéne már olvasni!
  • Although
    #809
    Ne aggódj, lesz még vagy 80h amit nem láttál :) ahogy nézem erre se lehet majd mondani nem hozza könyvek színvonalát.
  • McAwesome
    #808
    Shit! Megígértem magamnak, hogy nem nézek meg egyetlen gameplayt se,
    Erre nem megnéztem?
  • wedge31
    #807
    The Witcher 3 - Gameplay Preview Trailer.

  • drop
    #806
    egyszerefog megjelenialig várom elég jó néz ki
    Utoljára szerkesztette: drop, 2015.01.23. 18:15:27
  • bazsidiver
    #805
    Februárban nekem is sokkal több időm lenne játszani, de inkább fejezzék be rendesen.
  • nyirog
    #804
    nyári vizsgaidőszakról nem is teszek már említést :D
  • nyirog
    #803
    fájdalmas 4 hónap.............................................................. ha a GTA 5-öt nem tolták volna el akkor még talán túlélhető lett volna, de így még az is 2 hónapra van :(
  • Rony94
    #802
    Jól van, nagy a késztetés, de nem teszem meg, nem nézek meg újabb gameplay videókat. Becsületesen kivárom a májust mint minden igazi fan. :)
  • Avenger
    #801
    http://thewitcher.com/news/view/941

    A héten volt valami sajtóesemény, amit a jövőhéten mutogatnak majd, az előzetesben van néhány új gameplay jelenet! Gondolom ezekből lesz a 15 perc összevágva.
    Utoljára szerkesztette: Avenger, 2015.01.23. 17:38:05
  • bazsidiver
    #800
    Hétfő este 15 perces gameplay stream, utána qna a fejlesztőkkel a twitchen.
  • bazsidiver
    #799
    Találtam néhány eddig nem hivatalosan publikált számot a soundtrackból.
  • grebber
    #798
    "Valakinek elég az hogy 25 fps fölött megy"- Ezt is a játék engine /megírása válogatja. Van ahol még a 26-28 fps-t is darabosnak akadozottnak látja az ember ,de pl a Crysis 1nél még a 21-22 is folyamatosnak tűnik.
  • Avenger
    #797
    Az i7 3770 amúgy is csak 56ezer, és akkor 100ért lehetne akár gtx 970 is a videó kártya. Mondjuk a legköltséghatékonyabb megoldás egy i5 2500K meghúzva. Kétlem, hogy nem vinné el maxon. Mondjuk az is kérdés, hogy kinek mit jelent a jól futás. Valakinek elég az hogy 25 fps fölött megy, valaki meg már gépfejlesztésen gondolkodik ha 10 percenként beesik egyszer 60 alá. :)

    Én i5 2400-al és GTX 970-el fogok nekivágni és nem fog egy világ összeomlani bennem, ha betöltések után egyszer-kétszer bezuhan az fps és csak 2x-es élsimítást kapcsolhatok majd be.
  • grebber
    #796
    Ajánlott: Nvidia GPU GeForce GTX 770

    Ha ezzel bárki el lesz 2-3 évig kompromisszumok nélkül akkor 1 évig fizetem a rezsijét. Már most sem elég erre a célra nem hogy még 2-3 év múlva.....A felesleges hazugságok nem tudnak érdekel, hiszen nagyon sok rosszul megírt graf engine-es game van ahol már most kevés ez a VGA.
    (Bár ha 640*480-ra étetted a kompromisszum nélkült ,akkor nem szóltam úgy talán kihúzza a 2 évet. Bár pc-n amilyen fantasztikusan megírják az engine-eket már ebben sem vagyok biztos)
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2015.01.19. 07:40:37
  • MerlinW
    #795
    proc 85e, mem 22e, vga 83e, alap 30e = 220e. Ha AMD-t veszel akkor 180e. Ez egy átlagos gamer PC ára, sosem volt olcsóbb. Viszont 2-3 évig el lehet vele játszogatni kompromisszumok nélkül.
  • McAwesome
    #794
    Hehe. Nem.

  • Riddick21
    #793
    Persze, és akkor ugyanaz lesz, mint egy csúcskategóriás asztali gép, csak ez még eddig senkinek sem jutott eszébe! :O
    Úgyhogy köszi a tippet, valószínűleg új korszak köszönt be most, védesd is le! ;)