16775
banner
  • bunny
    #11086
    Szerintem te mantrázol, próbálod ránkerőltetni, hogy több ezer bug van a játékban, miközben mi egyszerű tényeket írtunk le.

    Az tény, hogy nekem nem jött elő soha olyan hiba ami neked, és most frissen végigjátszva minden működött. Próbáltunk segíteni, de cserébe te támadsz, szóval részemről azt csinál és gondolsz amit akarsz. Ez nem "fanboy"-kodás, egyszerű ténymegállapítás. De ha te úgy gondolod a W3 bugtanya, és semmi köze a gépednek ahoz, hogy olyan hibád van ami nálunk nem jött elő (ezek szerint még AMD VGA-val sem), akkor itt nincs mit tenni. Igazad van, bármit mondasz az úgy van, mi vagyunk a hülyék, bocsi!
    Utoljára szerkesztette: bunny, 2016.04.08. 08:17:27
  • endorphinz
    #11085
    Ne mondd már, hogy nem vagy szerelmes a játékba.. csak azt mantrázod, hogy "witcher az isten bugmentes witcher az isten" :D tipikus fanboy.
  • Palinko
    #11084
    nekem amd kártyám van méghozzá gyengébb mint az ajánlott és simán végigjátszottam, pedig még akkor bőven nem volt még talán patch 1.06 sem nem hogy a 12-es. 3 bug jut eszembe, ebből egyik a fagy óriásnál a végtelen töltő képernyő, ok ez gáz, de igazából ha egy kis mázlival más sorrendben járkálok megúsztam volna ezt is és észre sem veszem, 1.06-ban javították.

    másik bug volt hogy szaladt az npc akit követni kellett, persze nem találta el az ajtót és futott a falnak, de vártam 1-2 percet és rájött hogy mi a baj, pedig azt hittem itt meg fog akadni végleg :D

    a harmadik meg totál jelentéktelen egyik kikötőben a hajó mellett magasan a semmiben állt egy szék ami hát illúzió romboló egy kicsit de nevetségesen semmi, valszeg gyorsutaztam volna és visszajövök már nincs ott.

    igazából ezek egy ekkora játékon semmiségek, a videó meg direkt rámegy ilyesmikre mint pl a csónak átugrás ott lehet hogy épp olyan bugot akadályozott meg a program a maga módján, hogy beleszoruljon a csónak modelljébe a karakter ami sokkal zavaróbb lett volna és újratöltést igényelt volna. ennyire szőrszálhasogatóak nem kéne legyünk.

    főleg egy olyan év után jártunk amikor megjelent az ac unity, meg abban az évben a batman ott lehetett látni hogy mi az amikor bugos valami :D egyébként ki sandboxban nálad az etalon? bethesda, rockstars? ha nem vagy elfogult magad is tudod hogy a skyrimban vagy a gta 5 ben is bármilyen kiváló játékok simán megtalálhatóak ugyanilyen bugok vagy nagyon hasonlóak. még csőjátékokban is elő szokott fordulni 1-2 apróság a sandboxban meg lehetetlen egyelőre hogy ne legyen semmi.
  • molnibalage83
    #11083
    Egyáltalán nem vagyok szerelmes. A mai standardok szerint a W3 gyakorlatilag bugmenets és performance gondok sem voltak vele. Mondom, nézd meg az ACU és a RTW2-őt megjelenés idején. Az RTW2 konkrétan be sem volt fejezve úgy adták ki. Mintha egy alpha állapotú játékot basztak volna az orrod elé.

    Vagy XCOM2, a töltési idők lassan már a C64 korszakot idézik. Röhej...
    Egy olyan vason, amin a W3 majnem fullosan tudja a legtöbb helyen a 24-30 FPS-t egy szaros körökre osztott semmi különleges grafikával nem járó játék bericeg.

    Ehhez képest a W3 maga a tökély.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2016.04.07. 23:59:45
  • FartingSquirrel
    #11082
    Azt már tudom... ;)
    Csak arra voltam kíváncsi, hogy az alapjátékban benne volt-e.
  • endorphinz
    #11081
    És ki beszél "major gameplay" bugról? keveritek a szezont a fazonnal. Találkoztam 1-2 zavaró buggal, amire erőlködtök, hogy ez a játék gyakorlatilag bugmentes meg a VGA meg meg... néhányan annyira szerelmesek vagytok a játékba, hogy nem akarjátok elfogadni a hibáit
  • Evoluti0N
    #11080
    Nem játszottam túl sok játékkal. Kek.
  • wedge31
    #11079
    Peches ember vagy, én alig találkoztam buggal, olyannal ami meg rontotta volna a játékélményt eggyel se.
  • DantesHUN
    #11078
    Akkor nem játszottál túl sok játékkal. A Batman Arkham Knights-ban konkrétan olyan bug-ok voltak amik miatt nem lehetett tovább menni
  • Evoluti0N
    #11077
    Hát, az tuti, h egyetlen egy játékban nem találkoztam annyi buggal, mint a Witcher 3-ban.
  • molnibalage83
    #11076
    És ezek hol major gameplay bugok, mikor adnak ki úgy AAA játékokat, hogy néha végigjátszást akadályozó bug van. Meg szerinted ez hány játékórából és hány ember inputjából lett összevágva...? Nekem egy ilyen glitchem volt, mikor nem engedett víz alá bukni egyszer a játék. Reload és engedte.
  • Daermon
    #11075
    Olvasd el mit írt. TWR2 és ACU-hoz képest. Nem azt hogy totál bugmentes :)
    Egyébként egy ekkora és ilyen összetett játékhoz képest nem vészes.
  • endorphinz
    #11074



    http://thewitcher3.wiki.fextralife.com/Patch+Notes

    jajajaja...bugmentes....ezek a fránya AMD karik mennyi bugot okoznak :D
    Utoljára szerkesztette: endorphinz, 2016.04.07. 15:04:53
  • SzirmosSzisza
    #11073
    Kiegészítőben lehet benne lesz majd, az elvileg azon a vidéken játszódik majd.
  • molnibalage83
    #11072
    Számszerűleg sok apró bug volt, de első végigjátszás során csak egy major quset buggal találkoztam. Ahhoz képest, hogy az ACU és RTW2 milyen állapotban jöttek ki a W3 gyakorlatilag bugmenetes volt...
  • Negritis
    #11071
    amúgy nekem nem tűnt bugosabbnak mint bármely más mostanában megjelent AAA játék
    annyi hogy itt nem nagy bugok voltak hanem több kicsi
  • endorphinz
    #11070
    Öhm, jaj. A W3-ban (csak úgy mint az előző részekben) hemzsegtek a bugok. Mielőtt valami fanboy elkezdi csapkodni a billentyűzetet nézzen patch notest, vagy videót a W3 glitcheiről, amik érdekes módon nem a PC/konzol komponensei idéztek elő hanem a rossz programozás. Mire eljutottak az 1.12.1-ig, több száz kisebb-nagyobb bugot javítottak, ez még nem jelenti azt, hogy ne forduljon elő néha-néha valami. Ne legyetek már ennyire elfogultak és rögtön a VGA-ra fogni a dolgokat, ha valamit fel lehet róni a lengyeleknek, akkor azt hogy piszok sok bug van a Witcherekben. Ettől még utóbbi évek egyik legjobb játéka meg minden, de ne maszatoljunk már és mutogassunk, ha bugról van szó...pláne mi köze a VGA-ak ahhoz, hogy a program hibásan kezeli néha az acél/ezüstfegyvert, plusz eltűnnek? :D
    Utoljára szerkesztette: endorphinz, 2016.04.07. 13:34:01
  • Evoluti0N
    #11069
    Basszus! Ez a küldetés nekem is kimaradt. Pedig kétszer is végigvittem és igyekeztem mindent bejárni.
  • DantesHUN
    #11068
    https://witcher3map.com


    A fő sziget keleti oldalán , ,,Redgill" település útjelzőjétől kicsit hajózól keletre. Látszik a partról is egyébként egy pici sziget egy nagy fával a közepén. Én így találtam meg.
    De másként is fellehet venni a küldetést, ,,from a land far far away" angolul a neve. Youtube-on fent van, de az spoiler-es erősen. Meg érdekes, a videón másképp van kicsit mint ahogy nálam volt, biztos azért mert én csak véletlenül botlottam bele a szigetbe.
    Utoljára szerkesztette: DantesHUN, 2016.04.07. 10:01:23
  • Daermon
    #11067
    Nekem is AMD van még sincs ilyen gondom :)
  • Zegi Norbi HUN
    #11066
    Nálam biztos, hogy valamelyik mód zavar be :)


    DantesHUN: Szerintem elég sok lehet, azért jó lenne tudni hogy merre van az összes pontosan. Második végigjátszásnál is bukkantam olyan kisebb küldikre, amikkel eddig nem is találkoztam :D Például csak hajóztam a szigetek mentén, aztán belebotlottam egy kiláncolt emberbe, megmentem-e vagy nem. Megmentettem, szóval még volt folytatása ennek :) Amiről te írsz, azt viszont szerintem még nem fedeztem fel. Le tudnád írni pontosan, hogy merre található ez a küldetés? :)
  • Palinko
    #11065
    de a játékban nincs benne
  • DantesHUN
    #11064
    Nincs.
  • FartingSquirrel
    #11063
    Volt a játékban egy bizonyos Anna Henrietta hercegasszony?
  • bunny
    #11062
    Akkor átfogalmazom. A Te gépeddel van baja, így jobb? :)
    Ha jól látom pl. AMD kártyád van, nekem meg egy Nvidia 960GTX. Simán lehet az AMD a baja, én pont emiatt szabadultam meg a márkától anno. Mármint nem a witcher, hanem úgy általábban sokszor volt gondom amiatt, hogy AMD és nem Nvidia. Ez van.
    Utoljára szerkesztette: bunny, 2016.04.07. 08:16:10
  • endorphinz
    #11061
    Persze hogy nálam, köztudottan nem javítottak több száz (ezer?) bugot a tizenvalahány patchben és véletlenül se maradhatott benne anomália :D (amúgy sem mondtam, hogy állandó hibáról van szó)
    Utoljára szerkesztette: endorphinz, 2016.04.07. 00:04:43
  • bunny
    #11060
    Én lassan végzek a kieg újra végigjátszásával is, végig 1.12.1 és semmi hasonló hibát nem találtam. Szóval nálad a gond.
  • DantesHUN
    #11059
    Beszarás. Mindig találni új küldetést a játékban. Hihetetlen Mennyi lehet összesen? A Skellige főszigettől van egy kicsi sziget rajta egy nagy fa. Ott találtam egy hullát ,meg levelet, majd vissza Velenbe ahol egy ismeretlen nyelven beszélő nőt és gyerekét védtem meg.
  • endorphinz
    #11058
    Az se rossz. Nekem volt egy időszak amikor "csobbanás" hangot adott ki mikor leszálltam a lóról.. vicces volt :D
  • Zegi Norbi HUN
    #11057
    Nekem nagy ritkán Geralt szokott teljesen eltűnni, ilyenkor újra betöltöm a mentést, aztán kész :)
  • endorphinz
    #11056
    Másnál is van fegyver-bug? néha eltűnik a kardom ami fel van szerelve (üresnek mutatja a felszerelésemnél a slotot, mintha nem lenne ott semmi, de a statjait mutatja) pedig a kezemben / hátamon van. Meg volt, hogy az ezüstkardot az acélkard helyére tudtam csak betenni. Általában teljes kilépés megoldja a dolgot, de azért elég gáz. 1.12 patch
    Utoljára szerkesztette: endorphinz, 2016.04.06. 09:35:47
  • FartingSquirrel
    #11055
    Egy fontos kérdés: Van a magyarításban magázódás?
  • FartingSquirrel
    #11054
    Hát, nem tudom... Én nem láttam még olyan jelenetet, amiben válaszolnod kell, de látószögön kívül vagy...
  • SzirmosSzisza
    #11053
    Szerintem Geralttal vagy csak épp Cirit mutatja a kamera.
  • FartingSquirrel
    #11052
    Oké. Nekem meg feltűnt a hibás(?) szöveg...
    Utoljára szerkesztette: FartingSquirrel, 2016.04.05. 22:19:24
  • genndy
    #11051
    Szerintem egyszerűen a képet kell nézni a falon.
  • FartingSquirrel
    #11050
    "Only doing this for Ciri"? De Cirivel vagy, nem?
  • endorphinz
    #11049
    megvan...
  • endorphinz
    #11048
    Párbeszédekben van "meggyőzés" opció (káprázat) ahol nekem azt írja 2. meg 3. szint szükséges az opcióhoz, pedig 3/3-ra van fejlesztve. Ilyenkor mi van?
  • SzirmosSzisza
    #11047
    Aranyos :D