16775
banner
  • xido
    #11450
    5:25nél a Night at remember vagy mi a címe cinematic videó küldetés formában? :))))
  • TBTPumpa
    #11449
  • TBTPumpa
    #11448
    Ciri visszatér? Ha nem, akkor nem kell.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.05.10. 21:04:23
  • wedge31
    #11447
    Saját ház, végre.
    De jó lenne ha a trófeákat ki lehetne rakni a falra...régóta hiányolom ezt a ficsört.
  • FartingSquirrel
    #11446
    Ebben a kiegészítőben annyi tartalom van, amit egy másik kiadó két részben, DLC-k tömkelegével adna ki... Egy DLC-ben... :)))) (Hihetetlen ez a CDP)
  • DantesHUN
    #11445
    90 új küldetés
    30+ játékóra
    akkora terület mint a no mans land-szerintem Novigrad városát és környékét levágva értendő
    új képességek
    új gwent pakli- Skellige
    plusz valami ház félét szőlővel kap Geralt, egy saját kis birtokot-

    Ez a kiegészítő ütni fogja az idén megjelenő teljes játékok nagy részét
  • DantesHUN
    #11444
    Olyan sok minden nem derül ki azért belőle, pár új ellenfél, hogy néz ki a táj, a lovagok. + Fringilla Vigo vagy ki
  • Palinko
    #11443
    ilyet már nem tudom minek raknak ki, csak elrontanák az élményt, ezért meg sem nézem. mert más ha totál új játékról lenne szó, de egy játék és egy kiegészítő után akinek kell még 14 perc, hogy eldöntse érdekli-e az új kiegészítő az nem tudom milyen ember lehet :D
  • DantesHUN
    #11442
    Harcolni kell majd a régebben megjelent CGI videóban látott vámpírral is.
  • endorphinz
    #11441
    Úgy tűnik tényleg vámpíros témát kapunk, 0:28-nál ott van egy ekimmara. régóta várok ilyen sztorit
  • DantesHUN
    #11440


    15 perc gameplay videó!

    Azt írják 90! új küldetés és 30 óra. Mégha az új küldetések nagy része kincskeresés meg pár perces küldetés lesz, ez akkor is nagyon sok.
    Utoljára szerkesztette: DantesHUN, 2016.05.10. 19:49:22
  • TOMSILENT
    #11439
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    És viszonylag pár új kép...




  • wedge31
    #11438
    Akkor május 31 lett a hivatalos dátum, az már nincs messze.
  • TOMSILENT
    #11437
  • Szerzetes89
    #11436
    Rendelt már valaki az internetről Witcher nyakláncot? A hivatalos oldalon sajnos elfogyott...
  • TOMSILENT
    #11435

    Utoljára szerkesztette: TOMSILENT, 2016.05.08. 23:28:11
  • endorphinz
    #11434
    AMD az oka, vegyél nVidiát
  • TOMSILENT
    #11433
    Küldiket nem lehet megcsinálni, nem lehet megvenni őket az adott tradernél, nem lehet lecraftolni őket...stb..bugol
  • MertHogy
    #11432
    Azt nem tudom modok vannak-e, de a debug console-ban vannak rá parancsok.
    Úgy tudom a játékban 4-5 másodperc alatt telik el egy perc, ezt megtudod változtatni paranccsal, TM(.1) az alap érték, ha ezt csökkented lassabban telik az idő, ha növeled gyorsabban, igen látványos mondjuk 100-szor gyorsabbra állítva.
    Az esőt legegyszerűbben a stoprain paranccsal tudod megállítani, de a teljes időjárást tudod változtatni, tiszta idő, erősen felhős, vihar, stb.,itt megtalálod a parancsokat, ha érdekel, elég sok van.
  • Palinko
    #11431
    szerintem terület függő is az eső
  • TBTPumpa
    #11430
    Május 30 lenne az új kiegészítő dátuma?
  • Dante73
    #11429
    Nekem is néhány mod tanács kellene. 2 bajom van a játékkal Túl sokat esik. Szinte minden nap. Már uncsi kicsit. A másik, hogy túl gyorsan telik az idő. Ezekre jó volna valami ini variálás, vagy mod... Ha valaki tud, és létezik ilyesmi. (4x lassabb idő, és negyed ötöd ennyi eső, és én boldog lennék)
  • molnibalage83
    #11428
    Bugoltak? Ez alatt mit értesz? Egyébként hónapok óta nem játszotta ma gammával.
  • TOMSILENT
    #11427
    Arra van valami megoldás hogy 1.12-ben a DLC-s armorok miért bugoltak el?
  • Daermon
    #11426
    Passzolom. Semmilyen modot nem teszek fel :)
  • molnibalage83
    #11425
    A Triss hair mod-ot leszámítva semmit sem ajánlanék. A W3 alapból is gyönyörű.
  • Palinko
    #11424
    szerintem nézd meg a nexus mods oldalt, de én nem szeretek semmi ilyesmit feltenni ezért nem ajánlok semmit.
  • mate23
    #11423
    Valaki tudna segiteni hogy hogyan tudnék skinek stb letölteni?
    Mit érdemes letölteni marmint a játékkra?
  • bazsidiver
    #11422
    Na meglett, rendesen leizzasztott. Ennyit anno Lethoval, meg a Kyran-al se szenvedtem.
  • molnibalage83
    #11421
    Nézz meg egy videót. Meg kell várni azt a pontot asszem, mikor egy ütés után elfárad és akkor üthetsz bele 1-2-őt. Addig ne üsd, mert ő az erősebb.
  • bazsidiver
    #11420
    A legnehezebb nehézségi fokon Imlerith-et milyen taktikával lehet legyőzni? Amíg nem dobja el a pajzsát addig könnyű, de utána olyan gyorsan teleportálgat körülöttem hogy nem bírom tartani a tempót. Eddig nehéz páncélt használtam ebben a végigjátszásban, de most kénytelen voltam vissza váltani közepesre, meg a spacebart is átállítottam gurulásról dodge-ra (eddig a dodogeot sose használtam, alt-on volt). Az is nehezíti a helyzetem hogy jel-es buildem van, csak varázslatokba tettem a képességpontjaimat és ellene a queen-en kívül nem lehet mást használni.
    Egyszer már sikerült legyőznöm, de az alacsonyabb nehézségi fokon volt. Ha nagyon fölidegesít akkor lehet hogy vissza fogom állítani, de azért még próbálkoznék vele.
  • molnibalage83
    #11419
    Fiatal vagy, majd elmúlik...
  • TOMSILENT
    #11418
    Videó, bármi ami új...1 hónap múlva jön "elvileg" valamit dobjanak már ki
  • DantesHUN
    #11417
    Ja. A Witcher3-hoz lesz kiegészítő.
  • TOMSILENT
    #11416
    Na? Valami hír a Blood and Wine-ról?
  • jarlaxxe
    #11415
    Az nem a te tipped hanem a GRYOnline-é, onnan terjedt el ez a infó ami lehet, hogy majd bejön de még messze nem hivatalos.
  • Gepo
    #11414
    A fejlesztők tényként közölték, hogy E3 előtt fog megjelenni az új kieg. Májusban egy rakás új infót fognak megosztani (trailert is) és valószínűleg június 7-én fog megjelenni (a megjelenlési dátum csak tipp részemről).
  • wedge31
    #11413
    Az nagyon jó lenne.
  • Daermon
    #11412
    Nilfgaardi korona volt inkább szerintem. Forint sehol nincs benne.
  • Negritis
    #11411
    nem úgy volt h E3 előtt kijön?!