17
  • Jakuza001
    #17
    Ez valami vicc ? :D Nem olvassak a kulfoldi cikkeket a SG-nel ?
    Ez hol fog labdaba rugni a Temash mellett ?

  • narumon
    #16
    Hát ennek a kütyünek meg mi értelme?
  • TheCunami
    #15
    ez valami brutális mekkora kéz kell ehhez hulk biztos eljátszadozna vele nekem jó lenne mondjuk 8''os max 2centi vastag nem lenne baj a tabletes gamer pcvel ha a vezérlés nem korlátozódna le a hüvejk ujjakra és a hátuljára is tapi pad meg gombok kézreállóan elhelyezve és az egész ok lenne simán eljátszanék vele a buszon
  • Ender Wiggin #14
    ezzel nem hordozás közben játszanak majd, hiszen kell a billentyűzet és az egér (egy vérbeli PC-snek)...vagyis, értelmetlen, jobban megéri egy PC. egyébként a mobilvideokártyák (AMD vagy nVidia) elég harmatosak, szóval arra nem verném a nyálam a Razer helyében.
  • Ry0K3N
    #13
    Az apple termékek egy magasabb szintet képviselnek az overpriced kategóriában.
  • flashpointer
    #12
    De ezt is nekem kell majd kifejleszteni úgy látom, mert az igazán hasznos dolgokra aztán várhatunk -.-
  • flashpointer
    #11
    Inkább oylasmit fejlesztenének ki, hogy laptopra (vagy tabletre) csatlakoztatható proci vagy videókártya, amivel növelni lehet a teljesítményt ha kéne, utazáshoz meg jó az ami benne van.
  • Skyline
    #10
    Ha mellé rakunk egy negyedennyire erős hardverrel felszerelt macbookot ami UGYAN ENNYIBE KERÜL mert Apple termék, máris átértékelődik a kijelentésed (már ha nincs apple hályog és birka szindróma)...:)
  • Tinman #9
    Too late...

  • szaboi
    #8
    ott a pont.
  • WhiteStar
    #7
    elektromos tolószékre rácsapod, pár nagyaksival, meg egy tál chipssel, és máris élvezhető út közben is
  • Griphons
    #6
    Nem azért de ennyi pénzből egy bikaerős asztali pc-t veszek két (!) 36 colos monitorral + 7.1 hangrendszerrel + kiegészítőkkel. (lehet, még a bútorok is kijönnek) Szerintem játékélményben én nyernék...
    Ja igen, valszeg azt nem viszem magammal a buszon, hogy ott vagánykodjak vele. Bár lehet, hogy ezt a tabletet se nagyon viszi a tulaja sehova, mert elég vaskosnak néz ki.
  • csimmasz
    #5
    Érdekes megoldás, enyi pénzt nem adnék érte de én már amugy is öreg vagyok a HC gamerkedéshez.

  • Zombee
    #4
    És egyszer csak valaki majd feltalálja a dokkolóval egybeépített tabletet, és megszületik a notebook és a desktop PC.
  • NEXUS6
    #3
    Gondolom bírja az akksi vagy 1 órát teljes terhelésen.
  • Lollerka
    #2
    ha megveszik merne adnak el
  • Ry0K3N
    #1
    Overpriced piece of shit.