19
  • G_ArchAngel #19
    Én a Felhő Atlaszt imádtam könyvben, ellenben képtelen vagyok végignézni. A könyvhöz képest vérgyenge és a Hobbit is folyamatos adrenalin vihart okoz hozzá képest.
    Egyszerűen abba kellene hagyni a könyvek megfilmesítését. Se a Cloud Atlas, se a Life Of Pi, se a Hobbit, se a Les Miserables nem sikerült.

    Személy szerint a Zero Dark Thirty-nek drukkolok és a főszereplőjének, Jessicanak.
  • Tower Guard
    #18
    "Szerelem
    Az Argo-akció
    A messzi dél vadjai
    Django elszabadul
    A nyomorultak
    Pi élete
    Lincoln
    Napos oldal
    Zero Dark Thirty"

    Ez egy vicc akart lenni???????????????
  • Molnibalage
    #17
    Én nem tudtam, csak véletlenül jutott a fülembe. Tiszta mázli...
  • zetortraktor
    #16
    Ha musicalre mész, akkor miért is csodálkozol, hogy énekelnek benne? :) Ezt előre lehetett tudni.
  • samuzsolt
    #15
    legjobb film: nyomorultak?

    WTF?? alig szenvedtem végig a moziban, és kb az emberek 90 %-a.. irritált, hogy 2 mondatot nem hallottam ének nélkül, rettenetesen bántotta a fülemet az erőlködés. hugh jackman pedig egyáltalán nem alakított nagyot. inkább olyan volt mint akinek mindjár kipattannak a szemgolyói az erőlködéstől.
  • Molnibalage
    #14
    Mert balfaszok fordítják le a címeket...
  • nlght
    #13
    Zero Dark Thirty - 9/10
    Az Argo-akció - 9/10
    Django elszabadul - 8/10

    Tudom ízlések és pofonok, de ezek után egy kutyaszőrszálnyit se érnek a kommentjeid a szememben... Ezek pont, hogy az átlagos filmélményt még hozzák (az amcsiknak mindent szabad következmények nélkül üzeneten túl), Tarantinonak meg ez volt az egyik legunalmasabb filmje eddig. Az argo-akcióból csak pont az akció hiányzott, lol... persze a storyban volt 2 órányi kimenjünk vagy ne menjünk töprengés, ami a végén menjünkbe torkollott :D Ha valaki álmatlanságban szenved akkor tökéletes választék, hogy reggel frissen ébredjen.
  • Molnibalage
    #12
    A Hobbit egy tisztes iparosmunka, semmi több. Az a film semmiféle díjat nem érdekel. Elképesztően vontatott film, egy örökkévalóságnak éreztem a ~3 órát. A Felhőatlasz egészen más élményt nyújtott, és akkor még finoman fogalmaztam.

    Valahol röhejes, hogy állandóan történelmi filemket meg még remakeket is díjaznak csak azért mert musical. Csodás. Egy teljesen egyedi alkotást nem is jelölnek. Ha nem smink, akkor minimum vágán vagy frogatókönyv Oscar a minimum, de az én szemszögemből még az is sértés, hogy a legjobb film kategóriában sem jelölték.

    Egyszerűen hatalmas baflasznak kell lenni kirtika szempontjából ennyire leszarni egy ilyen filmet.

    Oscar = billshit.
  • zetortraktor
    #11
    Sminkoscart nekik! Ne röhögtess. Sok jó és pár rettentő gagyi maszkért nem érdemelnek. A Hitchcockban keveset kellett csinálni, az rohadt jó lett. És nem hiszem, hogy bárki is vitatná, hogy a másik két jelölés a Hobbité meg a Nyomorultaké.

    Ott van az élbolyban, de Oscart... Csak azért, mert neked tetszett? Az Oscart nem annak a filmnek adják, ami neked tetszik, hanem annak, ami abból a pár ezer emberből megfelelően soknak tetszik.

    Nem mellesleg. Még a gyártó is tudta, hogy nincs esélye a filmnek, különben nyomták volna.

  • Mr Csé
    #10
    pocok arcu lány :(
  • Molnibalage
    #9
    Felhőatlasz sehol, még smink kategóriában sem. Tovább erősítik ama álláspontomat, hogy az Oscar díj többnyire a vicckategória szintjén mozog. Itt egy teljesen egyedi és mégis zseniális film, és még csak nem is jelölik. Vicc bazdmeg...
  • NEXUS6
    #8
    Amúgy, amikor megnéztem én is úgy voltam vele, hogy a fene egye meg ez a Tom Hanks megint begyűjt egy oszkárt. Meg még kitudja miért kap, a rendezés minimum, mert egy ilyen művet így megoldani, az tényleg a rendezés csúcsa.

    Aztán elbeszélgettünk a haverral és elmondta, hogy ez sajna már tút túl túl a ménsztrím bírkáknak.
    Sajna igaza lett.
  • Darth Sith
    #7
    az értékelések alapján többek szerint volt elég jó mint nem.
  • NEXUS6
    #6
    Vagy mert csak független film volt.
  • Narxis
    #5
    Rossz ötlet.
  • zetortraktor
    #4
    Vagy mert sokak szerint nem volt jó a film. Csak egy ötlet.
  • Darth Sith
    #3
    mert a wachowski tesókat annyira nem szeretik, túlzottan elrugaszkodottak az akadémia konzervatív látásmódjától.
  • csabipapo
    #2
    A Felhő Atlasz miért nem szerepel sehol sem?
  • zetortraktor
    #1
    Nem rossz ez.

    Szerelem - 9/10
    Az Argo-akció - 9/10
    A messzi dél vadjai - 7/10
    Django elszabadul - 8/10
    A nyomorultak - 6/10
    Pi élete - 6/10
    Lincoln - 7/10
    Napos oldal - 8/10
    Zero Dark Thirty - 9/10