57
  • Macropus Rufus
    #57
    NEXUS6: :D :D

    ShopStop2 alap mű :)
  • astrobal
    #56
    Kedves Balázs Richárd cikkíró!
    A szó amit keresel: TANULSÁG.
    Még jó, hogy cikkeket írsz.
  • NEXUS6
    #55
    "Nem búzik ők, hobbitok!!!"
  • Vaszilij Artyom
    #54
    Az űrben hogyan száll a sperma?
  • Archenemy
    #53
    egyszerű megoldás: a kötözős szex :)
  • csimmasz
    #52
    És tényleg!
    Amilyen pofát vágnak!
  • drsx
    #51
    Tudom, nem szép dolog az előítélet, sem a ránézésre történő véleményalkotás, de a fejeket elnézve számomra úgy tűnik, igen egyszerű megoldást találtak a nőproblémára: összezártak hét b*z1t...
  • kvp
    #50
    Ezt mar leteszteltek es emiatt nem kell aggodni. Egyreszt normal esetben egy par elegge ossze van gabalyodva ahhoz, hogy gravitacio nelkul is egyutt maradjanak, masreszt ha valaki nem filmes stilusban probalkozik, akkor a testnedvek testen belul maradnak. Egyebkent aki nem hiszi el, az probalja meg viz alatt, azzal egesz jol szimulalhato a 0 gravitacio.

    A ki kivel problemajara pedig tovabbra is csak a nasa fele megoldast tudom mondani, tehat barati viszonyban levo hazasparok. Ez a szeretteik hianya miatti depresszio problemajat is megoldja, mivel egyutt vannak. Gyakorlatilag innentol pszihologiai szempontbol egy hosszabb kulfoldi kikuldetesrol beszelhetunk, hiszen mind a csalad, mind a baratok ott vannak, csak a tavoli rokonok es ismerosok maradnak a Foldon.
  • csimmasz
    #49
    Ha az uton nincs valami mesterséges garvitáció akkor asszem a szex miatt nem csak sperma de komoly menyiségü izzadság is kering majd a levegőben, elég undorító lehet ahogy közelednek azok a cseppekké összeállt testnedvek!
  • shamanist
    #48
    :-D
    Szinte előttem van az ejakuláció.
    "Bocs Májkel! Nem neked szántam. Letöröljem a hajad? "
  • shamanist
    #47
    Már Nyújton bácsi is memgmondta:
    "Két test kölcsönhatása során mindkét testre azonos nagyságú, egymással ellentétes irányú erő hat".
    Tehát, az űrben a hagyományos nemi aktust b@szhatjuk...

    :-D
  • NEXUS6
    #46
    Képzeld mekkora égő, hogy mi elvagyunk ezzel a dologgal, hogy megoldottuk, hogy megyünk a Marsara és közbe szekszelünk mint állat. Erre mondjuk ránk nyit a sötétben egy évezredek óta űrjáró idegen népség, és kérdi: hát ti meg mit a faszt csináltok itt?
  • Me0w
    #45
    Nem tudom, mi a jobb, novel vagy no nelkul... ha nincs no, nincs miert hajtani, mindenki elmegy aludni a picsaba, ahogy tortent is. Ha meg van no, lehet a ket orosz megbaltazza azt, akik elobb farkaljak meg a csajszit. Itt vagy orgia lesz az uton, vagy ver fog folyni :)
  • Merces
    #44
    ..gondok lehetnek a parkolásnál.
  • NEXUS6
    #43
    Így van, 4 nőt akik emeltdíjas telefonszexel múlatják az időt, amíg a Marsra érnek. Így az út költségeinek nagyrésze is megoldódik.
  • noland
    #42
    És az élő kapcs. is öröm lesz minden Földlakónak.
  • noland
    #41
    Vagy küldjenek fel 4 nőt, akik szexelnek egymással és a számítógéppel , ami úgyis mindent megold. problem solved.
  • Magyar Betyár
    #40
    tudom, hogy volt egy tartalék mielőtt beleköt valaki. Csak poénkodtam
  • Magyar Betyár
    #39
    Idézet a cikkből:A szimulációban hat fő vett részt, három orosz, két európai és egy kínai férfi.
    Én a képen 7 embert látok. Vajon az egyik utolsó simításokat végző takarítóra is rázárták a dobozt? Szerintem a hátsó sor bal szélső ember lesz az mert annak nem őszinte a mosolya :) Tök ciki.
    Azért arra majd vigyázzanak, nehogy az igazi mars expedícióra is véletlen elröptessenek egy ártatlan technikust.
  • Archenemy
    #38
    jo kesz feladom ;)
  • Molnibalage
    #37
    Az indítási ablakok miatt nem lehet tetszőleges az ottartozkodási idő, vagy sokkal nagyobb űrhajó kell több hajtóanyaggal a nem ideális pálya miatt.
  • Archenemy
    #36
    jolesik. egyben.
  • Archenemy
    #35
    minden tiszteletem mellett az altalad emlitett 22. es 24. sz. hozzaszolasok nem az enyemre reagalnak. de igen, valoban azt a problemat erintik.

    pont ezert is erthetetlen, hogy ha mar ketszer is elmondjak ugyanazt, akkor vajh' mi okod van meg harmadszor is elmondani, kulon nekem. na persze jol esik, hogy jot akarsz, csak hat ez szuksegtelen szerintem ;)
  • Vol Jin
    #34
    "mindkettőt utánam írták, szóval nem tudhattam előre elolvasni őket, de köszi, hogy felhívtad rá a figyelmemet"

    Mivel mindkettő a te reagodra született, így érthetetlen a problémád.
  • fszrtkvltzttni
    #33
    Mindenki annyit ért belőle amennyire képességéből telik.
  • csimmasz
    #32
    Jó de mi lessz a kiesettekkel fehérjeforrásként végzik a többiek etetésére? :)
  • Sir Quno Jedi
    #31
    nyilván, úgyis közvetítenek mindent az űrhajóról menet közben...
  • NEXUS6
    #30
    De akkor már lehet nyomni a valóvilágot is, minden hétvégén kiszavazó só!
  • Sir Quno Jedi
    #29
    neeem, nem prosti, hanem egy magasan képzett asztronauta és marskutató nő, aki mindemellett elég szabadelvű és preferálja a csoportos free szexet, meg elég nagy a libidója, meg a gyakorlata... :DDD
  • csimmasz
    #28
    Ez egy remek ötlet, simán nyerő project!
  • Tau Tang Wou
    #27
    Tehát négy űrhajós meg egy prosti.
  • Archenemy
    #26
    mindkettőt utánam írták, szóval nem tudhattam előre elolvasni őket, de köszi, hogy felhívtad rá a figyelmemet
  • Vol Jin
    #25
    Nem. Nem érted az utazás problémáját. Lásd a #24-et vagy más 22-ét.
  • Vol Jin
    #24
    Az nem úgy van, hogy akkor jössz meg mész oda, amikor akarsz, mert közben a Mars meg a Föld kering a Nap körül. Tehát, ha vár még pár hónapot, akkor sokszor messzebb lesznek egymástól, és kivitelezhetetlen az utazás.
  • Sir Quno Jedi
    #23
    mármint marsévet
  • Sir Quno Jedi
    #22
    gondolom az együttállások ideje miatt vagy 30 napot maradnak, vagy egy évet még, az meg nem fér bele?!
  • Archenemy
    #21
    "Jó lehet nem könnyű kivitelezni még ennyi extra létfenntartást..."

    utánuk küldik két másik űrhajón a fogyóeszközt, vagy már akár előttük, oszt egymás mellé szállnak le, ha bármi miatt nem sikerül (megsemmisül a rakomány, a bolygó másik részén kötnek ki, stb), akkor nem maradnak 6 hónapot, csak az eredeti 30 napot
  • wednes
    #20
    Először nem akartam elhinni, hogy "csak" 500 nap kompletten az egész küldetés . De rákerestem és tényleg annyi (pontosabban 520), 250 nap odaút, 240 nap visszaút és amin meglepődtem "mindössze" 30 nap ott tartózkodás. Ezt egy kicsit keveslem, ha már odautaznak úgy gondolnám 4-6 hónapot eltöltenének a vörös bolygón. Jó lehet nem könnyű kivitelezni még ennyi extra létfenntartást...
  • Sir Quno Jedi
    #19
    Jah, küldeni kéne négy faszit, akik aránylag jóban vannak, meg egy nőt, aki midegyikkel szívesen lefexik (vagy már meg is tette), aztán osszák be.
  • NEXUS6
    #18
    Az egyik fazon biztos becserkészte vóna a kis puncist. Aztán a többiek is bepróbálkoztak volna. A csajoknak meg jó szokása, hogy ilyen szitukban egymásnak küldik a bikákat, hogy gyözzön a jobbik, az aranyosabb, vagy majd ő megmondja melyik.

    Ha a csajnak a brancson kívül van faszija, aki naponta ápolja, és a luvnya a csoport tagjait meg barátként kezeli, akkor lehet egyensúly, visszafogottság, meg inspiráló a csáje, csak ez ugye az adott szituban elképzelhetetlen.

    Szerintem