29
  • Vol Jin
    #29
    Meghagyom neked azt az illúziót, hogy azon méred a sikerességet, hogy ki milyen telefont választ.
  • Vol Jin
    #28
    *******************

    Tehát szerinted is nagy kamu flamekeltés ez a mondat willcox részéről:
    "Olyan dolgok vannak a legújabb samu cuccokban, mint semmi másban"

    *********************

    Igen, szerintem is. Pont akkora baromság, mint amikor te ugyanezt állítod az appleről. Nekem mindkettő ugyanaz az eset.

    Mondjuk annyi a különbség, hogy a samsung állít elő alkatrészeket is. Mindig kijön valami processzor, amiben egy maggal több van, 100 MHz-el nagyobb az órajele és ez éppen belekerül valamelyik gyártó új készülékébe, és akkor megy a hűha. Na és? Majd három hónap múlva jön a másik az új készülékkel, amiben pont ennyivel több, gyorsabb akármi lesz.

    De az, hogy ki kit másol, ki miben és hol van lemaradva, csak annyit, hogy a copy-paste a sokadik generációban került bele az iphoneba.
  • Vol Jin
    #27
    Az ikonok színéről meg ilyenekről megy a jogi vita, ami nálam a trollkodás kategóriába esik.
  • Vol Jin
    #26
    Én pont leszarom, hogy iOS vagy Android. Symbianos telefonjaim vannak. Szóval tényleg leszarom itt az antiandroidos propagandádat.

    Az is hidegen hagy, hogy leparasztoztad a samsungfanokat. Egyszerűen csak röhejes vagy, hogy kibújsz a saját megnyilvánulásaid alól.
  • narumon
    #25
    Tehát szerinted is nagy kamu flamekeltés ez a mondat willcox részéről:
    "Olyan dolgok vannak a legújabb samu cuccokban, mint semmi másban"
  • hurkaur
    #24
    "Hogy megalapozott egy jogi trollkodás, vagy csak jogi geciskedés az egész." Fura, de kozel minden ertelmes embernek nyilvanvalo, hogy a Samsung mint jollakott napkozis, beallt az Apple moge hatszelbe masolni.
    Amivel hozzateszem nincs problema, de mikor egy ceg ily modszerekkel ekkora sikereket er el, nos, az aggaszto mind felhasznalo, mind a fejlodes szemszogebol.
  • hurkaur
    #23
    "Annyi a különbség maximum, hogy éppen melyikben van erősebb processzor vagy több RAM, vagy háttértár, meg mekkora a kijelző, meg ilyenek."
    Te is benyelted ezt az androidos szoposzakkort mi? :)
    "Aki elhiszi, hogy van számottevő különbség, az meg van hülyítve."
    Vagy epp sikeres ember, aki rendszerekben es okoszisztemaban gondolkodik. Persze lehet az androidot, mint iOS alternativakent emlegetni, csak epp magadat hulyited. Android != iOS. Ossze se hasonlithato a ketto, de whatever, fogyi aki mast hisz.
  • hurkaur
    #22
    Ilyet en is tudok:
    Legalabb lenne annyi eszed, hogy tudnad, ha parasztkent tekintek a samsung felhasznaloira, leirtam volna.
    Na puszi te tokos ferfiallat.
  • Vol Jin
    #21
    Mit rizsázol?
    Kurvára egyértelmű volt. Legalább lenne vér a pöcsödben, hogy felvállalnád. Nem, mintha engem kurvára érdekelne, csak hát tagadtad más előtt, én meg szemrevételeztem, mint külső megfigyelő.
  • Vol Jin
    #20
    Például semmi. Tök ugyanazt lehet csinálni mindegyik okostelóval. Telefonálni, sms-ezni, netezni meg programokat futtatni. Annyi a különbség maximum, hogy éppen melyikben van erősebb processzor vagy több RAM, vagy háttértár, meg mekkora a kijelző, meg ilyenek. Amúgy meg mindenki levédet mindenféle triviális baromságot, amit a másik utána jogi okokból nem tud a készülékébe berakni vagy csenget vérdíjat. Aki elhiszi, hogy van számottevő különbség, az meg van hülyítve.

    Itt csak a cégek etikája között tehet valaki különbséget. Hogy megalapozott egy jogi trollkodás, vagy csak jogi geciskedés az egész.
  • Vol Jin
    #19
    "Azt a kérdést persze kínosan kerülik, hogy mégis mire alapozzák azt a feltételezésüket, hogy a Samsungnál vannak a legjobb fejlesztések."

    Kik?

    Én például az egész cikkre azt mondom, hogy egy semmit mondó balfaszság. Akkor mit is kerülgetek kínosan? Itt trendi belehazudni baromságokat a másik mondandójába?
  • narumon
    #18
    például?
  • willcox
    #17
    Olvasni tudsz? Már a #2-ben leírtam. Olyan dolgok vannak a legújabb samu cuccokban, mint semmi másban, különösen nem az ifosokban. Vagyis: nem volt kiről másolni, tehát ez csak fejlesztéssel jöhetett létre.
  • asgh
    #16
    Azt a kérdést persze kínosan kerülik, hogy mégis mire alapozzák azt a feltételezésüket, hogy a Samsungnál vannak a legjobb fejlesztések.
  • hurkaur
    #15
    Szerintem koltozzetek ossze harman
  • mad mind
    #14
    És még büszke is vagy a hazugságaidra. Taníts mester.
  • hurkaur
    #13
    Umm, ha eddig nem tunt volna fel, kedves kisegitot jart Vol Jin, altalaban nem szoktam kontorfalazni.
    Eloiteleteiket meg legy szives ne ram vetitsetek ki, mert a kommentem negativ tartalma mindossze a samsungra vonatkozott, es nem a felhasznaloira.
    Koxos Willy Wonka mondta : "legjobb fejlesztések" -> Annyit tud, hogy kurva nagy, es ettol lesz asasra alkalmas.

    No offense, ne vedd a szivedre.
  • Vol Jin
    #12
    Egyébként talált valaki ebben a cikkben egy utalást is bármilyen új területre, ahová beakar nyomulni a samsung?

    Lehetett volna az is a cím, hogy Selmeci Gabriella csöcsöt villantott a sajtótájékoztatón.
  • Vol Jin
    #11
    "Foleg, hogy semmi mogottes negativ tartalma nem volt a kommentemnek, de grat, hogy magadbol indultal ki :D"

    Mekkora egy hazug gyökér vagy baszod. :-D

    Hát mi a fészkes fene volt ekkor ez?

    "Hat lehet asni vele, ertsd: foldmuveseknek kivalo"

    Ehhez már pofa kell. :-D

    Mégis kit szerettél volna megvezetni?
  • Vol Jin
    #10
    Ezt hurkaúrtól kérdezd, mert ő parasztozta le a samsung telefonos vásárlókat.
  • hurkaur
    #9
    Foleg, hogy semmi mogottes negativ tartalma nem volt a kommentemnek, de grat, hogy magadbol indultal ki :D
  • willcox
    #8
    Ezt hurkagyurkától kérdezd a rosszindulatú megjegyzései miatt.
  • zola2000
    #7
    Mi köze a mezőgazdaságnak a bunkósághoz?
  • willcox
    #6
    Hurkagyurka! Nem mindenki paraszt, mint pl. te!
  • willcox
    #5
    Kiengedték a gumiszobából az ifos tulajokat?
  • hurkaur
    #4
    Hat lehet asni vele, ertsd: foldmuveseknek kivalo
  • tomcsa4
    #3
    Remélem új évi viccnek szántad! Annak nagyon jó.
  • willcox
    #2
    Okostelefon tekintetében már a samunál vannak a legjobb fejlesztések. Értsd: nem volt kiről másolni.
  • hurkaur
    #1
    ertsd: gyorsabban kell sikeres termekeket masolni, hatszelbe beallni