7
  • Zoliz
    #7
    Az LTE valami ifonosfos
  • unrealnoise
    #6
    hát attól függ honnan nézzük, én pl. örülnék, ha a stabil 3G elterjesztésén ügyködnének, nem pedig XY név alatt futó, alig pár helyen elérhető csúcshálózatok fejlesztésén.

    kell ez is persze, de kurvára idegesítő, hogy fizetek valamiért, ami sokkal gyorsabben kellene, hogy működjön, aztán persze sokszor mégsem... Pedig én aztán nem is lakom teljesen lehetetlen helyen...

    2013 végére örülnék, ha a 3G jel, általános lenne a telefonom kijelzőjén. Mást nem kívánok most...
  • dchard
    #5
    Szerintem a 3G éve 2012 volt:


    Voda csinált országos lefedettséget, levitték a metróba is, van DualCarrier az ország szinte összes olyan pontján, ahol arra szükség van. Szóval itt már nagy fejlesztéseket nem nagyon lehet csinálni. Még az U900 optimlaizálása van hátra de az is elég jól működik persze ha van kompatibilis telefonja az embernek.

    Az LTE meg odébb van. Teljesen időben vannak a hazai piacon az operátorok, bőven elég idén (2013) elkezdeni a tervezést és a források előteremtését, tenderek kiírását, hogy 2014-ben el tudjon indulni a rollout és a szolgáltatás.
  • Omega
    #4
    Még a 3G éve sem volt meg, nem hogy a 4G-é.
  • cateran
    #3
    Az lenne jo, ha a "szar" 3g stabilan elerheto lenne mar mindenhol (U.K.) de amig vannak olyan helyek, ahol meg 2g sincs......meh
  • Irwine
    #2
    Az LTE nem 4G.
  • eldiaz
    #1
    Jó lenne ha azt a szar 3g-t elfelejtenék..:)