17
  • Narxis
    #17
    Valószínű. Azzal lehet e-mailt csekkolni, naptárt szinkronizálni, böngészni híreket, skypeolni....
  • narumon
    #16
    Tehát egy magyarul cikkező honlap csak Magyar cikkekkel foglalkozhat? Remélem indexnek is beírsz mindig amikor a nagyvilági híreket olvasod hiszen index.hu, de közvetlen a tv híradónak is szólhatsz, hogy nehogy külföldi hírt betegyenek hiszen Magyar adó.
  • sanyicks
    #15
    Szövegértelmezési gondok? Azt írtam az MEGY a vice city már nem...
    Annyira kis igényű hogy sokkal nagyobb mint bármelyik másik normál telefonos alkalmazás, ami nem játék. Így van ez, pc-n is a játékok a legnagyobb igényűek...
  • fergusonpapa
    #14
    Angry birds nem megy 2013ban na akkor az egy érdekes telefon lehet. Ilyen kis igénnyü alkalmazás nem sok van már. Fb többet eszik..

    Az ilyeneknek mindig azt mondom ott a nyomógombos 3310.
  • sanyicks
    #13
    én használtam, és valahogy nem szoptam vele ;) persze nem megy rajta a gta vice city csak az engribördsz, de minden másra jó.
  • M2 #12
    Te is így tudod, hogy a .hu végű domainek csak az országon belüli dolgokról írhatnak? Tehát az index.hu cikke Obamáról igazából egy újpesti cigánygyerekről szólt. Obama Béla Armandó. :-)
  • M2 #11
    Hát, ha a pénzükért nem egy szopógépet szeretnének kapni... :-)
    (használtál már 20 ezer forintos Androidos mobilt - akkor már inkább egy Nokia vagy 2 ezres ZTE)
  • Kampós Orrú
    #10
    ( de ez biztos a SunGod rövidítése az új -cionista- világrend jegyében )
  • Kampós Orrú
    #9
    nem tudom te melyik oldalon mászkálsz de én az sg.HU-t olvasom éppen ...
  • narumon
    #8
    Sehol nem szerepel a cikkben, hogy Magyarországról lenne szó.
  • Stefling
    #7
    Ott a pont kampós! xDD
  • tomcsa4
    #6
    Én dolgoztam minimálbéresekkel együtt (én is minimálbéren). iPhone 5 ugyan nem votl náluk, de a telefonok átlagértéke 60-70 ezer körüli volt. Nem tűnik soknak, de átlag félévente cserélik, ergo egy évben kettő fizu kiesik. És akkor nem beszéltem a cigirő, meg a piáról, de ez nem ide tartozik.
  • Kampós Orrú
    #5
    azért így elképzelem hogy a minimál bérért gályázó csóró magyarok rohannak a boltba a 20 ezer forintos mindent tudó Android készülék helyett 200 ezer forintos sz*pós iPHOSHt venni..
  • Narxis
    #4
    Vannak olyan tizenévesek akik pénzt kapnak karácsonyra, összeteszik a zsebpénzükkel és ünnepek után vesznek okostelefont vagy tabletet.
  • TheCunami
    #3
    ''Újév napjáig minden bizonnyal hasonlóan magas szinten maradnak az aktiválások,''

    pistike egy hétig nézegeti a telefon dobozát? az is lehet hogy ki se bontja elteszi befőttnek tíz évre addigra többet fog érni
  • caius marius
    #2
    Na mongyuk akkor érdekes lehetne ez a cikk, ha egy iOS vs Android eladási adat összehasonlítás lenne benne...
    Így viszont csak egy kaki.
  • nlght
    #1
    húúú tényleg? karácsonykor megugrottak az aktiválások? csak egy agyhalottnak jelent meglepetést...