12
  • Broafka
    #12
    a Felhőatlasz nem került a hetek közé? WTF? én ilyen zseniális maszkolást még nem láttam, magasan ver mindent! Nevetséges
  • Evoluti0N
    #11
    Az európaivá tett ázsiai lány még egész elviselhető volt. Ellentétben az ázsiaivá tett fehér színészek meglehetősen komikus látványt nyújtottak, ami már csak azért is zavaró volt, mert a filmnek az a része egy elég komoly témát boncolgatott.
  • Molnibalage
    #10
    Akkor vicc az egész...
  • GaborT28
    #9
    Prometheusból az öreg Wayland?:D...na az mindent visz.
  • kalapos01
    #8
    Attól, hogy sok maszk volt, még nem kell jelölni. Ne a mennyiség számítson, hanem a minőség. A Hitchcockban vagy tavaly a Thatcher-filmben is csak egy fő maszk volt.
  • kalapos01
    #7
    A Looper szerintem a díjat is meg fogja kapni, az nagyon jó volt. Mondjuk azzal kapcsolatban is olvastam többektől olyat, hogy gáz, meg egyértelmű volt, meg inkább számítógépes, de ettől még a többség számára működött.

    És hogy én is egy ilyen véleményt írjak: a Felhőatlasz borzasztó volt. Tele volt maszkkal, de azok legalább harmada nagyon béna volt, kezdve az európaivá tett ázsiai lánytól, a többi gumiig.
  • Zomil
    #6
    Nem mondom, h tökéletes volt, de számomra felülmulta az idén látott filmeket a maszkirozás/vágás tekintetében.
  • COOLancs
    #5
    Hát volt benne 1-2 amire azt mondtam: "mi eza gumi förmedvény?" de volt benne jól sikerült is, meg az egész film alapeleme volt a maszkírozás, tényleg baromság hogy nem is jelölték.
  • Dynamic
    #4
    Mi a baj vele? Ha már furcsaságokat keresünk, akkor szerintem a Looper jobban kilóg a sorból.
  • GaborT28
    #3
    Hófehér és a vadász??????
  • DaemoonHunter
    #2
    Egyetértek. Kalap sz.rt nem ér ez a díj.
  • Zomil
    #1
    "Felhőatlasz például nem került a Hetek közé"

    Kb. innentöl kezdve semmi nem ér ez az egész baromság...