202
Fiúk-Lányok Szakítás Tippek/Tanácsok egymásnak egymástól
  • tescodr
    #42
    reméljük egyszer eljön ez az idő is addig pedig rendbe kell szednünk magunk és észre venni és nem bántani azt aki tényleg őszintén szeret és őszintén közeledik felénk... addig pedig jobb az óvatosság és a nagy odafigyelés
  • tescodr
    #41
    sajnos nem volt a családom jó emberismerő főleg a csalódásaikból kifolyólag vigyázunk egymásra és elmondjuk a véleményünk ha valami rossz elő jelet tapasztalunk de most mindenki értetlenül áll a dolgok felett
  • Myselor
    #40
    am majd csak mindenkinek összejön,én is remélem hogy egyszer találok egy olyan nőt.akiben megbízhatok és egyszer feleségül vehetem,és családunk lesz együtt élünk ameddig megnem halunk:)
  • tescodr
    #39
    Egyenlőre elég ha ebből kimászom eddig az időm nagy részét vele töltöttem most ezt az időmet kell lekötni újra meg kell találnom magam...és fel kell állni a szeméthalomból és vissza sem nézni...
  • Interstate 95
    #38
    Menj el kúrvázni, talán az tud most neked a legtöbbet segíteni. Annak meg hogy a barátnőd szeszélyes biztos volt előjele, csak nem vetted észre a problémáig. A sztoriból szűrjed le ami fontos az emberismereted fejlesztéséhez, és keress valaki mást.
  • Myselor
    #37
    nagyon sajnállak tényleg,majd csak jól leszel.találj valami elfoglaltságot,a barátaiddal családdal.stb:) ami még az ünnepekből van lehet jó
  • tescodr
    #36
    Fresh Duke: Ezzel nem tudok azonosulni teljesen vannak nők én hiszem akik normálisak.. csak meg kell őket keresni de ahhoz a szemétben kell gázolni.Úgy éreztem megtaláltam bíztam reméltem és persze be estem a kukában fejjel...
    Wootan: A baj az hogy most még vissza is fogadnám és tudom hogy nagy baj... meg kell tanulni kezelni... és ehhez idő kell...
  • Myselor
    #35
    pontosan.akkor kell őket jól megszopatni,akár szószerint és,aztán mehet xd nem szabad beleesni a csapdnákba:)
  • Myselor
    #34
    a nők nagyrésze csak picsog,nyavajog,én belőlem nem fogja egy ilyen se kiölni az érzéseket,nem hagyom magam,maximum lese szarom a nőket,csak aki érdemes a figyelmemre egyáltalán,majd ő neki kimutatom.okosnak kell lenni próbálkozni kell,tovább kell haladni,nem vinnyogni,a nők csak ezt tudják,nagyrésze sajnos.jobban is teszed,de járj nyitott szemmel, a meló helyen is akadnak jó kis nőcik,hátha.ne szalaszd el:)
  • tescodr
    #33
    hát ne tudd meg én is szeretem a karácsonyt ő utálta... én már 2 hete lázasan készülődök hogy minden jól mennyen
    ajándékok után rohanás bevásárlás közbe az ő lelke építgetésével...és ráadásul karácsony előtt vizsgáztam...alig vártam hogy karácsony legyen és végre csak egymással lehessünk és boldogok legyünk erre én kapom a legnagyobb pofont a szeretet ünnepén....BOLDOG KARÁCSONYT... :(
  • Wootan
    #32
    Igaz a mondás, hogy aki menni akar, azt hagyni kell hagy menjen.
    Viszont ha később vissza akar jönni, akkor jól át kell gondolni a dolgot, mert lehet csak azért visszakozik, mert nem jöttek be a számításai.
  • Fresh Duke
    #31
    Figyelj, elmondom a szitut. Tapasztalat, nem "klisé".

    Minden nő hazudik orrba-szájba. Ez valami genetikai rendellenesség náluk. Mindegyik őrült, csak az változó, hogy mennyi idő után jön ez ki belőlük. Nem érdemes sajnálkozni miattuk, nem éri meg. Szépen lassan majd elfelejted a csajt, és boldog ember lehetsz, csak annyit tegyél, hogy ne bízz bennük, ne szeress beléjük, és ne éld bele Magad abba, hogy "egy szép és boldog kapcsolatban" vagy, ugyanis nekik nem jelent semmit sem a dolog.


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Women gonna hate.
  • tescodr
    #30
    Wootan: Sajnálom :(


    Myselor: Hát ebben is van valami és akkor sok nő meg azt mondja hogy érzéketlenek a férfiak nem érzéketlenek csak sok emberből maguk a nők ölik ki az érzéseket...igyekszem össze kaparni magam lesz új munkahelyem most a munkába fogok temetkezni.
  • Myselor
    #29
    hát ez így van,egyébként a kellemes karácsonyt hogy lehet már elbaszni ilyen dolgokkal na de tényleg xd.a kedvenc ünnepem,de jó hogy én most a családdal voltam,sokkal jobb mint a picsák miatt idegeskedni,telezabálod magad,játszol kikapcsolódsz bármi más módon.és kellemes időt töltesz a családdal:)
  • tescodr
    #28
    ez igaz mi emberek a legszörnyűbb állatfajból vagyunk valóak...
  • Myselor
    #27
    én velem lassan 1 éve történt hasonló.
    2,5 év után kb velem is közölte már nem jó a dolog,nem velem van baj ő nem boldog.minden megváltozott stb.annyi különbséggel,hogy ő neki semmi nem felelt már meg a életében,állandóan csak rinyált stresszelt,suli miatt,már nagyon untam de próbáltam helyrehozni,az ilyen ember meghülyül egyébként.jobb megszabadulni az ilyentől higyjétek el.általában telebeszélik a fejét,általában valami fasz,enyémnek csak a jövője ment az "agyára" xd .jobb az ilyentől megszabadulni én is rájöttem.a vicc az egészben,nállam a dolog úgy volt,teljesen összetörtem,próbáltam újra vele jóban lenni,kezdjük újra.nem akarta,de a barátom akart maradni,az se ment neki,én elkezdem vele nem foglalkozni pár hónap után.ó pedig utána döbbent rá a dologra hogy nagyon elbaszta ezt az egészet,utána már ő akart velem kibékülni,de nekem nem jelentett már többet mint hogy szerzett pár kellemes órát,amikor együtt voltunk szexuálisan.megváltozni nem tudott,még mindig azt láttam és éreztem rajta hogy összevan zavarodva,kétségbe van esve,de közben nem képes megváltozni,nem tartana ki mellettem.nincs küzdeni akarás semmiért csak rinya,nem mondom jó volt vele lenni egy kicsit,főleg úgy.de nagyon örülök hogy vége.azóta nem igazán volt normális barátnőm,de nem is siettetem a dolgot,hiszek benne hogy eltelik az 1 év és utána jobban lesz majd nekem is kedvem,meg találok is arra érdemes lányt:)
  • Wootan
    #26
    Érdekes, kb. szóról szóra ugyanez történt velem 5 évvel ezelőtt.

    2.5 éves kapcsolat egyik napról a másikra vége, Karácsonykor!
    Mikor kérdeztem miért, a válasz, "megváltoztam" (mármint ő). Ugyanúgy kikísért az állomásra, nagy szomorúan. Aztán kb. 10 nappal később kiderült, hogy a megváltozás oka egy másik fickó, aki telebeszélte a fejét, hogy ez+az lesz (összeköltözés, nyaralás) ha az ő barátnője lesz.

    Szar érzés volt eléggé, de mikor megtudtam mért lépett, letisztáztam magamban hogy jobban jártam így, legalább nem pazaroltam rá több időt/energiát feleslegesen. Majd lesz jobb, talán.
  • Myselor
    #25
    sajnálom a dolgot,én meg nem viccből írom ezeket a negatív dolgokat,megértem hogy nehéz nem is lehet ezt elfogadni,beletörődni,lesz még ennek folytatása,legtöbbször jó nagy veszekedés,utálás,mert majd te jogosan szeretnéd megkérni hogy magyarázza már meg a dolgot de mégis,ennyit csak megtehet érted,neki áll fentebb majd stb.tipikus dolog,hidd el sok olyan emberben csalódhatsz akit teljesen másnak ismertél meg,képesek átváltozni pillanatok alatt,és megsem ismered többé.nincs mit szépíteni a dolgon,ahogy a többiek is mondták,túl lépni rajta,majd ha megjön az esze megkeres jóváteszi a dolgot,ha nem hát nem,te mindenképpen jobban jársz,idővel rájössz,senkinek nem hiányzik ez a dolog,mindig basszon az ideg miatta.hidd el.fel a fejjel:)
  • tescodr
    #24
    persze tudom igazad van de borzasztóan nehéz elfogadni és objektívnek lenni mikor szeret az ember valakit.És hát én megértő embernek tartom magam mindig mondtam neki is nem eldobni megjavítani kell a dolgokat megbeszélni és közösen megoldani és pont egy komoly lányt ismertem meg benne tehát nem csapongó ezért nincs is rá épkézláb magyarázat
  • Myselor
    #23
    általában ezt azért mondják mert egy picit se akarna máshogy semmi csak miattad,hogy esetleg megfeleljen,inkább a könyebb út a kiút.biztos valami sötét dolog van a dolgok mögött,de nekem az jön le hogy teljesen életképtelen a lány már bocs,se akaraterő se őszinteség se küzdeni nem tud,semmi értelme beszélni se az ilyennel.a te életedet is eltrontja az ilyen
  • Myselor
    #22
    mondjuk azért ez elég gáz dolog hogyha valaki ilyet tesz,de tényleg igazadvan,jobb is nem tudni mi az a dolog,és jobb túl lenni az ilyen embereken,
  • Myselor
    #21
    értem,fiatal csajról van szó még mindig,ha egyet megfogadsz,nálad fiatalabbal nem igen kezdesz az ilyen rejtélyes körülmények között való dolgaik miatt nagyon macerásak,nem érdemes,és ezek meg nagyon távoli tervek voltak hidd el,én sajnállak,mert ez kibaszottul nem fair hogy semmi magyarázatot nem kapsz csak egyik pillanatról a másikra nem boldog veled de nagyon szeret,nincs benne küzdeni akarás,tehetetlen,ennél rosszabb nincs is,kitartás kell a másik iránt,így alakul ki a kötelés,egy mély kapcsolat a szeretet és a szerelem.nem érdemes erőltetned a dolgot már,az csak felesleges bár gondolom milyen szar és hogy lehet ilyet mondani,de tényleg,ha neki nem jut eszébe hogy ez nem volt így okés és megkeres és elmondja mivan és rendbe akarná hozni,akkor semminek nincs értelme.te egyedül hiába akarod.
  • tescodr
    #20
    igen ezt mondta hogy ő nem tud nekem megfelelni.... de mondtam nem is kell nekem megfelelni így szeretem! soha nem értettem miért mondta hiszen nekem így volt tökéletes..
  • hundredeyes
    #19
    A Barbi pont ma csalt meg, megfogta Pisti kezét és arcon puszilta, most nagyon szomorú vagyok.
  • tutituti
    #18
    Ékes példája az önmarcangolásnak.
    Valószínű hogy valami olyat tett vagy érez amit szégyell.Nem feltétlen megcsalás lehet ez.
    Elmondani képtelen így ahogy meglát örül de tudja, hogy ott motoszkál a dolog benne.
    ezért szomorú a végén.

    Túl kell lépni rajta és keresni mást.
    szar is,nehéz is de ez van.

    Lehet hogy egyszer majd elmondja de szerintem jobb nem tudni.
  • tescodr
    #17
    nem tizen évesekről van szó én 25 vagyok ő 21.4 hónapot beszélgettünk neten és teljesen komolyan gondoltuk....neki kétséges hogy lehet e babája de azért mindent megadtunk volna ő is én is hogy sikerüljön később mikor minden rendeződött össze költözünk lesz munka ilyesmi...
  • Myselor
    #16
    fontos hogy hány évesekről van szó.mert ez az összeköltözés baba dolog általába a tizenéveseknél divat,2hónap után,és akkor másnap meg mindennek vége megváltozott az egész de kurvára nem tudná megmondani mi,csak mond valamit,mert kibaszottul saját magát se érti,nincs értelme a dolognak.főleg a tizenéveseknél szokás ez is,meg nem igazán hiszem hogy olyan dolog tudott vele történni,ami miatt szerencsétlent ejteni kell.meg ha szereti,akkor jó ha a szerelme mellette van meg ilyenek,ez egy nagy baromság.és bármiféle magyarázat nélkül egy nagy lófasz a helyzet.
  • tescodr
    #15
    most is beszélünk de nem jutunk semerre veszett ügy :( nem tudom miért tette mikor semmi előszele nem volt mikor ide jött és meglepetésként érkezett ragyogott az arca a boldogságtól mikor mentünk hozzájuk egyre komolyabb és szomorúbb lett :(
  • Barnabyka
    #14
    Viszont ne add fel keresd állandóan, halmozd el a szereteteddel és akkor talán még van esély, ha tényleg szeret ő is téged. Arra viszont nem árt ha figyelsz, hogy ne menjen át a próbálkozásod zaklatássá.
  • Sir Quno Jedi
    #13
    Lehet hogy neki sokkal jobban fáj, de megtette érted...
  • tescodr
    #12
    persze ez igaz de tudod ilyen elviselhetetlen fájdalmat okozni... amit nem lehet kibírni..
  • Sir Quno Jedi
    #11
    Az emberek néha hazudnak azoknak, akiket szeretnek, hogy megkíméljék őket.
  • tescodr
    #10
    Lehet de akkor hol az őszinteség...mindent megbeszéltük a gondjaink az örömünk mindent... úgy érzem ő a tökéletes pár és nem értek semmit :(
  • Sir Quno Jedi
    #9
    Az is lehet, hogy történt vele valami (vagy megtudott valamit), amit nem akart elmondani, de nem is akart melletted maradni a gondjával. Előfordul az ilyesmi. Lehet, jobb is hogy nem tudod...

    Néha azért rúgják ki az embert egy kacsolatból, hogy megkíméljék. Egyszer sem biztos, hogy veled van gondja, lehet, hogy inkább magával.
  • tescodr
    #8
    sajnos az előző topikokra nem találtam rá pedig kerestem is hidd el...
    hát igazából náluk voltunk karácsonyonozni 2 és fél hónap volt tudom rövid de szerelem volt első látásra hát igazából napok óta furi volt nem volt olyan mint régen kérdeztem mi a gond azt mondta semmi csak fáradt a karácsonyi készülődések miatt.elfogadtam :( utána jött hozzánk karácsonyozni meglepetésként hamarabb jött boldogok voltunk semmi baj nem volt... aztán mentünk hozzájuk és 2 nap után olyan hideg lett.kérdeztem mi a baj azt mondta semmi nem hagytam annyiban láttam gyötri valami végül kibökte hogy szeret nagyon de valahogy nem boldog.... egész előtte boldog volt de hirtelen ezt bökte ki nem boldog és hogy megváltoztak az érzései érthetetlenül álltam az egész előtt 360 fokos fordulatot vett az addig kedves vidám szerető lány helyett egy megtört lányt láttam és nem értem most sem miért eltűnt az arcáról az a mosoly amit karácsonykor láttam rajta mikor megérkezett mindig mosolygott és csillogott a szeme mikor meglátott de most nem :(próbáltam vele beszélni de csak azt mondogatta sírva hogy nem érzi jól magát hagyjam és hogy megváltozott minden.Össze pakoltam a cuccom tőlük és mai nap legkorábbi busszal eljöttem kikísért igazából néma csendben alig szólva hozzám végig szomorú arcal nézett a gyönyörű nagy szemeivel.Igazából senki nem érti mi történt itthon szerették anyukámék nagyon szeretett itt lenni és nem ilyennek ismerték meg... én sem...nem értjük hogy miért történt ez hiszen boldog volt mindig ragyogott az arca mikor itt volt és hirtelen ez.... teljesen össze vagyok törve és a furcsa az egészben hogy nem rég még össze akart költözni velem később pedig babát akart volna.. az összeköltözést már tervbe vettük jövőre... szóval itt állok és nem értem az egészet csak azt érzem fáj...
  • IXEMGabeo
    #7
    És te neked, hogy sikerült Karácsonyra időzíteni? Mi történt konkrétan?
  • IXEMGabeo
    #6
    tudod hány ilyen topik van?:D

    amúgy én múlt hónapban a német utam előtt pár nappal szakítottam a barátnőmmel. Fél évig tartott a kapcsolat és az utolsó pár hónap nem volt túl jó sajnos. 1. kapcsolathoz képest nem volt rossz a maximumot kihoztam belőle végül minden hiába volt
  • tescodr
    #5
    Gondolotam a fiúk lányok kapcsolatban jobban beleillik :)
  • tescodr
    #4
    Ohh pedig a keresővel nem találtam sajnálom :(
  • Sippie
    #3
    Vanmáilyentopik