202
Fiúk-Lányok Szakítás Tippek/Tanácsok egymásnak egymástól
  • MrSpock
    #202
    Én is pont így vagyok,hogy ami nem emyg nem kell erőltetni. Esélyt mindig megadom,de érzem ha felesleges bármit is tenni,nem változik akkor jobb a vége. Én egyébként is olyan vagyok,hogy tudomásul veszem,és kész. Nem szoktam rágódni,hogy miért történt ,csak legyen akkor világos,hogy okés vége,ennyi. Mert vissza úgysem jön a jobb idő,és rendbe lehetne hozni. A nők egyből levágják,hogy na ez barátnak jó lesz vagy több. És pedig ők szoktak ódákat zengeni a belső értékekről :D
  • Pluskast
    #201
    Óóóó a női lélek kiismerhetetlen:) Egyébként meg a véleményem az, hogy ha nem megy egy kapcsolat akkor azt kár erőltetni, és nem hiszek a majd később megváltozhat esetekben. A nők szerintem amúgy is úgy vannak beállítva, hogy ha egyszer kialakul egy férfiról az elképzelésük, akkor azt a büdös életben nem változtatják meg magukban. Ergo aki nekik nem jön be az max csak barát lehet. Az meg már rég rossz.
  • crazyduck
    #200
    szerintem is :)
  • Wootan
    #199
    Kissé elferdült a téma :)
  • hundredeyes
    #198
    Ez meg a melegek fedőszövege, hogy csillapítsák kirekesztettségük okozta frusztráltságot. Tudd, ugyanezt mondja a szadista, sorozatgyilkos és még sorolhatnám a repertoárt.
  • Zoli007
    #197
  • Slinky Cyle
    #196
    van egy rossz hírem.. ha benned van ez a hajlam, az ilyen vágyak, és nem engedsz neki, akkor bizony te egy látens homokos vagy, aki frusztrált és elfojtott...
    az ilyenekkel van teli a népliget este felé, 40-50 és körüli családos, gyerekes apukák, szülök, akik egy nőt vettek el, csakhogy nem kielégítő ez a dolog számukra, mert titokban fiúcskákra vágynak..

    ezért van annyi fiúkurva a ligetben
  • hundredeyes
    #195
    Vagyis őgy mondanám, hogy mindenkiben ott van, kérdés, hogy ki enged neki... Ugyanígy vagy a szadistával, a hatalmassal, az áldozattal, mind-mind Te vagy... Csak kérdés melyikkel cimborálsz.
  • hundredeyes
    #194
    De, kialakul.
  • Zoli007
    #193
    Igen, és csakhogy a buziság nem kialakul, hanem van.
  • hundredeyes
    #192
    Hallottál már arról, hogy hogyan szeret bele az ember abba az emberbe, aki fél éven keresztül fogva tartja, kínozza, megerőszakolja?
  • Zoli007
    #191
    Tiszteli, mert megbántotta őt? WTF?!
  • hundredeyes
    #190
    Cáfolj csak meg.
  • hundredeyes
    #189
    Az ember azt utánozza, akit tisztel.
  • Zoli007
    #188
    Mi a faszért akarna egy buzi egy nőt visszakapni?
  • hundredeyes
    #187
    Tudod miért nőiesek a melegek? Szeretnék visszakapni azt a nőt, aki nagyon régen megbántotta, vagy megszívatta őket. Legalábbis sokan ilyenek.
  • Slinky Cyle
    #186
    én nem hazabeszélek..
    én amúgy is egy szar alak vagyok, beismerem.. értéktelen lúzer vagyok, de ez mellett, tény, hogy a lányok nagy része sem egy szűz mária, már bocs, de a nők többsége fiatalon ugyan olyan szar alakok, kihasználás, hazugságok, mindenkivel kavarás mindenki háta mögött, stb
    kb amikor felnőnek, érettebbé válnak (meghíznak, beráncosodnak, megcsúnyúlnak) olyan 30-40 éves korukra, sokat javul a helyzet, már nem olyan gecik mint régen voltak, és már nem kavarnak fűvel fával. Gondolom amúgy sem kellenek már sokmindenkinek ilyenkor már..
  • MrSpock
    #185
    Na igen,itt az volt a gond hogy ő maga sem tudta mit tegyen,hogy elbírja e a kapcsolatot,azt hogy valakivel megossza az érzéseit,vagy megélje. Sokszor tényleg úgy érzi az ember,még mondjuk én is,hogy most akkor legyen valami,vagy sem. És hiába tetszik,vagy bejönne,és tudnám szeretni.Bár én nem dármázok sokat ezeken,hisz lehet úgy is egy jó kapcsolat,hogy egymás agyára mennénk. De vannak esetek,mikor annyi minden más probléma,gond,és lelki dolog bejön ,hogy inkább nem mélyedünk bele.
    Ebben az esetben sem arról volt szó,hogy nem jössz be,inkább nem,hisz akkor nem lettünk volna addig ameddig.
    De mint tudjuk a nőket nagyon nehéz kiismerni,hogy nekik épp mi bajuk,mi gondjuk! Főleg hogy nem is beszélnek róluk,illetve csak minimálisat osztanak meg.
    Jobb ha Sherlocknak képzed magad,és te mindent megállapítasz ránézésból. :D
  • hundredeyes
    #184
    nem kell azért magunkat se isteníteni. :D
  • Wootan
    #183
    "A legjobb mikor a csaj azt mondja, hogy most ért véget egy kapcsolatom ezért nem akarok most újat. Aztán másnap meg már egy új pasival smárol."

    Pont ezt akartam írni én is. Igazándiból az a vicces, hogy a nők általában az őszinteséget hozzák fel számukra egyik legfontosabb tulajdonságnak, amire szükségük van egy kapcsolatban. Közben meg ők azok, akik totál képtelenek az őszinteségre.
  • hundredeyes
    #182
    Ez a legszarabb duma a világon, amit általában a nők adagolnak be.
  • davidka003
    #181
    Pont azért nem akar őszinte lenni, mert jóban vannak és úgy érzi a csaj, hogy jobb ha kitalál valami kamudumát. Szánalmas.

    A legjobb mikor a csaj azt mondja, hogy most ért véget egy kapcsolatom ezért nem akarok most újat. Aztán másnap meg már egy új pasival smárol.
    Ilyen gyökerek az emberek, hogy nem bírják azt mondani, hogy bocs de nem vagy az esetem.
  • Zoli007
    #180
    Én is valami ilyenre tippelek, de ez valahol kurvaszomorú, ha felnőtt emberek, ha ráadásul jóban vannak, nem tudnak őszinték lenni egymáshoz
  • davidka003
    #179
    Sokkal jobb csajt érdemelsz = nem jössz be neki, csak arra nem képes, hogy őszintén megmondja.
  • Pluskast
    #178
    Ő maga sem tudja, hogy mit akar saját magától. Van ezzel így jó néhány ember. Amúgy meg ha egy kapcsolatban a másikat néha tehernek érzed - értsd ezalatt, hogy a vele együtt töltött idő nem feltétlen - akkor már megette az egészet a fene.
  • Zoli007
    #177
    "de az ő belső problémái,falai túl magasak,és én jobbat,többet érdemlek." - ezt sosem értettem a nőknél, hogy mit jelent. Most akkor akart, vagy nem? Ha igen, akkor mi a gond? Homályosítson fel már valaki!
  • MrSpock
    #176
    Velem speciál ha konkrétan netes szakítást nézzük,akkor igen. Facebookon írt a leányzó akivel aznap ugye még találkoztunk,de éreztem valami nem stimmel,hogy ne haragudjak de ő nem képes annyi érzelemre amit én megérdemelnék. Semmi baj nincs velem,aranyos,kedves,és jólérezte mindig magát,de az ő belső problémái,falai túl magasak,és én jobbat,többet érdemlek.
    Mondjuk tényleg nem egyszerű élete volt,van. Találkoztam vele másnap,és mondtam neki,nem haragszom rá,semmi baj,hisz nem lehet erőltetni,adtam nagy puszit a homlokára,mondtam neki vigyázzon magára,és próbálja magát lelkiekben megerősíteni.
    Persze szótlanul állt,láttam rajta a szomorúságot,de ez így nem működött volna.
    Ballagtam hazafelé,persze én is sajnáltam,de hát mit tehet az ember ez esetben.
    Az ami még csattanó a dologban,hogy eltelt úgy fél év,és megkérdezte,hogy ő szerethető ember e? Én meg ugye igen,csak meg kell nyílnod lelkiekben is ahhoz,hogy te is tudj szeretni.Ha úgy vesszük jó viszonyban maradtunk. Bár soem volt veszekedés köztünk.

  • crazyduck
    #175
    Szakítottak már itt valakivel az interneten?
  • hundredeyes
    #174
    Szemét vagy?
  • Slinky Cyle
    #173
    nem istenítek senkit.. igazábol leszarok mindenkit
    viszont az emberek meg szopatják egymást rendesen, mindegy hogy fiú vagy lány ..ugyan úgy szopatják egymást, talán csak a lányok burkoltabban teszik, de ugyan olyan szemetek
  • hundredeyes
    #172
    Neked csak annyi bajod van, hogy egy csaj megszopatott, ezért isteníted a férfiakat.
  • crazyduck
    #171
    Ha sok kudarc ér akkor természetes,hogy szakít az ember.Nincs pozitív visszacsatolás.De akkor is érdekes,hogy a férfi előbb feladja mint a nő.
    Az érzelmesség miatt lehet még.Nekünk nőknek több jutott ebből :)

    És szakított itt már valaki csak azért a párjával,mert nem volt jó az ágyban?
  • IXEMGabeo
    #170
    annyi a különbség, hogy nem volt másik csaj...
  • IXEMGabeo
    #169
    érdekes mód a szakítást hasonló mód én kezdeményeztem a barátnőmmel pontosan azért, amit Zoli is mondott. Nem volt értelme folytatni, mert hiába csináltam akármit a lelkesedése nem volt ugyanolyan, mint az elején holott próbáltam őt feldobni meg minden...Jobbnak láttam, ha vége lesz pláne annak okán, hogy keveset is találkoztunk. Egyszerűen csak át kell gondolni reálisan megéri-e további folytatni? vagy pedig kínlódjon az ember a semmiért.
  • Zoli007
    #168
    #156
  • Wootan
    #167
    Ez a módszer (hogy akkor lépek ha már van más) messze nem csak a fickókra jellemző. Én pl. pont nőknél tapasztaltam inkább. De én inkább úgy mondanám, hogy általában azok csinálják így, akik igazából nem is szeretik a másikat, vagy szimplán gyávák ahhoz, hogy kilépjenek az egyedüllétbe. Inkább ülnek a biztonságban, amíg nincs jobb.

    Ez piszok nagy önzőség, mert ezzel a másik felet tartják fel.
  • Zoli007
    #166
    Nabakker, egy fórumon kell megtudnod, hogy nincs Mikulás...
  • crazyduck
    #165
    Ez rendkívül kiábrándító.
  • Zoli007
    #164
    A férfiak általában felismerik, ha valamit már nem érdemes toldozni-foltozni, a nők meg valamilyen romantikus álomban élnek, hogy "á ez a kapcsolat még biztos megjavul". Szóval mikor a férfi szakít, neki már van egy backup plan-je /olvasd: másik csaj/ a részetekről meg jön a bőgés. Ez a megszokott, de egyáltalán nem állítom, hogy mindig így van.
  • crazyduck
    #163
    Hát ez az. Ez miért alakult így? A férfiak könnyebben feladják?