7
  • Darth Sith
    #7
    mostmár így is lejjebb ment az ára jelentősen mint amikor megjelent. Kint 250USD volt (kb 55000HUF) itthon meg 110 körül árulták, majd onnan ment le most 75 körülre kb fél év alatt, ami még mindig a kinti ár kb másfélszerese. Ami annak tekintetében vicces, hogy usákiában (tudom államonként eltérő) kb 1500USD a minimálbér, annak ez 16%-ka, nálunk megjelenéskor 120%-ka volt. Nem is értem mit akarnak...

    Arról nem beszélve, h van egy olyan gyanúm, h tuti azért került hónapokig még ennyivel többe, mert a sok olcsó kínai tabletet ami még raktáron volt el kellett adni, mert ha 60-70ért szórták volna a nexust, akkor a nyakukon maradt volna a léptékekkel gagyibb de szintén 50-60 körüli táblák nagyrésze.
  • Inquisitor
    #6
    Aljas emberek meg 60-ért árulták garanciával és számlával máshol. :D
    A "hülye vagyok" boltban anno első PSP-t valami 180.000-ért árulták, miközben ismerős valami 47.000-nyi jenért vett kint. Ez ilyen.
  • nkmedve
    #5
    A normális ára kéne 72e Ft legyen, a 250 Euróban benne van már az ÁFA (ugye eredetileg 250 dollár). Én mikor vettem Nexus 7et néhány hónapja az ára majdnem pontosan 250 euró volt napi árfolyammal átszámolva.
    Szóval 80 az sok....
  • item
    #4
    Mégis mit áraznak túl ? 7" nexus az 250 Euró azaz kb 72e Ft + áfa .. Szóval nem értem mi a gondod.

    150 Euróért jó vétel lesz majd. Bár egy összehasonlító tesztet mindenképpen megfogok nézni róla.

  • zola2000
    #3
    Ennyiért jelenleg csak egy kétmagos 1024x600 felbontású táblát lehet kapni, aminek félni is kell a minőségétől-android optimalizáltságától, de így ez legalább biztosan jó vétel lehet.
  • bakvarnyu
    #2
    Ott mindent túláraznak
  • fergusonpapa
    #1
    Mediamartban nálunk 80e ... érdekes :)