10
  • Skyline
    #10
    Miért ne vennének benne valós pénzért dolgokat ha már úgyis megvették agyontúlárazva a szoftvert? :D
  • IMYke2.0.0.0
    #9
    A 2. rész + LoD-dal jobban jársz - az "egynek jó, de teljesen végigjátszani Aukciós Ház nélkül nem lehet" Diablo 3-at meg hagyjuk azoknak, akik valós pénzért adnak/vesznek tárgyakat benne...
  • fawcet
    #8
    Én még nem vettem meg diablo3-at, mennyire lett jó szerintetek? Diablo 2-vel jól elvoltam.
  • gyuuula
    #7
    Úgy kell nekik! A csíterek a legalantasabb csaótány-félék!
  • Szefmester
    #6
    A keménymag rajonghat még érte. Vannak játékok amik 10-15 éve jelent meg és még ma is vannak rajongói. Az már más kérdés hogy azokra a többség is azt mondja hogy jók voltak, a D3-ra meg csak a rajongók mondanák azt, és páran közülük is csak óvatosan.
  • denevérember
    #5
    Van még tábora,csak ki tudja meddig... Az itt a kérdés. :(
  • OstOr
    #4
    van még a Diablo 3-nak rajongótábora? :P
  • Szefmester
    #3
    Ez utóbbi simán lehetne egyik másik ismerősöm is amikor épp egy bossrusht-t csiál. Már a kettőben is rendszeres volt hogy miután végigtolták a játékot akkor csak lekocogtak Baal-hoz és megölték, aki az útba került az elől csak elfutottak. A chatre meg nem reagáltak, mert rühelltek gépelni, meg nem is akartak odafigyelni rá. :)
  • Co1e
    #2
    nem reagál a chat ra ... eszetlenül megy előre mint egy bot... és stb stb stb
  • Tetsuo
    #1
    Honnan tudjak, hogy csalnak?