10
  • wdenes
    #10
    http://filmtukor.blogspot.hu/2013/09/normal-0-21-false-false-false.html
  • broman191
    #9
    Szerintem elég gyengus lett, volt 1-2 f0satósabb rész, de összességében vártam a nagy csodát, hogy majd halálra rémisztenek egyszer...hiába vártam. A sztori nem lett volna rossz, többet vártam tőle, de nem hoztak ki belőle sokkal többet egy átlagos f0stos amcsi tinihorrornál.
  • lolvagyok
    #8
    Fogod bírni idegekkel? Nem nagyon. Idegelt, hogy mikor lesz már vége ennek a langyos híg fosnak :D
  • Keither
    #7
    Nessboth, ezt én se mondhattam volna szebben, tökéletesen igazad van. Ha először ezt nézem meg akkor jó lett volna de az Insidious után ez lekvar.
  • nessboth
    #6
    a legjobb az utolsó előtti képen, látszik a két baloldalin, hogy azok nem is gyerekek, hanem alacsonyabb felnőttek :D
  • nessboth
    #5
    Nem rossz, de szerintem az Insidious magasról leköpi ezt, mert abbal legalább az író a végére egy kicsit elvetemült. Ebben abszolút nincsenek kiforrva a karakterek, a család többi tagja azon kívül, hogy ott van, semmi haszna a filmben, semmi borzonág. A démon meg úgy néz ki, mint a slipknot gitárosa.
  • slime001
    #4
    Iszonyat gagyi és unalmas. Majdnem elaludtam rajta.
  • Jani Hun
    #3
    1 szer nézendös lapos, lassu kaki:D

    az utolsó 2 másodperc jó a szokásos horror filmek végére bevágott jelenettel.
  • HuAn82
    #2
    Jó a cikk, a mûfajt is szeretem, megnézem.
  • Déta
    #1
    Nem tudom... Én nem kellett pelenkát cseréljek, miután vége lett...