48
  • AgentKis
    #8
    "A kettő 1üt olcsóbb is" úgyértem egy olyan okostelefonnál, ami mindkettő képességeit hozza.
  • AgentKis
    #7
    Az a fő baj, hogy a nokia CSAK win-re váltott. Lesz@rnám a win-es készülékeiket, ha menne tovább a Symbian, vagy meego, olyat viszont vennék. De a win helyett inkább akkor már az android, amivel alapból tényleg szar telefonálni, engribördszözni meg nem mindenki akar.

    Különben ez a cikk egy Samsung Galaxy Grand reklám?

    Az 5 colos kütyü az sokkal inkább táblaPC 3Gmodemmel, mint telefon. Aki a 2 eszközt külön képzeli el, annak egy gombos nokia (telefonnak és modemnek) meg egy tábla (3G nélkül olcsóbb) pont jó. A kettő 1üt olcsóbb is, amikor a táblát nem használod kikapcsolod, így 1 feltöltéssel 1 hét megvan...
  • evetke007
    #6
    +1
    Én sem foglalhattam volna össze frappánsabban :)
  • hurkaur
    #5
    /androidra kellett volna valtania, fuj csempe, kocsog microsoft/
  • coolbboy83
    #4
    Az N9-et kellett volna nekik egy mai szintre megcsinálni, meego-val - de nem merték bevállalni, ez is érthető.
  • Elemir
    #3
    lesz ez még így se.
    Amúgy tomecknek van igaza a nyomógombos részben. Céges telók is még szinte mind Nokiák és nem hiába. Flotta telefonnak nem veszel androidot, mert a szoftvere a legveszélyesebb kategória, és az android csak csúcsgépen jó. Gyengébb telókon maga a felhasználó kúrja szét a telefont, az idióta szaksajtó meg ezt majmozza... Egy windows telót sose fogsz tönkretenni úgy, és a régi simbiseket sem, ha nem értesz hozzá. És erre majd szépen rá fognak jönni...
    A samsung android nélkül továbbra is csak futna, mert maga képtelen volt mindenre. Én csak azt bánom, hogy nem meego-ra váltott a Nokia, hanem winre. Az jobb és egyedibb lett volna. N9 pl közel tökéletes telefon.
  • TomecK
    #2
    Úgy, hogy aki olyan telefont szeretne venni ami nem próbál okos lenni hanem csak simán telefon, abban még mindig a nokia a legjobb. Tehát normál nyomógombos 7-10 napot 1 feltöltéssel kibíró telefont. Ennyi. Ha meg kézben hordozható tolószékes PC-t szeretnél akkor veszel ilyen pinpongütő méretű telefonnak csúfolt mindentudó energiazabáló kijelzőt, amivel pont a telefonálás a legkörülményesebb. Rengetegen sírjuk vissza már a normális telefonokat, az én ismeretségi körömben, de ez nem azt jelenti, hogy az okos telefon hülyeség, csak felesleges, szerintem.
  • Gauge
    #1
    Ezt nem értem! Hogy tud a Nokia egyáltalán ennyi piaci részesedést elérni elérni? A régi telefonjaikat nem nagyon veszik, az újakat pedig MÉG MINDIG nem kapni. Akkor?