212


Általános eszmecsere, felhasználói vélemények, ötletek, újdonságok
  • Balyy
    #12
    Azt olvastam, hogy a nokia androidra, meg talán ios-re is megjelenteti.
  • Muttley
    #11
  • LeWyTy
    #10
    ÁÁÁÁ én kis HTConeV men meg akadni szokott.
  • LeWyTy
    #9
    Játéknak még ez nagyon jól néz ki:
  • MuchACHO79
    #8
    Az nekem is, csak erre nem találtam.
  • MuchACHO79
    #7
    Beszereztem egyet, amelyikhez azt mondják a RAWDISPLAY területen irjuk be, hogy 1280x800... stb stb . Hát amig nem nyúltam hozzá jó volt, csak a kép fele kilóg a képernyőből. Mikor beirtam amit ajánlottak az alkalmazás 5mp fekete képernyőt követően egyszerűen kilép.
  • Aquir
    #6
    Jet Car Stunts. nincs túl sok objektum a pályákon, de díjazott játék, nagyobb képernyőn király lehet repeszteni vele.
  • Balyy
    #5
    A nokia navigációja nekem eléggé bejött. Azt hiszem, már androidra is elérhető.
  • puma1
    #4
    Ha fent vagy nagyobb torrent oldalakon, akkor az igo megoldható, én is használom Note 2-n...... Amúgy az eddigi legjobb és leg megbízhatóbb telefonom. Hihetetlen az akku ideje, és amikre a telefon képes!
  • Montanosz
    #3


    googleplay


  • Fehercsoki
    #2
    iGo nincs hivatalosan androidra. Marketen van fent navigációs program ami letölti neked a térképeket és offline használhatod. Lenyűgöző grafikát meg maximum PC-n keress.
  • MuchACHO79
    #1
    Most vásároltam egyet, annak idején Nokia N8hoz is nyitottam egy pörgős topicot.
    Jelenleg az offline navigáció megoldása lenne a legnagyobb problémám. IGOból kipróbáltam néhány változatot, de egyik sem indult el.
    Ezen kivül ha már egyszer 4 magos processzor van a kütyüben, ha valakinek van ötlete lenyűgöző grafikájú játékokra akkor az is érdekelne.