32
Bates Motel
  • mike01010101
    #32
    Szerintem tökéletes lett a vége, a lezárás. Így kell befejezni egy sorozatot, nem húzni éveken át, mint a rétest és utána összecsapni.
  • tutituti
    #31
    hál istennek!
    inkább itt maradt volna minthogy a robotmosógépben szerepel :D
  • Darthmushroom
    #30
    lol, nekem le se esett h Ő volt a filmben :D
  • ldavid
    #29
    na, így már rendben van :)

    "Nicola Peltz (Bradley) vissza fog térni a Bates Motel 3. évadjára. (A második évadban a Transformers 4 miatt nem maradhatott végig.)"
  • ForzaInter
    #28
    már az elsőbe is sztem:D kurva jó színésznő.
  • ldavid
    #27
    amikor írta a listát, először azt hittem másra készül. néztem is hogy wtf

    ebből az évadból nekem leginkább az maradt meg hogy Vera Farmiga rohadtjól játszik, korábban lehet csak nem tűnt fel annyira.
  • ForzaInter
    #26
    Na megnéztem a finálét, jó volt.:) Ez a 2. évad kicsit nehezen indult be, jóval lassabb volt mint az első. Talán nem hozott annyi kiemelkedő részt mint az 1. évad, de most nem fulladt ki az évad második felére, és a minőség is egyenletesebb volt. Várós a 3. évad!
  • ldavid
    #25
    nah, kíváncsi leszek az évadzáróra.

    azt meg nem istudtam hogy a srác brit, elég jó amerikai akcentussal beszél, csak pár helyen érezni talán.
  • ForzaInter
    #24
    Ez a 6 rész nagyon fasza volt.
  • ForzaInter
    #23
    Ez az epizod mar jobb volt mint az első kettő.

    #22 sztem tuti látjuk még:)
  • ldavid
    #22
    nekem tetszik. viszont Bradley hiányozni fog, a hagját imádtam (persze ránézni sem volt fájdalmas)
  • tutituti
    #21
    beza,ez elég langyi volt.remélem beindul azért.
  • ForzaInter
    #20
    Ja elég alapozás volt még ez a 2 rész, sok minden nem történt..
  • stargatelost
    #19
    Nem volt túl érdekes ez a két rész, szerintem elrakom darára, ha lement végig az évad, hetiben ez nem köt le.

    Többet kéne gyilkolniuk, jöhetnének furcsa lakók a motelba, azokkal zűr, kinyírni őket, stb... Szerintem kár, hogy a város van ennyire fókuszban, meg egyéb karakterek.
  • Steve Downie
    #18
    Elkezdődött gyerekek
  • ReszegKoldus
    #17
    A kínai csajjal mi lett? Vagy csak annyi volt, hogy menekülés közben Shelby lelőtte? Ezt mondjuk nem mutatták...
    Szegény tanárnő :D
  • stargatelost
    #16
    Spoileres esetleg...:

    Bazeg, fatökű Norman, minden gimis srác álma meghúzni a szexi tanárnénit Jó, tudom, Pszicho, de akkor is :D

    Amúgy a hatodik résznél kicsúcsosodott remek Shelby szál után eléggé leült az egész, és a finálé sem volt nagy eresztés.
  • tutituti
    #15
    Na most nem értek annyira az autókhoz de a hatodik részben mikor kihúzza a Merci slusszkulcsát és eldobja utána világít a rádió meg minden.
    Lehet ez?
  • tutituti
    #14
    Na harmadik részt megnéztem.
    végre beindult az egész.Kezd Pszicho-s lenni végre!
  • Steve Downie
    #13
    +fav
  • cseri001
    #12
    S01E02 felirat
  • cseri001
    #11
    köszönöm azért, hogy válaszoltál! Sejtettem, hogy inkább holnap lesz csak meg. :)
  • tutituti
    #10
    torzonkóc aka Kly fordítja
    De nem találok semmi elérhetőséget.

    várni kell még rá.
  • cseri001
    #9
    Sziasztok, nem tudjátok véletlenül, hogy mikor lesz a második részhez magyar felirat. Még nem találok (lehet, hogy két-három óra múlva már lesz, dehát türelmetlen vagyok, na...) :)
  • ForzaInter
    #8
    na megvolt az 1. rész. engem meg is vettek egyből. 8/10 simán volt a pilot nálam.
  • tutituti
    #7
    első rész, magyar felirat
  • tutituti
    #6
    http://www.quietearth.us/articles/2013/03/Sample-six-minutes-of-Psycho-Prequel-Series-BATES-MOTEL
  • tutituti
    #5
    A 2013-as megrendezésű TCA-n, a tévékritikusok téli sajtókörútján az A&E csatorna paneljén elárultak néhány érdekességet Lost és a Tiszta szívvel foci című szériák íróinak új alkotásáról.

    Kiderült a pontos premierdátum, ami szerint a műsorkínálatba március 18-án fog bekerülni a Psycho című film előzménysorozata, amit inspirációnak használtak a készítők és csak nagyvonalakban fog kapcsolódni annak története az új szériához. Semmi természetfeletti dologra nem kell majd számítani a Bates Motel-ben, sőt nem lesznek benne külön heti gyilkosságok a tíz epizód alatt, hanem rendes szerializált sztorit írtak hozzá, amit úgy kell elképzelni, mint a Walking Dead-et, vagy akár Homeland-et. A producerek szerint a színészek: Freddie Highmore, Vera Farmiga, Max Thieriot, Nicola Peltz, Olivia Cooke, Mike Vogel és Nestor Carbonell fantasztikusak voltak a forgatásokon, és a Vera Farmiga által alakított Norma Bates, vagyis a főszereplő édesanyja sokkal szimpatikusabb lesz a közönség számára, mint azt elsőre gondolnánk. Sőt arra is fény derül, hogy pontosan milyen események következtében változott meg a főszereplő Norman (Freddie Highmore) személyisége. Az biztos, hogy gyerekként hatalmas trauma érte, mikor édesapja meghalt és ezt követően édesanyjával úgy éltek kettesben mintha más nem is létezne…

    forrás:http://sorozatplanet.web4.hu/cikk/bates-motel-hirek-a-tcarol
  • Tinman #4
    Vohooo! Ez kifejezetten jó ötletnek tűnik. Nézni fogom!
  • tutituti
    #3
    Bates Motel (2013– ) ennyi van imdb-n úgyhogy sajna még nem most.
  • ForzaInter
    #2
    van már info arról, hogy mikor indul?
  • tutituti
    #1
    Halála óta Isten tudja, hányadszor, de mostanában újra felfedezték Alfred Hitchcock zsenialitását. Ennek ékes bizonyítéka többek között az A&E csatornán jövőre startoló Bates Motel című sorozat, ami nagy meglepetésre nem azt meséli el, mitől hülyültek meg azok a madarak... Helyette betekintést nyerhetünk a fiatal Norman Bates (Freddie Highmore), és édesanyja (Vera Farmiga) kapcsolatába, ami, valljuk be, túl sok jóra nem vezetett. Mint Hitchcock fanatikus tisztelője, tárt karokkal és aggódó szívvel várom.


    Forrás:
    http://aeonflux.blog.hu/2012/11/20/van_kepunk_hozza_bates_motel