8
  • Hammer2
    #8
    Most próbálgatom a Billzone online számlázóprogramot és annak ellenére, hogy az ingyenesben is van e-számla, teljesen jónak tűnik. Eddig egy komoly negatívumot tudok mondani: a borzalmasan hosszú regisztrációs folyamatot. :)
    Utoljára szerkesztette: Hammer2, 2016.01.20. 09:17:53
  • N Ancsa
    #7
    én az AXEL-t használom, ami nem ingyenes, de cserébe mindent tud, és nagyon segítőkészek
  • shamanist
    #6
    Naturasoft.
    A volt kollégám vette, mert olcsó volt.
    Egyszerűen lehet feltölteni. Semmi bonyolultság nincs benne. Tényleg jó!!!

    A negatívum, hogy évente fizetni kell 3600Ft.-ot, mondván hogy anélkül nem frissül a program. Anno ezt miért nem közölték velünk?

  • krisz777
    #5
    Clearadmin-nal ingyenesen lehet számlázni akármennyit. Csak plusz modulokért kell fizetni, amik megkönnyítik pl. az adatbázisokban való keresést. Ezt használtuk sokáig, de amikor gyártási modul kellett már, akkor lecseréltük. De csak ezért, különben nagyon jó kis cucc.
  • caprocorno
    #4
    Én a naturasoft termékeit használom és használtatom. Teljes megelégedettséggel, könnyedén és msjdnem ingyen használjuk. Jó ez most vicc így, mert van ára, de tényleg nevetségesen olcsó a mai világban. Pl. egy forintszámla program 6.500 Ft. Van update, és telefonos segítség is bármikor. Egy másik gépre átvinni kb 5 perc minden bevitt adattal együtt. Én csak ajánlani tudom!
  • Tetsuo
    #3
    Igen, de a szamlazoprogram kozott emiatt nem kell kulonbseg, gondolom.
  • fityisztma
    #2
    Mongyuk nekem mindegy, de mégis mit értesz a közepes forgalmon?
    Egy Alsóvadászi butik forgalma is másként fest közepes forgalomként, meg egy Bpest Váci utcai is. ...... A kettő érték között lehet vagy 30milla.
  • Tetsuo
    #1
    A fizetosek kozul mik ajanlottak egy kisvallakozas szamara, mondjuk egy kozepes forgalmu butiknak?