165
Készülőben a Mirror\'s Edge folytatása
  • mester1987
    #45
    "a Mirror’s Edge 2 nyílt világú megvalósítása egyáltalán nem biztos, sőt, igazándiból nem is beszéltek róla. Szándékukban áll újítani -- ők ezért sem tartják igazán második résznek --, de nem feltétlen ezen az úton. Egyelőre annyit mondhatott biztosra, hogy lesznek elemek, amiket megtartanak, lesz, amit kidobnak, és igyekeznek nem megismételni az eredeti játék hibáit"
  • Malakai
    #44
    3 millió eladott példányt vártak az elején még, lett belőle kicsivel több mint 1 millió az első évben, ami azóta vmivel több 2-re emelkedett, de az már a hosszútáv.
  • Evoluti0N
    #43
    Anyagilag valóban nem volt túl sikeres.
  • edios
    #42
    vajon több mirror's edge játék is megjelent már? pedig egyik kedvenc játékomként tartom számon, de nem is hallottam arról, amelyik hatalmas bukás volt
  • Reg5
    #41
    Erről a buktáról tudnád adni linket?
  • MerlinW
    #40
    Az előző hatalmas bukás volt. Két opció van: sikeres reboot és folytatások, vagy végleges kuka. Szerinted melyik a jobb mindenkinek?
  • Ryder62
    #39
    Nyitott világú játék az új Mirror's Edge

    Kérdés hogy jó-e vagy rossz. Szvsz a nyitott világba is belelehet bukni. Bár majd meglátjuk.
  • Evoluti0N
    #38
    Gondolom, hogy új sztori lesz. Előzmény. Szóval nem ugyanazt a sztorit fogják ismét lenyomni a torkunkon. Állítólag azért kellett a reboot, mert anyagilag nem lett elég sikeres az első rész és így akarnak tiszta lappal kezdeni. Új konzolgeneráció, újrakezdett sztori. Mondjuk nekem se tetszik a dolog. Nem egy túl nagy cliffhanger-rel záródott az első rész, de azért illett volna azt folytatniuk.
  • Ryder62
    #37
    Remek reboot lesz az új ME.

    Most komolyan, pár éves játékokat is rebootolnak.

    Most már nagyon kezdek kiábrándulni a játékokból. Már csak pár cím érdekel így is, köztük az új ME. De így, áhh... ennyire fantáziálatlanok nem lehetnek már..
  • LasDen #36
    inkább előzménynek tűnt, mintsem rebootnak...:(
  • edios
    #35
    nice
  • Evoluti0N
    #34
    Wtf?! Reboot lesz a következő Mirror's Edge. Nem az első részben abbahagyott történetet folytatják.
  • LasDen #33
    egy rövid elemzés...
  • nxs
    #32
    Az első rész számomra olyan volt mintha egy atombomba csapódott volna be a fostenger közepébe,ritka az olyan játék ami munkahelyen eszembe jut és takarodnék már haza játszani,félresöpörve az IRL teendőimet. Ezt anno elérte a HL a Dreamcastos Shenmue,PSen az MGS,FF7...aztán jött a piros csukába minimalista,steril környezetben ugrabugráló japó kiscsaj és többet ültem elötte mint egy multis játék elött (azok a zseniálisan felépített trial mapok amikben baromi nehéz volt kivitelezni pár shotcutot...) Ha csak egy szimpla folytatást kapunk én már elégedett és boldog vásárló leszek.
    Két dolog van amitől félek :
    1:Értelmetlen harcrendszer skill tanulással és a járulékos XP popup tengerrel.
    2:Óvodásoknak szánt nehézség (lsd.: Tomb Raider,Remember Me,és még sorolhatnám az elmúlt évek termését.)
  • Evoluti0N
    #31
    Jah, tényleg lehetne hosszabb. Az első laza 5 óra alatt kivégezhető, ami nem túl sok. Főleg egy olyan játéknál, amiben multi sincs. Nem mintha az kéne bele. Isten ments. :D Csak legyen hosszabb. :)
  • Ironman2
    #30
    Ez már jobb minőségü:

  • Ironman2
    #29
    beszarás!!! jó lesz ez!
  • LasDen #28
    jó lesz ez. csak legyen hosszabb sztori, több szaladgálás...
  • Fpocok
    #27
    Videó ilyen. Mármint a feltöltés... az eredeti jól ment streamen.
  • Evoluti0N
    #26
    Csak nekem tűnik úgy, mintha kurva alacsony lenne az fps? Vagy a videó lett bénán feltöltve?
  • akyyy
    #25
  • bujcsik555
    #24
  • bujcsik555
    #23
    Most volt egy kis trailerféle E3-on róla. Város nagyon!
  • Ironman2
    #22
    Hú már nagyon várom.Kedvenc játékom!!!
  • Ironman2
    #21
    DDDDD.micsoda poén!
  • mester1987
    #20
    Kidugta a fejét a Mirror's Edge 2
  • edios
    #19
    faith ottfelejtette a cipellőjét battlefield3-ban :)
  • Harbinger
    #18
    Plusz az 1984/TRON szerű látványvilág überelhetetlen. Egyszerre steril és élettel teli. Rideg és színes. Egy haverom fél napot győzködtem, hogy nem grafikai bug a fehér fa, bokor, hanem szándékos. :)

    Egyébként konrkét infó nincs róla? Azt is olvastam, hogy a Frostbite2-vel futna, ha egyszer lesz fejlesztője.
  • mester1987
    #17
    Készülőben a Mirror's Edge folytatása: helyes! Már kezdtem azt hinni süllyesztőben végződik a Parkour szimulátor. Várjuk!
  • Muttley
    #16
    de minek?
  • xido
    #15
    álljon itt egy számomra nagyon jó alternatívája:)

    me2d
  • LeWyTy
    #14
    Egyébként lehet benne lőni.
  • bujcsik555
    #13
    Egyik kedvenc single player játékom. Hihetetlen milyen hangulata volt, engem teljesen magávalragadott. Ha lesz folytatás és bírja a már nem túl mai konfigom, akkor must have.
  • LasDen #12
    nekem rohadtul bejött az első rész...a történet nem volt annyira nagy szám, de Faith és a megalkotott világ kárpótolt....jó lenne egy 2. rész
  • bakkerman
    #11
    én inkább maradnék egy Mirror's Edge 2-nél bocs...Virtuálisan biztonságosabb egy picivel 20 emeletes irodaházak tetején futkosni mint IRL
  • Tikal #10
    zombik elől futni? :)
  • mucsácsó
    #9
    A hideg kirázott. :)
  • Wking
    #8
    ...és kevésbé izgalmas, ha nincs ki elől futni.
    De inkább erre feküdjön rá ugyanúgy a dice, mint a bf3-ra. Vhogy nem érzem szükségességét egy negyedik bf-nek.
  • ntex
    #7
    Ez Parkour szimulátor.
  • ShaiHulud
    #6
    az kevesbe latvanyos