165
Készülőben a Mirror\'s Edge folytatása
  • TBTPumpa
    #125
    További értékelések:
    Examiner 10/10
    Destructoid 8,5/10
    GamesBeat - 8/10
    PC Gamer - 7,8/10
    GameSpot - 7/10
    Hardcore Gamer - 7/10
    IGN.com - 6,8/10
    Game Informer - 6,5/10
    Guardian - 6/10
    GamesRadar+ - 6/10
    Metacritic - 71%
    Metacritic User Score - 4/10

    Eléggé megosztó lett, de inkább közepes, ahogy az előző rész is.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.06.09. 12:23:10
  • TBTPumpa
    #124
    Jó lett a hírlevél:
  • Maxtreme
    #123
    Nem, elvileg holnap érkezik nekem is.
  • TBTPumpa
    #122
    Visszamondtad az előrendelést?
    Leadtam én is, elvileg holnap kéne hozniuk, de semmi visszajelzés róla.
  • Maxtreme
    #121
    de inkább rosszak.
    Azért ez elég lehangoló...
  • TBTPumpa
    #120
    Huh. Eléggé vegyesek a vélemények.
  • Maxtreme
    #119
    hát a boxos elég randa. Talán kisebb a felbontás? (homályosabbnak tűnik az egész)
  • grebber
    #118
    Mirror's Edge Catalyst Graphics Comparison PS4 vs. Xbox One vs. PC


  • LasDen #117
    IGN - 8.5
    GameSpot - 7
  • Maxtreme
    #116
    Egyébként ha jól rémlik, az előd is kb ilyen értékeléseket kapott anno.
  • Maxtreme
    #115
    ihh.. lehet ez az a pont ahol le kéne mondanom az előrendelést.
    Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2016.06.06. 20:34:33
  • grebber
    #114
    Lényegtelen konzolon jól fogy pár hét azt jön a 3.rész bejelentése úgyis. PC- n meg majd a denuvo eladja ha eladja
  • TBTPumpa
    #113
    IGN - 6.8
    Finder - 7.5
    Gamespot - 7

    Sajnos tovább rontja az összképet, hogy több review anyag szerint a PC-s port eléggé összecsapott lett. Kár érte...
  • Maxtreme
    #112
    off:
    hmm viszont a bandát nem ismertem eddig, pedig anno szerettem a szintipopot :D
    Egész kellemes zenét nyomnak.
    Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2016.06.03. 20:31:02
  • Maxtreme
    #111
    Izé, nekem az előző jobban tetszett.
    De ez az én bajom :D
    ettől függetlenül nem rossz!
    Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2016.06.03. 20:02:58
  • TBTPumpa
    #110
    Ez a rész is kapott dalszöveges zenét, csakúgy, mint az előző:
  • Maxtreme
    #109
    Kő.. Most!
  • TBTPumpa
    #108
  • FEARka
    #107
    Legújabb driver van fent nektek is? Nálam hiába van ultrán nagyon szarok a textúrák. NV vezérlőpultban is feltoltam minőségre és semmit nem változott. KÉP1 KÉP2 KÉP3
  • scomcomputers
    #106
  • FartingSquirrel
    #105
    Töltőképernyő "tippje": "Ha autóméretű patkányokat látsz, a rossz játékkal játszol." :DD
  • scomcomputers
    #104
    .....mert ez csak celebeknek jár........

    A játék tényleg nagyon jó,a "graffal" sincs semmi gond,de amúgy meg akinek nem tetszik ott a vga vezérlő....ott mindent be lehet állítani,hisz azért van.....
  • akyyy
    #103
    én miáért nem kaptam bétát? pedig jelentkeztem rá :O
  • FartingSquirrel
    #102
    Nem sokat játszottam vele, de nekem tetszett. A harcrendszer/animációk jók benne. Jó, hogy van benne freeroam a városban (az előzőben nem volt, ha jól emlékszem). Tele van mellékküldetésekkel. Viszont szerintem hamar megunható. (Legalábbis eddig az a benyomásom.)
  • LasDen #101
    najó, de a grafikát félre téve, milyen a játék? Az a fontosabb....
  • FartingSquirrel
    #100
    Na jó, a textúrák tényleg nem voltak maxon, de nekem is recés FHD-ban. Anti-aliasingot nem nagyon ismeri...
  • adam46
    #99
    Ezek már tényleg ultrás képek!
  • Maxtreme
    #98
    tőlem is pár ultrás kép:


    Amúgy mozgásban szerintem szebb, a blur miatt az állóképek kicsit mosott hatást keltenek.
    Szerintem semmi baj a látványvilággal.
  • LasDen #97
    Eddig is tudtam, de halvány remény azért volt. De akkor felkészülhetek, hogy ez 10 fpssel (sem) fog menni a gépemen.....:''((((
  • adam46
    #96
    Nekem is ultrán fut, azért nem vagyok vak, ilyen csúnya textúrák és tengernyi recék nincsenek... :D
    Utoljára szerkesztette: adam46, 2016.04.23. 17:17:43
  • scomcomputers
    #95
    Azért apránként a 10Gb ramot is bekajálja ultrán...2560-ban, a vramból max 4.5gb-ot eszik....




    Utoljára szerkesztette: scomcomputers, 2016.04.23. 16:44:56
  • FartingSquirrel
    #94
    De, ilyen az ultra.
  • adam46
    #93
    Ez biztos, hogy nem ultra beállítás. :D
  • FartingSquirrel
    #92
    Hát, tényleg nem volt valami lenyűgöző a grafika... Viszont a GTX 970-nel nem is ment 60 alá az FPS.
    Amúgy maga a játékmenet, harcrendszer, szerintem jó, élvezhető. (Külön tetszett a közelharci animáció.)
    És, bár nem túl tiszták az emlékeim az előző részről, szerintem fejlődött ahhoz képest.
  • FEARka
    #91
    Akkor nem csak nálam hulladék a kinézet ultrán. Azt a 2. képet nem is tudom, hogy gondolták komolyan. Meg ez a fosom blur erőltetése is. Gondolom ezt se bírják a konzolok azt szét kell butítani. Pedig a Battlefrontban milyen jól néz ki a Frostbite... Persze béta, de nem hiszem, hogy olyan nagyon sokat fog ez már változni.

    A gameplay része szerintem jó lett. Csak remélem az a piros lófasz, ami mutatja az utat kikapcsolható lesz. Már a tutorial alatt is nagyon zavaró volt.
  • LasDen #90
    szeretném én, hogy ez a "borzalmas" fusson az én gépemen....
  • zsozso29
    #89
    Engem sem győzött meg, az átvezető videók gyönyörűek, de maga a játék elég borzalmas, ezért sem kell pénzt kiadni.

    Képek:


  • TBTPumpa
    #88
    Béta time:
  • Béluska74
    #87
    Íme az én gépem :Proci: AMD A8-7670K,Ram :16 Giga,Videó kártya :Geforce 960 (4 gigás),Merevlemez 1TB WB blue,Monitor 22 colos Lenovo. A monitor maximálisan 1680x1050 -net bír. Win10 Pro 64 bites. Ezen a gépen mindent maximumra tolva tükörsimán fut nálam a béta. De szerintem nem az a hinnye de gyönyörű játék. Szép...szép,de jobbat vártam.
  • grebber
    #86
    A legfontosabbat majd írd le mindenképpen milyen gépen milyen beállításokkal hogyan fut.