165
Készülőben a Mirror\'s Edge folytatása
  • scomcomputers
    #165
    Kész van tölthető a magyarítás....
    Patyek magyarításai !!
  • scomcomputers
    #164
    Nemsokára magyarul, a tesztelés folyik...
  • totyak
    #163
    Mi az utolsó frissítés ehhez a játékhoz (ha van hozzá egyáltalán)? Nem eredeti a játékom, tehát automatikusan nem töltődik hozzá. Az nVidia Ansel módot szeretném kipróbálni vele és gondolom kell a játék utolsó frissítése. Vagy elég a legújabb nVidia driver? Köszönöm.
  • tomy88trance
    #162
    Valaki esetleg azt tudja,hogy hol találom a config.ini file-t a játékhoz? Mert bizonyos beállításokat egyáltalán nem enged módosítani (szürke)
  • tomy88trance
    #161
    Ha lenne külön vga-m leírtam volna, csak az i5-4460 van és igpu vagyis HD 4600
  • Krisztiam #160
    videokártya milyen? legújabb driver van fent?
  • tomy88trance
    #159
    Üdv! Egy olyan problémám lenne ,hogy nem szaggat a játék,hanem folyamatosan lassú, mintha bullet time effekt lenne végig a játékban, originen tolom az origin access free keretein belül, lehet emiatt vagy más a probléma? Ja és beállításoknál se enged mindent beállítani :/ Valaki help pls,mert nagyon szerettem az első részét és ja jó lenne,ha ezzel is tudnék játszani, i5 4460-am van, 2013as Tomb Raider ment magas beállítások mellett 1280-ba, ennek lejebb vettem a grafját,de úgy se jobb, szóval nem tudom mi lehet a gond.
  • JaSoN HuNTeR #158


    Végigjátszás
    Utoljára szerkesztette: JaSoN HuNTeR, 2017.02.15. 12:36:18
  • Maxtreme
    #157
    Én az elsővel anno nagyon sokat toltam, baromira szerettem.
    Gondolatom ez is lesz olyan jó.. hát nem lett...
  • grebber
    #156
    4 eurot bőven megér. Annak függvényében ,hogy mellette pl Unravelt ,NFS-t és sok mást végigtolhatsz
  • Shep
    #155
    Hát ez az, én ha nem lett volna ez a törés sosem játszottam volna vele az szinte biztos, van más játék amiért fizetnék, meg fizetek ide ez pont nem az és a játékkal játszva bizony nem éreztem azt, hogy kár lett volna kihagyni.
  • Maxtreme
    #154
    ..és gondolj bele van aki ezért (pl én) pénzt adott...
  • totyak
    #153
    Lehet, hogy nem lett egy hű de nagy játék, de azért én tolom.

    Egyébként meglett a megoldás a problémára és hát persze, hogy fut ez nálam, egészen szép beállításokkal, gondoltam én. Az a nyitja az egésznek, hogy el kell indítani a játékot, aztán amíg fut, kilépni a feladatkezelőbe és a parancsikonján jobb egérgombbal a Prioritás beállításoknál Normálról Magasra kell rakni. Egyből nem akad be másodpercekre és semmi gondja nincs.
  • Shep
    #152
    Nem sokat veszítesz vele ha nem játszol vele, persze ettől még dühítő a probléma de sajnos elég sok minden okozhatja.
  • totyak
    #151
    Nincs egy bitang gépem, a procim kicsit minimum alatt van elvileg, de a többi megvan. Játék elindul, pár másodpercig fut, aztán 2-3 másodperc bekadás, közben a hang néha továbbmegy. megint pár másodperc futás. És ez így váltakozik. Videók alatt is akad, menüben is akad. Találkozott már valaki hasonlóval, illetve van rá megoldás? Legfrisebb driver fenn van, játékban minimális beállítások is megvoltak már, ugyanaz a helyzet. Szerintem futna ez nálam, csak valami nem kerek neki.
  • Shep
    #150
    Hát ez a játék számomra véget ért ott amikor a helipadnál le kell verni vagy 15 embert. Hogy lehetett így elszarni ezt a játékot? Meg ha már ennyire verekedni akartak a készítők akkor legalább csinálták volna meg normálisan, nem ilyen debil módon.
  • Shep
    #149
    Kipróbáltam a "demo-t". Csak én érzem úgy, hogy ez grafikailag visszalépés a 8 évvel ezelőtti részhez képest? Előttem megjelenő textúrák, már ha megjelennek egyáltalán és nem csak egy nagy paca az egész, tiszta rece minden, villogó árnyékok és még lehetne sorolni. Azt sem igazán értem miért kellett a harcot ennyire előtérbe helyezni, van ahol nem is enged tovább ha le nem vered az őröket, ami amúgy tök hihető ,hogy egy 50 kilós kiscsaj lekaratéjozza a képzett biztonsági embereket, akinknek még fegyvere is van. Az előző részben ez pont el volt találva, hogy 1 embert még úgy ahogy le tudtál verni de ha több emberrel harcba bocsátkoztál akkor véged volt, itt meg Bruce Lee lett a főszereplő. Egyébként a futkorászás továbbra is jó és élvezetes. A történet az olyan mintha nem is lenne, a mellékküldetések is csak időhúzásra jók, szóval megalapozottak a lehúzó kritikák.
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2016.10.05. 15:22:01
  • scomcomputers
    #148
    Hali...
    Valaki elküldené nekem a save fájlt( c..user...doc...mirr...settings....PROF_SAVE),rendszer reinstall volt én meg nem mentettem le...
    köszi!
    Én olyan 50-60%-os storyban jártam...
  • Maxtreme
    #147
    Nem mondom hogy az OW-s srácok nem fikázódnak sok esetben alaptalanul, (a VR-osokkal semmi bajom, de belőlük sokszor a "reklám" beszél) de most sajna igazuk van, ugyanis a video megnézése előtt is kb ezt éreztem a játékkal kapcsolatban, mint ami ott elhangzik :(
  • Prince23
    #146
    Minek néztek ilyen szarokat? Nézzetek VR-t, Gameday Irodát, Konzolvilág Ricsit bakker :) Ne szennyt.

    A Catalysttel semmi gond. Erős 8 pont nálam. Első résztől jobb lehet picit.
    Utoljára szerkesztette: Prince23, 2016.06.28. 15:26:59
  • TBTPumpa
    #145
    És az a baj, hogy emiatt a taknyos miatt sokan eleve negatív elvárásokkal fognak leülni elé játszani. Pedig nem annyira borzalmas, mint ahogy mondja. Szokásos Ádörwörldös szarozós videó. Teljesen vállalható játék, tény, hogy rengeteg hibája van (történet, karakterek, harcrendszer, AI, lelketlen és statikus világ), ellenben mégis van egy bizonyos hangulata, amely egyedi élményt ad, csakúgy, mint az előző rész. A mozgás pontossága és animációi, a fantasztikus audio vizuális tálalás. Anno azt is lehordták mindenhol, aztán mégis kultusz játék lett. Ez is azt viszi tovább, csak modernebb, mai igényekhez mért köntösben. Nem bűnrossz játék ez, hisz számos dolog a helyén van benne, csak nem ennyi pénzért. Persze fájdalmas, hogy ennyi idő után csak ennyire futotta a DICE-tól, de ugye most ők vannak rabszolgamunkára fogva az EA berkein belül (konkrétan az összes fejlesztés alatt álló címbe besegítenek valamilyen módon). Így aztán nem csoda, hogy 3 év alatt ennyire futotta.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.06.19. 21:30:42
  • Maxtreme
    #144
    sajnos nagyon nem.
  • Shep
    #143
    Hát így elnézve asszem akkor jár a legjobban az ember ha megnézi az átvezetőket, mert azok jónak tűnnek, vagy ha jónak nem is de legalább szépnek .)
  • Shep
    #142
    Akkor mégsem olyan, mint az 1, csak feljavítva?
  • Maxtreme
    #141
    ahogy elnézem nem csak én látom így (pedig a srác igazi fan)
  • Maxtreme
    #140
    Kb 2-3 óra után sajnos azt kell mondjam ritka unalmas és semmilyen lett ez a játék.
    Aki a vásárláson gondolkozik várjon valami nagyon durva akcióra.
  • Maxtreme
    #139
    akarom mondani sokat :)

    Amúgy nagyon remélem hogy jön valami javítás a dologra, mert így elég illúzióromboló az egész.
    Addig szerintem pihentetem.
    Egyébként sok helyen olvastam durva fps dropokról is, na az meg itt nincs.
  • Maxtreme
    #138
    sokan nem toltam vele, (időhiány) addig sem jutottam vele mint anno a betaval :D
    De az nekem tetszett.
  • Shep
    #137
    Na de milyen maga a játék?
  • Maxtreme
    #136
    Vagy a minencraft edition-t vásároltam..:)
  • Shep
    #135
    Ez direkt ilyen, designeri döntés alapján .D
  • Maxtreme
    #134
    Ez mi de komolyan? ps1 port?









    Minden Hyper, (max) beállításon...
    Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2016.06.09. 17:03:25
  • Maxtreme
    #133
    pfuhh bakker nálam olyan szinten rondák a textúrák hogy az hihetetlen (hyper-en)
    A durva hogy a beta-val nem volt ilyen problémám.
    Ettől függetlenül hyperen (ez a max, az ultra felett van) tökéletesen fut 70-90 fps között.
    Viszont ez így gáz. Remélem mielőbb javítják.
  • Maxtreme
    #132
    Amúgy nektek is feltűnt hogy amióta denuvo van a játékok nagy részén, enyhén szólva megcsappantak az online szaksajtós rivjuk? Az esetek 90%ában már a megjelenés napján tele volt magyar tesztekkel a net, most meg...

    De lehet én vagyok paranoiás :D
    Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2016.06.09. 16:20:08
  • Maxtreme
    #131
    No sikerült kicsit előbb végeznem melóhelyen, kb van 1 órám (már 60%-nál jár a letöltés) gyorsan rálesek hogy mi az ábra.
    Elsősorban ennyi idő alatt csak a sebességgel kapcsolatban fogok tudni majd nyilatkozni szerintem :)
  • Krisztiam #130
    cdgalaxis a legjobb bolt
  • TBTPumpa
    #129
    Jó, az egy nívós bolt. Én azért rendeltem a Konzolvilágtól, mert ingyenes a házhoz szállítás. De nem az, hogy ingyenes, hanem ki sem hozzák a megjelenés napjára.
  • Maxtreme
    #128
    cdgalaxis
  • TBTPumpa
    #127
    Nekem még nem. Viszont még visszajelzést sem küldött a Konzolvilág. Melyik bolttól rendelted?
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.06.09. 13:43:20
  • Maxtreme
    #126
    No nekem meghozta a futár, viszont majd csak este tudom tesztelni mert kissé sűrű a napom.