78
A Google és a Niantic Labs új, Androidra kifejlesztett AR játéka
  • Picar77
    #78
    akkor hajrá a 15 höz )
  • Teppik Amon
    #77
    Kék oldal.
  • Picar77
    #76
    kék vagy zöld ?
  • Teppik Amon
    #75
    Nolifer :p
    Grat :D Én hamarosan 15.
  • Picar77
    #74
    igen, most lettem L16
    Utoljára szerkesztette: Picar77, 2015.09.13. 19:33:39
  • plu604
    #73
    Nyomnám, ha lenne Windows Phone-ra is :(
  • Teppik Amon
    #72
    lassan 2 éves a játék. Nyomjátok még?
  • fery02
    #71
    Topik lehalás miatt kiveszem ezt a kedvencek közül.

    Javaslom a Prohardver Ingress részlegét, ahol jelentősen nagyobb az élet.
    Inkább oda gyűljünk többen, ha már ott alapból nagyobb a mozgás. :)
  • Teppik Amon
    #70
    Naná, sokan vagyunk, de jobbára a google+ on van a közösség.
    Érdemes az Ingress hungary közösséget keresni, de van ingress resistance hungary is meg feltételezem az ellen oldal is. Nem is beszélve a nagyobb városok mindkét oldalának saját közösségeiről :D
  • dregnarr1 #69
    Na, végre tudok játszani, van valami, aki még műveli?
  • datango
    #68
    én a kékekkel vagyok, összeszedtem a környéken a sok kristályt hogy felmenjen a csík, most maxon van, de lvl1 vagyok még mindig , mit kell csinálni? van a környékünkkön egy tavacska, oda szerettem volna portalt nyitni de nem engedi mert valami szinkronizációt ír ki vagy mi a szöszt, mit hogykell akkor ?
  • zozyk
    #67
    Az intel mappot tudod vele nézni a mobilon,olyan nézetben,mint asztali gépen az IITC script használatával.
  • plu604
    #66
    Mi ez?
  • zozyk
    #65
    IITC Mobile
  • calmar
    #64
    Lvl 7 Felvilágosult. :)
  • zozyk
    #63
    Lvl8 ellenálló... :)
  • NH3CL
    #62
    Ahhoz hogy meglehessen a váltás, 500 hozzászólásnak kell a topicban lenni.

    Kezdjünk el aktivan beszélgetni! :)

    Szóval, ki melyik oldalt erősíti? Én jelenleg lvl2 felvilágosult vagyok, aki küzd a maradiak ellen, hogy a Földet egy új és dicső korszakba segitse át.
  • cody1994
    #61
    Házigazda=Témaundító azaz plus604
  • BYpsilon
    #60
    +1
  • plu604
    #59
    ne törődj ilyen apróságokkal, tessék támogatni NH3CL-t.
    +1
  • SzirmosSzisza
    #58
    Nincs is házigazda ~.~
  • NH3CL
    #57
    Beszéltem a topicgazdával, Ő már nem ér rá foglalkozni a topiccal, viszont én szivesen átvenném, ha nincs ellenvetés!
  • NH3CL
    #56
    Beregelsz az ingress.com oldalon és megvárod mig kapsz. Én január elején regeltem be és most kaptam meg pár napja. tehát kb 2 hónap.
  • slime001
    #55
    Be kell regisztrálnod és vagy kapsz vagy nem.
  • SzirmosSzisza
    #54
    Annyira nehéz meghívóhoz jutni?
  • plu604
    #53
    Biztos fel fog kicsit pörögni ha kiadják a végleges, free to play verziót, addig csak egy viszonylag szűk réteg tud vele játszani :(
  • NH3CL
    #52
    Élesszük fel ezt a fórumot. Megy a játék keményen. Angyalföldrőlv an valaki esetleg?
  • kisspepe
    #51
    Sziasztok!

    Én is kértem már kb 1 hónapja meghívót, de még nem kaptam. Ha valakinek van, akkor előre is köszönöm.
  • Terawatt
    #50
    Ha valaki betudna venni a játékba nagyon hálás lennék. Feliratkoztam offi oldalon, de szerintem egy jó darabig nem írnak. :)
  • Newfronter
    Szüli
    #49
    Azért van így felfújva, mert végül is egy Real-Life MMO. Igaz még nem sok mindent tud, de egyelőre elég a két tábor közötti portal-os harc.
    Persze itt Budapesten pörgős a játék, kis városokban, falvakban elég uncsi lehet. Bár még zárt beta ha jól tudom.
    Nem hinném hogy a lelkesedés csökkenne idővel, mert eléggé motiváló így is.
  • REPS0L
    #48
    magyar facebook group
  • cody1994
    #47
    Sajnos már el kelt :(
  • plu604
    #46
    Ha senki sem jelentkezik érte, én örülnék neki, egy barátom már türelmetlenül várja hogy elkezdhessen játszani. :)
  • zozyk
    #45
    Az újabb verzió módosított változatai : https://plus.google.com/114990662146047046928/posts/1hphG2Hp1pu
  • cody1994
    #44
    Üdv emberek! van egy meghívó key-em oda adom szívesen valakinek ha kell:D ingyen :D
  • plu604
    #43
    Kedvcsináló
    Én jól elszórakozom vele, már amennyire a vizsgaidőszakom engedi - Egerben is láttam aktivitást mindkét frakció részéről, kíváncsi leszek mi fog kisülni belőle ha megnyitják a nagyközönség számára.
  • plu604
    #42
    egész jó. a 240p-s verzióval ráfér az egész a képernyőre, nem lóg le (bár update gombot azóta se találtam), és egész jól működik. nem mondom hogy simán fut, néha belaggol, de használható. :)
  • plu604
    #41
    Wow, köszönöm, kipróbálom!
  • zozyk
    #40
    Van megoldás gyengébb gépekre:

    Hello.
    I just made an #ingress optimization for devices with small resolution like Wildfire S. I fixed fonts, i fixed overlapping, i fixed portal info and much more.


    Regular version

    Version with ARMv6 support:


    240p test build:
    users, who complained about unreachable "upgrade" button, please, download and test it:

    Egy user módosította : Eugene Kartashov
  • zsolt9999
    #39
    Nekem meg csak simán lefagy és összeomlik. El se indul. (Samsung GT-i9001)