546
  • csimmasz
    #41
    Erről senki nem álmodik csak igazi idióták, ki a f*sz akar egyedül lenni egy egész bolygón?

    De mondjuk ahogy 100 évvel ezelőtt is csak álmodoztak arról, hogy átrepülök Amerikába mikor akarok, egy elfogadható összegért, vagyis, hogy szinte bárki számára elérhető legyen.

    Ugyan ez sokak álma, hogy ugyan ilyen egyszerűen lehessen a bolygók közt is utazni egyszer.
    Ez csak idő kérdése.
  • jawarider2
    #42
    "bejelentésre azonban még heteket kell várnunk, állítja egy híradás"

    Addig akkor meg minek kell ezt hírbe hozni ?
  • Magnum PI
    #43
    Baktériumot biztos nem találtak mert azt nem kellene elemezni hetekig, hogy kizárják a tévedés lehetőségét. Valszeg csak a valami "régen volt itt élet"-re utaló jelet találhattak.
  • COOLancs
    #44
    Nem akarok alaptalanul találgatni, de azt hiszem kiszivárgott a felfedezés:

    Sikerült képet készíteni amint a nagyláb, a lochnessi szörny, a kis zöld emberkék, a chupacabra és Amelia Earhart pancsol egy felfújató gumimedencében (víz a marson!) A háttérben pedig a a mikulás ül egy budin és épp egy 2012 decemberében lejáró maja naptárral törli ki.

    Ez némileg megingatja az emberiség eddigi világnézetét, kezdjétek felhalmozni a konzerveket, amíg lehet!
  • Magnum PI
    #45
    Meg ugye a arzén alapú életet is úgy vezették fel mintha idegen életformát találtak volna és kiderült, hogy még ez sem úgy van ahogy ők gonodolták. Ez megint nem lesz akkora durr mint ahogy hangzik.
  • cataflam02
    #46
  • Zoliz
    #47
    Nah találtak egy kis cinket, de eddig nem tudtak, hogy van ott is.
    Ez lesz a történelmi bejelentés..
  • csimmasz
    #48
    Forrás?

    Vagy lehet hogy nem is cink, hanem réz és egy egész Roma kisvárost találtak a lelőhely melett ahol a kábelekről égetik aburkolatot, a tábor másikfelén a a hatóságok be sem felyezték a menekült tábort de már az aluminium vázas keritésnek hült helye.
  • p00h
    #49
    Szerintem igen szoros korreláció áll fenn Jason Statham haja és a marsi bacik között. Igen, ki fog nőni!
  • mkfdd
    #50
    Vagy csak megtalálták Jason Statham haját a Marson.
  • Zombee
    #51
    Nem, én arra gondolok, hogy tényleg nem lesz ott semmi.
  • G22
    #52
    Szerintem élettel kapcsolatos cuccot találtak.
    Jelentősége az lenne, hogy máshol is kialakulhat az élet a földön kívül és a másik, hogy akkor Bibliának úgymond lőnének.
  • Archenemy
    #53
    majd kiderül, hogy valami spóra elszaporodott, amit vagy ez, vagy a korábbiak (akár a vikingek) hoztak magukkal

    persze jó lenne marsi életet találni, de nem hiszem, hogy ez lesz
  • Archenemy
    #54
    megsúgom ám neked is, meg a másiknak is, hogy a bibliát mintegy 500 éve nem szokás már szó szerint értelmezni (és most nem a szakadár amcsi protestáns szektákra gondolok, hanem a mainstream katolikusra), szóval nem oszt, nem szoroz
  • TokraFan
    #55
    Öreg, Te nem unod még saját magadat?
    Ha ilyen szinten zavar a tudás, akkor miért zizegsz itt állandóan? Hiszen mehetnél misézni is az egyjóatyaúristen hívő barátaidhoz is.
  • TokraFan
    #56
    "nem a Földről került oda meteorral?"

    A Földről meteorral? :-D Ez a csökött butaság jobb, mint bármely kabaré.
  • G22
    #57
    Durva lenne, ha sima homok tetejéből találnának valamit, akkor mélyebb részek mik tartogathatnak????!:))
  • vumbi
    #58
    Szerintem valami elettel osszekapcsolhato dolgot talaltak.

    A NASA ingerkuszobet mar egy kis metan, szerves anyag, vagy mikormeteres fosszilia is siman atlepne.

    Az hogy a publikum csak baciktol, vagy zold emberkektol kezdve tartja erekesnek a Marsot, elegge gyerekded lelkre vall.

    Hamarosan kiderul. Stay tuned!
  • HisF8
    #59
    Az igazi kretének mindig sokkal viccesebbek, mint a valóság, ez így van. Ez a gomba pedig nem semmi miket ír le.
  • Zero 7th
    #60
    Miért is? Igen kurvanagy véletlenek kellenek hozzá, de egyáltalán nem lehetetlen a dolog.
  • Novotsik
    #61
    Miért fekete-fehérek a képek?
  • Archenemy
    #62
    sajnos pont akkor fogyott el a pénz, mikor a színeket akarták belerakni. mégis, mi másért?
  • liberty2
    #63
    Úgy is azt fogják mondani, hogy olajat találtak és a BP jövőre meg is kezdi a kitermelést.
  • Archenemy
    #64
    csak előtte a terrorista marslakókat meg kell kicsit regulázni
  • Kelta
    #65
    Nemtom miaz amit találtak, de ha a terrorpisták kezébe kerül..vééégünk!!

    Azé fekete-fehér a kép, hogy a sok összeesküvés elmélet gyártó ne unatkozzon:)
    pedig nem is, hanem mert ottan nem a digi ossza a szélessávot:) így feleslegesen nem terhelik le színes vackokkal, tudós agyaknak jó ez:)
  • TreDoR
    #66
    F***t. Csak elcsuláztam a Marsig, azt találták meg.
  • xyl
    #67
    Azért furcsa ez az egész...
    Vagy az van, hogy valaki egyszerűen nem tudta befogni a száját, annyira belelkesült és a hivatalos utat kihagyva nyilatkozgatott összevissza, vagy pedig éppen most van valamilyen költségvetés tárgyalása, és a NASA fel akarja magára hívni a figyelmet. Persze lehet más is, de tudományos körökben tényleg nem szokás előállni csak úgy, hogy van valamim, de nem vagyok benne biztos, de azért történelmi, de nem mondok semmit..
  • csimmasz
    #68
    Pedig szakmai öngyilkosság olyan adatok alapján szenzációt kelteni ami nem ellenőrzött és kizárt a tévedés.
    Ezért lehet, hogy olyan adatok vannak a kezükben ami nagyon jelentős, ha igaz és nem mérési vagy egyéb hiba, de ezt először körbe kell ellenőrizni vagy többszöri mérés kell különböző helyekről vagy modokon.
    Esetlek lehetnek a körülmények olyanok amik ezt a vélt eredményt produkálják.

    De én akkor is elég borulátó vagyok, lesz valami bejelentés hogy ilyen meg olyan nyomokat találtak ami mostmár igazolja a víz jelenlétét a régi Marson, blablablabla.
  • gombabácsi
    #69
    szerintem te vagy vakhívő, vakon hiszel az ilyenekben mint az űrmeghódítás

    de nem véletlen, hiszen az ilyenekben hívők a legnagyobb csorda
  • xyl
    #70
    Mondjuk, lehet, hogy két dolog is van egyszerre a kezükben, egy kisebb, meg egy nagyobb. A kisebb biztos, a nagyobbat még ellenőrizni kell de a kicsi is elég szenzációt kelteni.
  • csimmasz
    #71
    Amugy neked mi a gondod?

    Szerintem nincs ebben semmi misztikus dolog, hogy kikivánkozunk az űrbe is, egyszer "megishódiccsukazűrt" de az még odéb lessz, akár hiszed akár nem.
  • csimmasz
    #72
    azért valaki szivárogtathatna a francba!
    Ezis olyan már mint egy hülye mozis sorozat éveket kell várni arra, hogy mi a fene fog történni.

    Máskor pedig anyit azért ondanak hogy az előzetes adatok alapján feltételezhrető, hogy ...
    Most meg Hírzárlat?
    Hátez nooormáááális?
  • NEXUS6
    #73
    De ezért jó, hogy te itt vagy nekünk.
    Majd Te kiköszörülöd a csordát!
  • NEXUS6
    #74
    A költségvetés igen is egyszeri, történelmi esemény, nem lesz mégegyszer 2103 évi költségvetés. Na jó max Magyarországon.

  • xyl
    #75
    "...nem lesz mégegyszer 2103 évi költségvetés."
    Hogy mi lesz 2103-ban? Kiváncsian várom!
  • NEXUS6
    #76
    Világvége?
  • NEXUS6
    #77
    Amúgy szabad a gazda?
    Eláruljam, hogy mit találtak?

    Segítek: Mi az, aminek köze van régen elpusztult élőlényekhez és homokban találják!?
    Naaaa....?

  • xyl
    #78
    kagylóhéj, csigaház?
  • xyl
    #79
    kagylóhéj, csigaház?
  • Archenemy
    #80
    olaaaaj!