10
  • Aszrian17
    #10
    Borzalmas volt az új rész! Végig sem bírtam nézni, mikor a tetőn turbékolnak, kinyomtam a filmet a p*csába.
    És ezek a fejek!
  • kalapos01
    #9
    Persze. Ellenőrzik, meg törlik. Az ilyesmi mióta jellemző az IMDB-re? Épp te linkelted a kamu infót, azt sem törölték. Már 5 éve is ez volt a baj az oldallal, pedig akkor jóval kevesebb volt az infó. Most annyi van, hogy egyre több a hülyeség az oldalon. A legtöbb jóhiszeműségből ered persze, de ez sem változtat a dolgon.
  • Gab0523
    #8
    Bizonyos tartalmi részeket szerkeszthetünk, de ezeket le is ellenőrzik. Amennyiben nem felel meg az oldal/felhasználók elvárásainak, törlik, illetve a megfelelő módon szerkesztik.
  • Zombee
    #7
    Nem egészen vágom amúgy az imdb szerkesztési rendszerét. Szerkeszthetik ugyebár a felhasználók, de az az ilyen új, készülő, nagy stúdiós filmekre is vonatkozik, vagy ahhoz tényleg csak megfelelő jogosultsággal férhetnek hozzá a stúdió részéről, hivatalosan? Mert azt tudom, hogy van fizetős része is az imdb-nek.
  • kalapos01
    #6
  • Gab0523
    #5
    Electro? nincs hivatalos..?
    http://www.imdb.com/title/tt1872181/ -Szerintem ez elég hivatalos.
  • Jagdgeschwader
    #4
    A bal alsó kép egy szakállas nőt ábrázol?
  • Zombee
    #3
    Már az nagy pozitívuma volt az újnak, hogy nem olyan nyálas ömlengés volt, mint szegény Sam Raimi trilógiája, és Parker/Pókember karaktere is jobb volt. Igen, az őt alakító színész feje hagy némi kívánnivalót maga után, ahogy ezek a pofák is. De ha jó lenne végre a film, még el is lehetne nézni ezt.
    Félek ez sem az a Pókember sorozat lesz, amire én régóta várok.
  • Wittgen
    #2
    Unalmas film volt a Reboot, alig volt jobb, mint a Raimi-féle unalomcsomag. Részemről kihagyom a folytatást. Ezek az arcok meg..pffff..
  • gyusz2
    #1
    Atyagatya ezek a fejek, bár az első részben is az a nyikhaj főszereplő...