6
  • Zombee
    #6
    "Az ötödik résszel FOLYTATÓDIK a...."
    Kaptam magyar oktatást, te erdei szőröstalpú troll, lehet, hogy még többet is, mint te. A Zsolnay-módszer sok dologra jó ám.
  • netrunner
    #5
    Akkor ebben kap majd szerepet Csuja Imre is?
    Ha jól emlékszem maga Santiago Segura kérte fel egy vendégszereplésre az 5. epizódban.
  • Dynamic
    #4
    Ebben mondjuk egyetértek. Ez a cím tényleg idétlen így.
    Ha már ezeket a szavakat használja, lehetett volna "Folytatódik a Torrente az ötödik résszel", egyszerűbb a "Folytatódik a Torrente" de a legjobb a "Jön a Torrente ötödik része".
  • csuszi
    #3
    ha lenne nyelvérzéked - vagy kaptál volna kis magyar oktatást, tudnád hogy a hangsúly a mondat elején van.
    AZ ÖTÖDIK résszel folytatódik... tehát a mondat fő jelentése az első rész. hanyadik résszel folytatódik?
    helyesen
    folytatódik a torrente immáron az ötödik rész jön.
    kis barátod meg a google, nem én :) attól hogy kicsinyíted a megszólításom, nem lesz igazad. se nem leszek nálad kisebb, erőlködj tovább. nagy barátom.
  • Zombee
    #2
    Kivételesen megvédeném SzV-t, a cikk címe ezúttal tartalmaz információt azoknak is, akik nem tudták, hogy a Torrentének volt már 4. része is, kis barátom, ez most trollkodás volt részedről. A hangsúly azon van, hogy folytatódik.
  • csuszi
    #1
    "Az ötödik résszel folytatódik a Torrente"
    megnyugodtam, hogy a 4 után az 5 jön. nem a 6. vagy a 7. vagy nem tudom, 3 esetleg? :)