34
  • sz4bolcs
    #34
    NFS Porsche unleashed után 13 évvel....
  • tomboy013
    #33
    A pénz nagy úr, te is csinálnád ha fizetnének érte =D
  • bpeti72
    #32
    Gratulálok a cikk írójának, hogy pénzért képes hazudozni és átveri az embereket ilyen cikkel.
  • zsgaby
    #31
    Ez most jön ki? Pedig már majdnem végigjátszottam évekkel ezelőtt.. ki érti ezt?
  • bcrics
    #30
    Mennyi pénzt hozott ez a játék eddig?
  • Blake6
    #29
    Ebben teljesen igazad van,egyet értek!Amúgy így is-úgy is szar ez a game irányítástól függetlenül...
  • tomboy013
    #28
    Ha az összes többi NFS csak fele annyira lenne élvezetes mint a Most Wanted volt annak idején, az már jó lenne. Annak az 1 résznek a történetét jegyeztem csak meg az összes autos játék közül. Nem nagyon szoktam autos játékokkal játszani, de azt 3-szor is kipörgettem. Nagyon élvezetes játék volt. Az egyetlen rész ami nem fulladt unalomba pár óra játék után. Tetszett még az underground 1-2 is, csak a 2 a végére baromi unalmas lett. 0 motiváció volt hogy tovább játsszak vele. A Shift belső nézete jött még be nagyon. De a többi rész az szinte említésre sem méltó. Jah még a Carbon optikai tuningos része tetszett, de az is hiper unalmas játék volt. Amúgy szerintem sokkal jobb volt az NFS amíg volt benne optikai tuning. Nem tudom minek vették ki az új részekből. Nagyban dob a játékélményen hogy mennyire tudsz egyedi autót összerakni.
  • nlght
    #27
    én már a régi Most Wanted-et is töröltem 20 perc játék után, amikor 140-el be tudtam venni a hajtűkanyart fékezés nélkül... valami eszméletlen rossz fizikája volt, számomra az utolsó normális NFS az Underground 2 volt
  • Skyline
    #26
    Én is ismételni tudom magam... Egy autós játéknak függetlenül attól hogy arcade nem arcade, értelmes kormánykezelést kéne hogy kapjon.
    DE MIVEL ebben a játékban azzal próbálták az autó súlyát és a nehézséget elhinteni a parasztoknak hogy a kormányt direkt lassan tekeredik a játékban így kormánnyal játszhatatlan....
    A kontroller szép is jó is,de azon hogy a paraszt versenykörülmények között is úgy tekeri a kormányt a játékban mint nagyapám az egy vicc.... Ez adja az egész játék nehézségét (irányítás) + a csaló ellenfelek és rendőrök....
    Ez a színvonal 2012-ben egy NFS-ben... Parasztoknak és óvodásoknak megfelelő...
  • Blake6
    #25
    A kezelőfelülettel,irányíthatósággal kapcsolatban megint csak ismételni tudom önmagam,hogy MA MÁR egy hardcore PC gamer-nek is illik egy valamirevaló kontrollert/gamepad-ot tartania magánál(főleg egy ilyen arcade stílusú játéknál)!!!
  • bpeti72
    #24
    "Nagyon reméljük, hogy hasonló színvonal mellett az Underground első és második részét fogja elkészíteni nekünk legközelebb a Criterion Games!"
    :D
    Te atya úr Isten, ekkor böszmeséget azért nem kellene írni.

  • Nyiri
    #23
    NFS Porsche óta nincs jó NFS :(
  • BigBlue
    #22
    Hasonlót Írtam én is.. Csak szebben!
  • Runo
    #21
    Nem tudom mi bajotok a "régi" MW-vel, szerintem egyik kiemelkedő darabja volt a sorozatnak.
    De egy biztos, inkább az, mint az utánna jövő sok fos....
  • Ferrer
    #20
    Billentyűzettel versenyezni?? Hát, te tudod.. :D
  • Lollerka
    #19
    nekem egy underground 3 hianyzik ugy isten igazabol megmondva
  • Peetor
    #18
    Hát nem tudom, nekem pedig a MW volt a legélvezetesebb NFS a Porsche 2000 óta, kellően hosszú játékmenettel, nagy várossal és élvezetes üldözésekkel.
  • sanyicks
    #17
    így hogy törölték, újra beírom. Nem gáz a régi MW képe a cikkben, mert ez is ugyan olyan rakás szar mint az volt ;)
  • Szefmester
    #16
    Nyugi, nyilván csak udvariasan/durván kinyilvánítottad a véleményed miszerint a cikk rossz, és a cikkíró nem érti a szakmáját. :D Velem is előfordult már párszor. Főleg Ötvös Tibi, és Szekeres Viktor(ia) cikkjeinél. :D
  • BigBlue
    #15
    Csak tudnám miért törölték a kommentemet?
  • Szefmester
    #14
    Nem lenne botrányosan szar az irányítása, ha nem időarányosan fordulna a kerék, hanem sebességfüggően. Azaz lassan nagyot fordul gyorsan kissebbet. Mert az hogy alig akar befordulni lassan is meg gyorsan is...

    Viszont ami ma nagyon felhúzott az a rendőrök teleportáló képessége. nem az hogy képernyőn és radaron kívül rakja az útba.. neeeeeem. Konkrétan láttam hogy a kereszteződés szabad, majd hopp felbukkan egy zsaru én meg már bele is szálltam a kis Atommal. Meneküljek el.. persze.. csak ha elém rakja a zsarut hogy?
  • egyhengerBt
    #13
    Hát talán az NFS:HP legutóbb jobban sikerült. Kicsit talán unalmas volt de ez a mostani Most Wanted valami rém gyenge lett.
  • Itsuki
    #12
    Lehet akármilyen csilivili a játék,ha nem tudom bill-el irányitani,akkor nem fogok vele játszani..." Mindent összevetve a Criterion Games ezúttal sem hibázott, ők megtették, amit megkövetelt az Electronic Arts, annak ellenére is, hogy az irányítással és a mesterséges intelligenciával nem igazán tudtak mit kezdeni."-most ez meg mi?:D nem attól fogok játszani vele,hogy milyen zene van benne...
  • ADAMEX9
    #11
    A screenshotok is 2005-ből vannak? Tényleg ennyire szar a grafika, vagy csak nekem tűnik annak?
  • lestyanrobi
    #10
    Még ezt hozzáteszem: az ajánlott konfignak megfelelő gépem van, mégis minimumgrafikán kell játszanom, hogy tényleg JÓL fusson, pedig eléggé rendben tartom a gépem és tudom, hogy mit csinálok például a catalyst control centerben. Persze így is meglepően jól néz ki.
  • lestyanrobi
    #9
    Én alapvetően szimulátor párti vagyok, de rajongok a régi nfs-ekért. A régi Most Wanted óta nem játszottam ilyen jót nfs-el, azóta a többi szinte mind kipróbálásra sem érdemes volt, vagy maximum egyszer, szenvedve végigjátszós (a Shift modolt fizikával elég jó, de az nem NFS). Egyetlen ami zavar, hogy a kormány lassan fordul billentyűzeten irányítva és állandóan vissza is kell tekerni, különben nem akar visszaállni egyenesbe. Ezen kívül tetszik minden szempontból (mondjuk optimalizálhatták volna jobban is).
  • DIESEL DOG #8
    Annyira nem rossz ez a játék, de... számos sebből vérzik. Előttem már írták a förtelmes irányítást, én hozzátenném a szintén förtelmes optimalizációt. A Most Wanted-ből csináltak egy 2012-es Burnout-ot, ami nem csak nekem nem szimpatikus. A játéknak sztorija sincs ami szvsz szintén egy a sok negatívum mellett.

    Hogy legyen valami pozitívum is... a grafika szép és jó, csili-vili...

    Ez a törős-zúzós, gyakorlatilag degenerált játékmenet egy 8 éves szintű emberkének lehet hogy bejövős.
    Ez is egy, azon tucatszemetek közül amelyet egyszer végigjátszok...

    A borítóképet meg sem említem mert már említették előttem...
  • MinimumGame
    #7
  • Ender Wiggin #6
    vajon mit fizet az EA, hogy fényezzék ezt a szart (meg a többi criterion agymenést)? megtarthatták a tesztpéldányt, vagy mi?
    hogy kaphat 4 csillagot egy olyan autós játék, aminek zéró fizikája van és irányíthatatlan? vazze.
    Az eredeti Most Wanted a legjobb "modern" NFS volt erre ezt is meggyalázták.