91

A Crytek bízik a Homefront 2-ben.
  • JonasSandor
    #91
    Magyarul játszható akit még érdekli.
  • toza #90
    koszi
  • hunbalee
    #89
    Ebben a játékban easter eggként a teljes TimeSplitters 2 megtalálható

  • grebber
    #88
    Hamarosan ketten leszünk ,mert nemsokára én is elkezdem
  • toza #87
    talajjad meg ugyesen... hajra!
    igazabol kb te vagy az egyetlen a vilagon aki jatsza . ugyhogy nemtudjuk :D
  • JonasSandor
    #86
    Ötlet?
  • JonasSandor
    #85
    Az első részben 14 területet kell elfoglalnom. és nem jövök rá, hogyan kell a generátort leállítani, mivel ezt írja a küldetés, a számítógépnél kiiktattam de utána mi a fenét jelez ki állandóan?
    Amúgy ez meglenne 100%-lék lenne a terület.
  • grebber
    #84
    Lelombozlak most 5 euro a digitális...

    Útmutató az aktiválásához:

    1. Élő internetkapcsolatnak kell rendelkezésre állnia.

    2. Tegye bele a lemezt a DVD meghajtóba. Kis idő múlva egy ablak fog megjelenni a kijelzőn az Ön “boxoffstore” kódjával. Amennyiben az autorun nem indul el, nyissa meg: “My Computer” (vagy “Computer” a Windows 7, Windows 8 és Windows 10 esetében) majd kattintson duplán a DVD meghajtót szimbolizáló ikonra,vagy a jobb egér billentyűvel kattintva válassza az “Explore/Open” opciót. Kattintson a “start.exe” file-ra.

    3. Menjen a boxoffstore.pl oldalra és jelentkezzen be a fiókjába. Amennyiben még nem rendelkezik boxoffstore.pl fiókkal – készítsen egy új fiókot.

    4. Kattintson a “Got code / van már kódod?” linkre az oldal jobb felső sarkában és üsse be a kódját. 

    5. A kód aktiválását követően a játék hozzárendelődik a fiókjához, miközben egy Steam aktivációs kód kerül kiküldésre az Ön emailcímére. (az aktivációs kód a “Your collection” oldalon is látható lesz).

    6. Menjen vissza a telepítő ablakban és kattintson a “Continue” gombra.
    
7. A Steam szofver most telepítésre kerül. A telepítés folyamán a frissítések is feldolgozásra kerülnek.
    
8. Döntsön, szeretne-e létrehozni egy új Steam fiókot, vagy már egy létezőt szeretne használni. Adja meg a szükséges adatot majd mentse el vagy nyomtassa ki az Ön Steam fiókjához tartozó információkat.
    
9. Mikor a telepítő varázsló a megfelelő üzenetet megjeleníti, kérem adja meg Steam aktivációs kódját, amit korábban a boxoffstore.pl oldalról kapott.

    10. A játék telepítésre kerül a játék DVD-jén elérhető file-ok használatával. Minden szükséges frissítés automatikusan letöltődik majd az internetről.
  • ROBO35
    #83
    sziasztok én meg vettem és van olyan gondom hogy a beteszem az1 dvd éss ad 1 kodot de steam nem fogadja el hova kell beirni még?elöre köszi!
  • grebber
    #82
    Nyomatjuk a bullshitet... csak ,hogy legyen szó a gameről amit már a lőtéri kutya sem vesz...
  • ratgab
    #81
    Érdekes módon nálam semmi ilyesmit nem csinált, pedig még ssd-m sincs, hogy gyorsan betöltsön.
  • Zeller01
    #80
    :D
    az jó
    ehhez túl drága, hogy így várni kelljen "remélem nem fagy le teljesen" :)
    Várok akkor még fél évet, aztán rákeresek.
  • toza #79
    nallam is kifagyott ketszer,de nem lepet ki,csak sotet kep,hang akadas stb.. aztan felre raktam kicsit alt+tabbal aztan vissza neztem ra kesobb es mar betoltotte jatekt kb.. szoval ha nem lep ki,csak befagy-akad,probald ujra..

    varj keveset,aztan lepj vissza hatha.. csodaszep es jo jatek..
  • Zeller01
    #78
    Na, mondom kipróbálom az ingyenes időszakot. Sok rosszat hallani erről, de látni szeretném magam is mielőtt megvenném.
    2x indítottam el, mind a két alkalommal az első 10 perces átnyomhatatlan bevezető videó alatt fagyott ki :)
    Szerintem megveszem :)))) ja nem....
    sajnos nem jutottam el addig, hogy játszani tudjak :)
  • Shep
    #77
    Ez igaz de amíg tart addig szórakoztató, manapság már ezt is becsülni kell.
  • ratgab
    #76
    Közben belement még 1,5 óra....Egynek elmegy játék, de semmi extra....
  • Shep
    #75
    Ugye? Én nagyon élveztem a futkorászást, a fegyver bütykölést, a világot, az persze igaz, hogy nem túl szép de nekem valahogy az egész összeállt, jól szórakoztam vele annak idején.
  • ratgab
    #74
    Hát nem egy szépség, de nálam pl. nincs fps drop. Sőt szépen fut.

    Hogy mennyire élvezetes? 1,5 órát toltam vele...Semmi extra, de azért egyelőre viszonylag élvezhető..Na nemfogja megváltani az biztos, de kellemes benne a puffogtatás, parkour, loot...Ingyé teljesen korrekt...Ha fizetni kéne érte én továbbra is 3-4000 Ft-ra tartanám max.
    Utoljára szerkesztette: ratgab, 2016.09.10. 12:23:27
  • grebber
    #73
    Pedig nincs egyedül a véleményével..... A Doom 3 sokkal jobb volt a rendes küldetéseivel. Ez az új Doom meg mintha egy only multis cucc lenne ahol a pályákat tudod tolni botok ellen. Biztos sokszázezer embernek ez jó ,de a másik sokszáz ezernek meg nem.
  • RED BULL F
    #72
    Uh ez elég merész kijelentés volt
  • grebber
    #71
    Elég hamar az enyészeté lesz legalább és akkor majd berántom.
  • Shep
    #70
    Nekem nagyon bejött, jobban, mint az a hulladék Doom.
  • Maxtreme
    #69
    Ingyenes hétvége van már ha valakit érdekel ez a szar :)
    Én kipróbáltam kíváncsiságból.. kb azt kapta amire számítottam.. Ronda, unalmas, de legalább fps dropol még mindig :D
    Most -40%os leárazás van, de részemről ez 1000ft-ot nem ér.
    Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2016.09.10. 10:21:49
  • grebber
    #68
    Homefront: The Revolution - már nem fagy le olyan sokszor
  • grebber
    #67
    Homefront: The Revolution - a fejlesztők is tudják, hogy baj van, és próbálnak javítani
  • grebber
    #66
    Totál fail lett ahogy érezni lehetett...
    Jimquisition: 1/10
    GameWatcher 6.5 / 10
    GamesRadar+ 60 / 100
    Polygon 6/ 10
    VideoGamer 6 / 10
    WCCFtech 5.6 / 10
    PlayStation Universe 5.5 / 10
    IGN 5/ 10
    Eurogamer - "Homefront: The Revolution boasts solid gameplay and impressive level design, but tonally it's a disaster."
    Hardcore Gamer 2 / 5
    RPS - "It’s got this weird bubbling heart underneath it, a clear desire to be a great game despite not being able to reach it. It’s packed, varied, and so bloody enormous. It’s a real muddle, and a muddle for which I’ve developed a real soft spot."

    Jobban jártak volna egy Homefront Remastereddel
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.05.17. 19:50:24
  • grebber
    #65
    Sztoritraileren a Homefront: The Revolution

    A fejlesztők 30 órást kampányt ígérnek ..... Erre kíváncsi leszek. Ha 10 felett lesz már epic az fpsek tengerében!
  • toza #64
    miert a vilag legszarabb videokartyajaval rogzitette!?
    sztem egesz csodalatos lesz vegulis..
  • grebber
    #63
    Az első egy óra
  • Prince23
    #62
  • grebber
    #61
    Homefront: The Revolution - így vesszük át a hatalmat Philadelphia felett
  • grebber
    #60
    Ismerd meg a Homefront történelmét!
  • grebber
    #59
    Vannak kivételek. Arma-t nem is említettem. Az olyan mint a autos game-eknél a fulos szimulátor ha billel akarod körberöhög a játék. Na ezért pl az Armákra rá se nézek én játszani szeretek nem szopatni magam.
  • scomcomputers
    #58
    Ööö hát azért az Arma-t ismered...neeem...ott néha harc közben azt sem tudod mit nyomj....dara mi....
  • grebber
    #57
    Amikor nekem valaki egy fps írányitásáról sír halkan ,de inkább hangosan kiröhögöm.Fps = megyek előre azt dara ezt mind tudja oda nem kell semmi más.
    Szóval itt tuti nincs baj (nekem 100% hogy nem) Hitbox se érdekel egy fpsben ha van ha nincs így is ugyis dara van.
  • Voltan
    #56
    Az mindegy, mert:

    "az irányítás. Körülményes és reszponzívnak se nevezném. Futni például rendszeresen csak sokadik próbálkozásra sikerült, míg hősünk mozgása nagyon nehézkes, és sajnos az érzékenység feljebb állításával se sikerült a lomhaságon változtatni. Ezzel szemben a motorra pattanva a legapróbb mozdulatra is hajmeresztően éles kanyarokat és manővereket tudunk véghez vinni, egyszóval azok teljesen vezethetetlenek. "

    valamint:
    " hitbox, mint olyan, nem nagyon van az ellenfeleken. Egy-egy katonába akár két teljes tárat is bele kell ereszteni, mire sikerül kifektetni. "

    Ezek nem éppen a multi hibái. az utóbbira különösen háklis vagyok, nálam igazi deal breaker. Nem egy játék volt már, amit hasonló hülyeség miatt dobtam.
  • scomcomputers
    #55
    Nagyon kíváncsi leszek rá..mit dobtak össze...
  • grebber
    #54
    Újra mozgásban a Homefront: The Revolution
  • ratgab
    #53
    Kissé retardáltak ebben a videóban a játékosok.
    Először nem találtak a bevezető utat.
    Amit meg akar nyomni gomb az nem is a feladat része...Ott írja, hogy clear the stronghold, tehát valaki még él és azért nem engedi őket tovább....
    Meg egyébként is totálisan fingja nincs a srácnak, hogy mit kell csinálni.

    Vannak benne hibák egyébként az látszik, de ezek pont nem azok. AI gondok vannak (egyébként láttam egy videót ahol ezt a küldit normálisan tudták játszani AI gondok nélkül). Egyébként meg mondja, hogy Easy-n van a játék, akkor nemtom mit vár az AI-tól....
    Utoljára szerkesztette: ratgab, 2016.02.19. 17:07:34
  • Zsoxx
    #52
    Mennyire lehetnek érvényesek ezek a hibák a PC-s verzió esetében? (Pl. irányítás, AI)