608
1412414225.png
  • High end PC #48
    remélem egy új Porsche Unleashed rész lesz, az most nagyon beleillene a remake arculatba
  • Ryder159
    #47
    Egy kis pletyka, lehet rajta rágódni
  • janihunk
    #46
    Majd talán 2 hónap múlva már lesz valami. E3 ra már tuti lesznek hírek.
  • Ryder159
    #45
    ez az összes?
  • Interstate 95
    #44
    De.
  • Ryder159
    #43
    Na, semmi új hír a következő NFS-ről?
  • Ryder159
    #42
    Csak azt nem értem, hogy egy autós játék alá minek frostbite? Úgy sem rombolhatjuk le a várost, meg hát nem is az a lényeg.

    #41 Sokan Shift3-at tippelnek, de hát ez ugye még csak találgatás.
  • Bullitt
    #41
    Inkább 2014-es. Még mostanság szedik össze a bandát, a következő sztem Criterion gig lesz még.
  • TBTPumpa
    #40
    Nem... A 2013-as NFS lesz az első fejlesztésük. Nyomokban hasonlítani fog a tavalyi "nagysikerű" The Run-ra, mert ezt is Frostbite 2 motor fogja majd hajtani.
  • Ryder159
    #39
    Amúgy az EA Gothenburg készített már NFS-t? És ha igen, melyiket?
  • Ryder159
    #38
    Szerintem elég lenne, ha ez a 3 stúdió egyszerűen nem az EA alá tartozna...
  • High end PC #37
    Most lehet meg fognak sokan kövezni. De nekem az új MW jobban tetszett, mint az eredeti.
    Az eredeti már 2005-ben is hót giccses volt az idétlen és igénytelen szupersportkocsi tuningjaival, a fizika pedig addig terjed ki, hogy ennél sokkal jobban sínautóztunk és egy totál feltuningolt Fiat Punto és feltuningolt Lamborghini kb ugyanazt hozta, magyarán a kocsik közt elég kis különbség volt, szinte ugyanazt a szappantartót tologattad.

    Persze a játékmenet korrekt és élvezhető volt. Bár, ahogy előttem is írták, ott kezdődtek a hülyeségek, hogy csinálj ilyen meg olyan értékű kárt egy küldetésben, és kezdődött a versenyzésről elterelődni a hangsúly.
  • Tarpi
    #36
    Az MW 2012-vel nem lenne olyan nagy baj, ha nem ez lenne a neve! Szerintem sokan vártok a megszokott játékot, kicsit jobb grafikával, egy kicsit jobb játékélménnyel, egy kis csavarral. A nagy csavar meg volt, de EZ már nem MW. Ez így egy nagy csalódás.

    A World lehet U utód, de inkább egy rossz pótlék. Milyen dolog az, hogy veszel egy full játékot ~10000Ft-ért és megkapod e teljes elérhető funkciót. Itt ennyiért kapsz egy autót és ha szerencséd van még vehetsz bele tuning alkatrészeket, de nem olyat ami kell, hanem majd kapsz valamit azt 'ürüjjé hüjegyerek'. Ráadásul tele van csalóval, és látszólag nem sokat tesznek ellene.
  • Bullitt
    #35
    Criterion inkább ne támasszon fel semmit, ha úgy megy csak, mint az MW.

    Egyébként szerintem gyanús, hogy Marc De Vellis lelépett a World csapatból egy "másik projekt" miatt. Egyébként az úriembernek köszönhetjük az irányítást az UG óta (az UC Heroic Drivng Engine-ét is)

    Ami kurvanagy gáz NFS-el, az:
    - hogy nincs identitása már, annyiféle stílust meg mindent kipróbáltak az utóbbi szűk 3 évben és a vevő se tudja most mi van,
    - illetve, hogy már nem is a versenyzés a lényeg (lásd Criterion-féle Burnout: Most Wanted)

    Azt osztom, hogy 3 irányt kellene tartani, UG, original, meg Shift, de pl. UG-ra ott a World, ami egy rakás bug, de ennek ellenére még mindig a legközelebbi dolog egy Underground részhez, és félig-meddig az EA is meg-meg súgta már, hogy azt "szánja" az ug fanoknak. Más kérdés, hogy amíg tele van buggal és mikrotranzakcióval, sosem lehet olyan sikeres, mint amilyen valójában lehetne.

    Amitől tartok: 2014-re kijönnek a filmadaptáció játékadaptációjával. Na az dupla-facepalm lesz, de szinte érzem, hogy az EA megcsinálja :D
  • High end PC #34
    Ami célszerű lett volna, az az, hogy 3 studióval dolgozzanak ciklukusan, megtartják a Slightly Mad Studiot és a Black Boxot, a következőképpen:

    A Black Box folytatta volna azt az irányvonalat, amiben igazán sikeres volt, és megcsinálta volna az Undergoundot 3-at.

    Aztán rá egy évre a Slightly Mad Studio megcsinálta volna a Shift 3-at.

    Majd rá egy évre a Criterion feltámasztotta volna az orginal széria legsikeresebb darabját egy Porsche Unleashed 2 keretében.

    És mindegyik stúdionak 2-3 éve lett volna fejleszteni, ciklikusan váltva egymást, minden igényt kiszolgálva (original részek, underground tuningolós részek, szimulátoros irányzat), ez lett volna szerintem a legjobb.

    Ez lett volna a rajongóknak a legjobb, az zíher.
  • paj01
    #33
    UG3-at a népnek. A Pro streetben volt a legjobb a kormány ffb, szerettem benne a pályaversenyeket és a sérülés is egész jó volt benne. UG2-t kéne ötvözni egy Pro strettel és fasza lenne. Csak az idióta árkád rendőrös fasságot felejtsék már el.
  • ozimak
    #32
    Teljes mértékben egyetértek!
  • mester1987
    #31
    *Egyedül a Hot Pursuit újragondolása tetszett, abban legalább volt zúzás meg többféle kíhívás :)
  • mester1987
    #30
    Nem csak az utolsót...ProStreet, Undercover, Most Wanted reboot. Bár a ProStreetnek még volt egy szintje, de az azutániak amiket kiadtak...hááát

    Egyedül a Hot Pursuit újragondolása tetszett, abban legalább volt zúzás. Nem volt egy felejhetetlen alkotás, de volt egy hangulata. :)
  • mester1987
    #29
    Sajnos le lehet húzni a rolón a Need for Speed-et, már annyi színben csengett, mint égen a csillag. El kéne venni az EA-től, mert egyre rosszabb lesz így és szépen el is felejtük. Bár a Black Box fejlesztőcsapatban én láttam mindig valamit amitől eltért a többitől, a grafika meg a port az meg már nonszensz...
  • Interstate 95
    #28
    A tuning téma nem csengett le, nem is fog, viszont anno amikor kijött az Underground 1-2 sokat dobott az egészen a Fast & Furious. Meg volt őrülve tőle mindenki, divat volt, max a nagyon maradiaknak nem jött be a nőkkel, jó zenével, és kreatív verdákkal körített műsor. Mondanám azt hogy azóta viszont kicsit változtak az igények, de meglehet nézni hányan játszanak a World -el, még annak ellenére is hogy egy rakás szar.

    Egy jól összerakott Underground 3 vinné a prímet, meg mellette vinni kéne még az oldschool vonalat is hogy mindenkinek teljesítve legyen az igénye, és a süllyedő hajó hirtelen felszínre törne. Az ilyen 2012 -es Mostwanted, és Undercover szerű hulladékok csak még több emberben fognak ellenszenvet kiváltani, ha nem lesz valami változás a jövőben. Nem hiszem hogy kevesebb lenne az EA bevétele ha nem minden évben, hanem mondjuk 2-3 évente adna ki egy NFS -t, sőt...
  • Ariakus
    #27
    Egy rendes Underground 3 valóban király lenne. Nem tudom itt az sg-n miért írják csomóan, hogy lecsengett ez a tuning téma bla bla bla, sztem csomóan vért hugyonáznak örömükben ha felröppenne a hír , hogy egy hasonló játék készül.. Igazából az lenne jó ha még részletesebben meglenne csinálva mint az UG 2-ben (lenne esti krúzolás meg nappali is egy hatalmas városban) aránylag jó fizikával megoldva, tehát még mindig arcade lenne a játék de nem fosirányítás meg nulla fizika. De az EA üzletpolitikáját elnézve hamarabb jön ki egy Warcraft 4 mint egy jó tuningolós NFS...

    Abban egyetértek az előttem írókkal, hogy az Underground-nak sok köze nincs a régi eredeti NFS sorozathoz, de hát istenem, mi akik szeretjük nem tehetünk róla hogy NFS néven adták el azt is.
  • Interstate 95
    #26
    Igen, Underground 3 -at várnak nagyon sokan, én is, de legalább fejlesztenék(!) 3-4 évig. Egy 1 év alatt összecsapott szarból, köszönöm nem kérek.
  • tutituti
    #25
    UG1-2 volt az igazi.
    MW még úgy ahogy.

    aztán igen,pro street volt a másik vonal.abban jó volt.A többi....

    A szomorú hogy mindenhol UG3-at akarnak.És le se szarják a vásárlókat.
    Pedig pont hogy ez lenne az érdekük hisz többet vennének.
  • ntex
    #24
    Mindegyik résznek egyedi hangulata van, mindegyik más célközönségnek készült, de a legutóbbi MW-t tényleg nagyon elszarták...
  • WinStar
    #23
    bármit is mondotok,az eredeti NFS az 1,3,4 :)
    Azt az érzést semmi se tudja vissza adni amit azok a játékok okoztak....az a baj hogy a mai fiatalok kedvence az UDG....mert manapság csak a drift,tuning a menő...és mit csináltak volna a 90-es években?Amikor még nem volt "divat" ez?Nah mind1.Egyéni véleményem ez.
  • R0zs0máK
    #22
    nekem is az volt az utolsó ami tetszett...(előtte meg UG2, a Most Wanted meg a Carbon egy halom kaksi volt szvsz)
  • Interstate 95
    #21
    Oké akkor én is mondok valamit. Szerintem a Pro Street volt a legutolsó NFS ami még megütött egy szintet, és nekem van igazam.
  • antijuve
    #20
  • Steve Downie
    #19
    :D:D
  • High end PC #18
  • SötétBarom
    #17
    Nem tudom mit vagytok úgy oda.. A sorozat második része már egy határ szar volt az elsőhöz képest :DD A három fasza volt, a négy gyak. annak a felújított változata, a Porsche kibaszott jó volt, aztán jött az UG1, istenkirály szintén (sry, de tényleg), az UG2 megint csak egy gyakorlatilag felújított szemét (valahol itt volt még egy értékelhetetlen HP2), az MW eldobott minden addigit, viszont szerintem egy korrekt, szórakoztató epizód. Aztán Carbon, a sorozat mélypontja, okádék szar, a Pro Street viszont ismét fasza, aztán Shift, szintén fasza (meg egy említésre sem méltó, ótvar ganédomb undercover), aztán az új HP, szipiszupi GANÉ FOS, (közben valahol volt egy egész korrekt shift 2, ami mint a sorozat életében már sokszor a korábbi rész bővített változata volt -.-) és tavaly a Run, ami mindenképp a sorozat jobb részei közé tartozik.. Most itt ez a fospisztoly MW2, ami MÁR MEGINT ugyan az mint az első, csak kicsit szebbjobbnagyobb FOSKAZAL.

    Ez a színtiszta igazság.
  • MerlinW
    #16
    Amíg milliókat adnak el belőle, addig nem felesleges:)
  • bakkerman
    #15
    mondandód második részével teljesen egyetértek,énis nagyon csíptem azokat a részeket.
  • Tigristank
    #14
    Undergroundok még jók voltak szerintem (akkoriban még újdonságként hatott a tuningolásra kihegyezett játékmenet). A sorozat szerintem a Most Wantedtől kezdett süllyedni (ott voltak ilyen hülyeségek, hogy pl. "okozz 200.000 dollár kárt", "üldöztesd magad 30 percig", az irányítás is rosszabb volt stb.). A 2008-as Undercover volt az utolsó NFS, amivel még játszottam (szintén trágya volt, mert ott 1 bűnszervezetbe beépülve kellett több kárt okozni, mint amit a bűnözők valójában okoztak :D), szóval az azt követő részekről nem tudok nyilatkozni...
  • bakkerman
    #13
    kifejezetten várom,hogy lehet a szart még hatványozni,a legújabb "most wanted" után eléggé lehetetlen küldetésnek tűnik,hogy szarabbak készítsenek,de én szurkolok nekik,és irány a "rossz pc játékok" kategória !! :)) Hajrá EA Gothenburg,bízom benne,hogy igazán szart fogunk kapni,amely büszkén viselheti az NFS címet! Hajrá!

    Cynism off
  • tigeroo
    #12
    igy van, a legjobb a porsche unleashed volt, meg a hot pursuit 2, aztán lejtmenet volt. bár az underground 1-2 jó volt (ha nem lett volna ug1 hanem egyből 2ként adják ki ütött volna) de aztán kifőtt
  • Ryder62
    #11
    Lazán kilőhető volt a sárgás színvilág optionsban.

    Egyébként a jelenlegi nfs tette fel a pontot az i-re, ennél lejjebb már nem lehet süllyedni. Criterion meg akkora hulladék hogy szavakkal leírni nem lehet 1:1 burnout az egész az új MW.

    A 2010-es HP-tól is falnak mentem, annyira árkád volt, és azok a power uppok istenem ...

    A run végre visszahozott valamennyit a régi nfs-ekből, végre versenyen volt a hangsúly amiken gyári kocsikkal száguldozhattunk hegyen völgyen át. Nem pedig idióta "az ablaktörlőre is neont teszek" tuningon vagy a "szétlövöm az ellent emp gránáttal" féle ökörködésen.
  • SimaSuna #10
    NFS megállt az UG2 óta. (talán azóta nem jött ki jobb FnF sem) Azok még élvezhetőek voltak. Onnantól a csillivilli grafika rovására ment a történet, szarabb az irányítás..értelmetlen az egész..
  • [HUN]FaTaL
    #9
    Mint ahogy az MW sem. Az új részek (értsd UG óta) közül egyedül a HP hozott vissza valamennyit az eredeti hangulatból.

    A Shift, Shift 2 még jó volt, de köze nem volt az NFS-hez.

    A többi egy ótvar trágyadomb :D