608
1412414225.png
  • grebber
    #88
    NFS: Rivals - Különbség a generációk között
  • mester1987
    #87
  • Szabi #86
  • gduck
    #85
    Tök jó! :D
  • Szabi #84
    Hot Wanted... :D
  • Krisztiam #83
    most wanted csak van benne ferrari
  • Ryder159
    #82
  • HUN BECSEHELY
    #81
    Hát ismét csináltak egy Fost.
  • Krisztiam #80
    hát amikor ment a gyerek a ferrarival, tök olyan volt, mintha a most wanted lett volna pfff ugyanaz szinte
  • mester1987
    #79
  • samsung123
    #78
    +1. de nextgenre jó lesz egynek...currentre kell a fenének 100. rókabőrnek. Legalább nextgenen néz is ki valahogy, meg hiány lesz otósból.
  • janihunk
    #77
    Ez olyan mint a HP 2010 csak Frostibe 3 mal.
  • Szabi #76
  • Szabi #75
    höh, ez olyan mintha a Most Wanted térkép és "fizika" lenne :DD

    az elején a világító torony meg előtte-utánna az út stimmel :DDD
  • Szabi #74
    www.ea.com/e3
  • Ryder159
    #73
    Ma lesz NFS az E3-on:
  • Krisztiam #72
    nem hiszem,hogy lesz Ferrari benne :D
  • High end PC #71
    végre, Ferrari
  • Krisztiam #70
    már elő is lehet rendelni
    Need for Speed Rivals
  • Skypack
    #69
    Ha jól olvastam ez EA honlapján ezt már a Frostbite 3 Engine fogja hajtani.
    "Experience speed that you can truly feel

    The power of the Frostbite 3 gaming engine brings the breathtaking scope and high speed action of Redview County to life. Every detail of the game world is rendered in stunning, high definition, next generation graphics, while weather conditions constantly change as you race and chase in snow, hail, rain, dust storms and heavy fog.

    Connect with the Need for Speed Network to drop roadblocks or alert friends of inbound cops. Compare your progress against your rivals and share pictures of your best races and chases.
    "
  • ATi0021
    #68
    Remélem ezúttal nem csak egy DLC-t kapunk, hanem egy új NFSt. Amúgy meg alig hiszem még mindig, hogy lesz Ferrari. Remélem nem valami 20ezres gyűjtői kiadáshoz kötik. :)
  • Ryder159
    #67
    Gondolom sokat fog befolyásolni a versenyeken, ha párás az autó. Attól tartok már megint csak a grafikai részletekre figyelnek, nem a játékélményre...
  • Bullitt
    #66

  • Bullitt
    #65

  • Ryder159
    #64
    Na most meg törölték a videót. Meggondolták magukat és mást csinálnak...
  • Szabi #63
    általában a szerződések előre meghatározott ideig tartanak.. :)
  • Ryder159
    #62
    Úgy hogy beletszik.
    Én is meglepődtem rajta, tudtommam a microsoft-nál volt a kizárólagos licensz, és azért nem adtak az EA-nak, mert ők sem adták a porsche-t. Persze lehet tévedek. De akkor kíváncsi leszek hogy a Forza5-ben lesznek e Porsche-k...
  • Szabi #61
    megvették a jogokat hozzá... :D
  • Krisztiam #60
    sziasztok
    h-h lesz benne Ferrari?
  • Ryder159
    #59
    És már lehet is előrendelni:
    Előrendelők kapják:
    Exclusive access to the
    Nissan GT-R Black Edition
    Early access to level 2 gadget technology
    Exclusive livery options

    Borító:
  • Ryder159
    #58
    És Nov. 19-én jelenik meg...
  • Ryder159
    #57
    És tényleg ferrari is lesz benne:
    EACzech tette közzé ezt a rövid trailert:
  • Ryder159
    #56
    Ferrari??? Mi a fene. A Grafika megint szép lesz, annyit már látunk, de hogy milyen játékot hoz össze egy olyan banda, akik januárban álltak össze, és még az életben játékot nem készítettek. Nemsokára talán kiderül...
  • Bullitt
    #55
    Meg ez
  • Skypack
    #54
    Egyenlőre ez a kép jött ki a közelgő részről.

  • Ryder159
    #53

    "Electronic Arts has released the first screenshot from the new Need For Speed game that is currently under development. Although we don’t know much about it, the image is accompanied by the ‘Have no rules, show no mercy’ comment. Let’s hope that EA will reveal more later this week. No ETA and no consoles have been revealed, though we can expect it to hit both current and next-gen platforms. Enjoy the shot after the jump!"
  • High end PC #52
    Az a nagy helyzet, hogy jelenleg nagyon nem maradt stúdió, aki NFS-t gyártana.
    Slightly Mad mást csinál idén és jövőre is, a Quicklime-t és a BlackBoxot szimplán kukázták, a Criterion pedig most jelentette be, hogy egy ideig nem csinál autós játékokat, inkább mással foglalkoznak. Gyakorlatilag nem maradt stúdió, csak a Ghost, amiről vajmi keveset tudni, hogy mit kavarnak, de hogy idén már nem lesz új NFS az is biztos, ráadásul a sikerük is kétséges. Szerintem jelenleg nagyobb bajban van a széria, mint 2008 végén, ha lesz is a Ghosttól új rész, akkor is, ha bukik, egyszerűen nem lesz stúdió, aki csinálna új részt, én így látom...
  • Ryder159
    #51
    Nem lessz Underground remake...
  • tommygear
    #50
    jajj az nagyon izgi lenne
  • Ryder159
    #49
    Hááááát... Nem tudom. Csinálhatnak akár mit, úgyis a kis 10 éves hülye gyerekeknek szól. Csinálnak jó grafikát, játék meg 0. Ilyen áron inkább ne mocskolják be a Porsche Unleashed nevet. Se az Underground hírét. Inkább találjanak ki új nevet.

    Az új MW-el se az a baj hogy Burnout 3 lett, csak ne a Most Wanted nevet adták volna neki.Mert mindenki egy Most Wanted folytatást várt, nem ezt...