13
  • george71
    #13
    Szerintem meg Seagal egy vicc lenne.. az elhízott faarcú nagypapi...

    Aki látta a Machete c. filmben.. tudja hogy miről beszélek.. én filmes lennék többet nem lenne munkája..

    Cage azért odatette magát... NEXT, Varácslótanonc, Féktelen harag, Szellemlovas, Nemzet aranya 1-2., Szikla, ÁL-ARC, CONAIR..STOLEN, Bosszú jogán..és ezek csak az ütősebbek..
  • bmw
    #12
    Cage-nek is ott a helye.
    Itt jon az, hogy izlesek es pofonok....
  • tomboy013
    #11
    Nem nagyon érdekel mennyi filmben szerepel, a lényeg hogy ebben ne legyen benne és eddig szerencsére úgy néz ki nem is lesz.
  • AZUL
    #10
    nic több akciófilmben szerepelt mint nem akciófilmben.... akkormeg?
  • Zombee
    #9
    Jobban illik mint Steve Austin és Terry Crews... igenis lenne helye.
  • tomboy013
    #8
    Szerintem szar színész. Inkább legyen benne Seagal neki legalább van régi akciófilmes fílingje. Cage nagyon nem illene a szereposztásba.
  • Narxis
    #7
    Remélem belerakják, jó színész és ő is ilyen akciófilmes veterán.
  • AZUL
    #6
    én szívesen látnám pl shou koshugi, jeff wincott, bolo young, steven seagal, matthias hughes, de még tom cruise nevét is a felsorolásban niccage neve mellett, igaz tom-nál egy olyan cameo-t viselnék el legjobban, hoyg berontanak egy előadásra az egyesületénél, lökegy miafasztképzelteket, azt kao egy homloklövést, mire sly: ezt. :D
  • zetortraktor
    #5
    Egy csomó mindent nem vállal el. Csak erről nem tudsz.
  • Dynamic
    #4
    Ha végül felajánlják biztos, hogy benne lesz. Minden szart elvállal, majd pont az Exp3-at nem.
  • tomboy013
    #3
    Cage-t inkább ne is rakják bele...
  • xido
    #2
    Vannak még legendák,lehet nyugodtan csemegézni..még Seagal is várat magára,de tudnék még olyat,aki megérdemelne egy kis reflektorfényt annyi éve után:)
  • Mister
    #1
    Családregény lesz ez is, de nem baj, ilyenek mindig jöhetnek. :)