13
  • tomboy013
    #13
    Melyik résznél állítottam hogy az egyik jobb a másiknál? Attól hogy nekem Surface kell még nem mondtam hogy a többi szar. Újabb gyökér... Bár MS hater okostóni barátomtól többet nem is vártam
  • sanyicks
    #12
    vagy magadra...
  • tomboy013
    #11
    Hadd döntse már el mindenki maga, hogy milyen tablet jön be neki és melyiket venné meg. Bírom az ilyen gyökér ovisokat akik más helyett is el akarják dönteni mi a jó. Nem akarok ujjal mutogatni skinnyke meg cuncika
  • hurkaur
    #10
    akkor egyel szart
  • TheCunami
    #9
    amilyen hardverrel rendelkezik a mini ipad egy 8''-os myaudio tablet 44ezerért jobb vétel lenne szinte kiköpött ugyanolyan
    OVERTROLL
  • skinnyman
    #8
    Annak aki ketszer annyiert akar fele olyan jo tabletet venni mint a Nexus 7 annak tenyleg tuti vetel
  • NEXUS6
    #7
    Nembaj, majd a kínai tesók betömik a piaci rést egy SörFace néven lokalizált termékkel!

    A logója természetesen egy ablakba repülő sörösüveg lesz, amiért viszont súlyos szabadalmi/szerzői jogi pereskedésnek néznek elébe.
  • evetke007
    #6
    Lehet megnéztek egy BigMac indexet és rájöttek ide nem Surface kell ...
  • calmar
    #5
    A Nexus 10 tuti vétel lesz! :)
    De most komolyan, nem is tudtam hogy másik bolygón lakunk, nem itt Európa közepén, hogy ne legyen Surface. Én nem vennék, de hát a lehetőséget is megvonni? Ennyire keveset gyártottak hogy ide már nem is jut? :)
  • Ferrer
    #4
    iPad mini tuti vétel lesz! :)
  • tomboy013
    #3
    Komolyan nem lehet majd itthon surface-t venni? Az kemény...
  • hurkaur
    #2
    Hivatalosan soha, szoval lehet menni a sogorokhoz..
  • tomboy013
    #1
    Surface tuti vétel lesz, de mikortól lehet nálunk is kapni?