14
  • idebudanemoda
    #14
    Hol lehet a marsi metán?
    fingom sincsen.
  • fszrtkvltzttni
    #13
    Gondolom te is a marsról jöttél, arra fele kevés az iskola, pótold itt a földön.
  • fszrtkvltzttni
    #12
    Gondolkozz micimackó! Több kamera -> az egyik le tudja fényképezni a másikat?
  • bull sith
    #11
    Ezt akartam én is kérdezni. Valószínű direkt így vágták össze a képeket. Ami még bosszantó hogy az 55 nagyfelbontású képből készült kép helyett kiszúrják a szemünket egy 500x542-es JPEG-el. a telefonkijelzőmnek kicsi ez a kép, pedig jó lett volna háttérnek :P
  • RobiGoBH
    #10
    Ha ez a Curiosity 55 nagyfelbontású képből készült "önarcképe", akkor hogy csinálta magáról? mikor tisztán látszanak a robotkarjai amiken a kamerák vannak....
  • Wharyoo
    #9
    Ezen kívül per pillanat éppen csak a metán alkalmankénti megléte/eltünése a kérdéses, illetve annak oka(i), nem az, hogy a marslakók vannak-e, és ha igen, akkor hol...
  • Molnibalage
    #8
    Mivel jelenleg más fajta életformát nem ismerünk, ezért csak ezt tudjuk értelmezni és ezért ezt keresik...
  • blitzkrieg1
    #7
    Ha te ilyen okos vagy es mindent tudsz, akkor miert nem te dolgozol a NASA-nal helyettuk?
  • frensys
    #6
    Nevetséges az egész! A földi viszonyokat keresik a beszűkült begyeesedett elméleteik alapján, víz meg metán meg egyéb baromság..mikor totál teljesen máshogy is kialakulhatott élet és van is..! Idegen fajok vannak a marson is, de kurvára semmit nem fognak ezek az idióták találni, hiszen azok a felszín alatt vannak...de ne is menjünk bele.
  • mkfdd
    #5
    Az ott a hegy lábánál a 66os út? :)
  • Zenszkij
    #4
    Nem érzed át, jelenleg ez az emberiség legnagyobb űrkutatási programja, ha ezek nincsenek akkor itt fogunk ezen a bolygón elpusztulni. Így is 99%, hogy itt maradunk bezárva.
  • mrzed001
    #3
    Most kaptam:


    Ezt a poént nem tudtam kihagyni :D
  • gosub
    #2
    eddig a legérdekesebb amit lefotózott a marsjáró az saját maga.
  • csimmasz
    #1
    Ezekszerint ostanában keveset szellentenek a Marslakók.