66
Az Őslények kalandorai újraéled
  • Oddball29
    #66
    Ja, és eredeti lényeket se sikerült összeválogatni. Gyakran volt olyan érzésem, hogy csak ismétlik a régieket. Pedig ez a kriptid dolog egy aranybánya lehetne.
  • Oddball29
    #65
    Tartottam tőle. Nem volt rossz, csak hiányzott azért belőle az eredeti sorozat egyénisége. Ott minden epizód, különösen az első évadban emlékezetes volt valamiért. Ez meg nekem vhogy össszefolyt.
  • stargatelost
    #64
    winnie írta a junkie twitterén/FB-ján.
  • Calver
    #63
    honnan az info?

    mert ha igaz akkor kurvanagy kár, kifejezetten gyengén kezdett, de az nagyon-nagyon szépen magához tért, évadzáró és azt megelőző részek határozottan odabaszósra sikeredtek, még ha fejlett suspension of disbelief-em ellenére kivételesen sikerült is összerakni előre fejben a zárójelenetet
  • Narxis
    #62
    NAA NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
  • stargatelost
    #61
    A büdös rohadt kurva kanadaiak, elkaszálták
  • Narxis
    #60
    Igen.
  • Oddball29
    #59
    Nézd csak, ki jött vissza.

    Ez egyébként évadzáró volt?
  • Narxis
    #58
    Csesszétek meg ez mekkora rész volt már!
  • Calver
    #57
    aha. nem pörgettem le eléggé imdb-n, meg azért nem értettem, mert "Nem öregedett semmit" alapján 40+ szereplőt kerestem
  • Narxis
    #56
    A toxikológus. Lexa Doig a polgári neve. :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ő kezelte Abby-t.

  • Calver
    #55
    szerintem
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    vagy reset button, vagy jön Connor Temple és kihúz mindenkit a szarból.


    mindenesetre engem is érdekel, kellett nekik kis idő mire magukra találtak, de mostanra veszettül felpörgött ez a sorozat is

    doki csaj akit emlegetsz kicsoda?
  • Narxis
    #54
    Aztakurva! Gyerekek itt egyre komolyabb részek vannak csak azt nem értem, hogy merre akarják vinni az egészet. Mondjuk Evan-t se értem. Lehet ezután megjön az esze és együttműködőbb lesz.

    Louis Ferreira de durva a bajusszal ráadásul itt is Colonel-t játszik... xD De ahogy nézem van még 1 StarGate szereplő aki ugyanazt a szerepet kapta, az eredeti sorozat utolsó évadaiból a doki csaj. Nem öregedett semmit, még mindig szexi.
  • Narxis
    #53
    Na ez drámai rész volt, szegény Leeds. :(
  • Oddball29
    #52
    Kezdem azt gondolni, hogy a sorozat igazi főszereplője a geek katona. Karizmatikusabb a maga módján, mint Evan.
  • Calver
    #51
    az erre egy link akar lenni (és tvtropes-ra, szóval óvatosan!), csak spoiler tag elnyeli a színeket
  • Calver
    #50
    tényleg kezdenek magukhoz térni, és végre *történik is valami*.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    én már azt hittem (mivel rész elején végig arról dumáltak), hogy a négerből csapattag lesz miután lemészárolódik az egysége, erre...
  • Narxis
    #49
    Én úgy emlékszem, hogy az AXN leadta.
  • Oddball29
    #48
    Kétlem, hogy lesz. Az eredetiből is csak egy évad ment le az ötből.
  • JackSparrow88
    #47
    Üdv ez a sorozat mikor lesz magyarul tudja vki?
  • Narxis
    #46
    Fúúú gyerekek, ez brutál volt, drámai véggel.
  • Oddball29
    #45
    Ja, aranyos volt a triki. De most már felpöröghetne már a sorozat egy kissé.
  • Narxis
    #44
    Ez de komoly rész volt, omg!!!
  • Narxis
    #43
    Az szétkapná ezeket az amatőröket pillanatok alatt. :D
  • Oddball29
    #42
    Ötletesebbet. Mint pl. a future predator volt s1-ben.
  • Narxis
    #41
    Eredeti lényt? Mert eddig mik voltak? :D Vagy kinézetre élethűbb?
  • Oddball29
    #40
    Még mindig várok egy eredeti lényt. Régi primevalban kreatívabbak voltak a bestiáriummal.
  • Narxis
    #39
    Ez de durva rész volt, ütött rendesen.
  • Calver
    #38
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    háh, talált, bár nem pont úgy, ahogy képzeltem
  • Calver
    #37
    má' megin' hol a 720p :C

    viszont ez az utóbbi kettő (6-7) jópofa rész volt, végre kezd magára találni a sorozat. az ötödik rész habosra vert drámázása nagyon nem jött be, de ez a kettő odabaszcsizott.
  • Narxis
    #36
    Ez durva rész volt. A parancsnok nagyon hajt a cégvezető bulára. :D
  • Narxis
    #35
    Kanada? :O Oh, akkor már értem. :D
  • novvan
    #34
    Azért ne felejtsük el, hogy Kanada kormánya az érintett.
    Egyébként végre megleptek egy kicsit a sztorival!
  • Oddball29
    #33
    Ok...Ez meglepett. Nem kedveltem nagyon a karaktert, de azt el kell ismerni, hogy bátran halt meg.
  • Narxis
    #32
    Igen.
  • Oddball29
    #31
    Kinn van már az e05?
  • Narxis
    #30
    Fúúú ez drámai rész volt, mondjuk kurva amatőr módon tolják ezt az egészet. Egyáltalán nincsenek felkészítve itt a dolgokra csodálom, hogy az USA kormánya csak így rájuk hagyja még akkor is ha ott van az a kormánytag csávó.
  • Narxis
    #29
    Na ez tényleg jó rész volt, már kezdtem megkedvelni a parancsnokot aztán jött a végén az a jelenet... :/
  • Oddball29
    #28
    Na, ez egy fasza rész volt, megvolt a régi Primeval feeling is.

    Már csak legyenek kicsit kreatívabbak a lényekkel.
  • Sir Quno Jedi
    #27
    Bár ugye eszerint az őskorban voltak 70centis szitakötők és méteres ezerlábúak. Na ugye az 250millió év és akkoriban sokkal magasabb volt az oxigénszint.