288
Game of the Year 2012
  • steweee
    #288
    látod ízlések és pofonok. gondolkodtam a dolgon olyan sokan mondjás az assa creed 3-at meg a dishonored-et, de néztem direkt egy csomó gameplayvideót, nekem annyira se jön be, hogy letöltsem...
  • grebber
    #287
    Gmakepaocs szavazás végeredménye!

    Ez hívják úgy hogy 100% mindenre amire nyomtam az is nyert!
  • Skyrim
    #286
    Most komolyan a Max Payne 3 lett az év legszebb játéka ?
  • Reg5
    #285
    "Nehézséget szidják"

    Mennyjenek játszani Én pici pónimmal...
  • ratgab
    #284
    Na de mindegy nem tisztem téríteni, szóval itt be is fejezem. Mindenki avval játszik, amivel akar. Nekem Goty 2012 AC 3 és ezen semmi nem változtat.
  • ratgab
    #283
    Nehézséget szidják, de én egy AC-ben se halltam meg csata közben. Ez egy ilyen játék. Ha nehéz harcot akarsz menj Darksouls-ozni, na az nehéz!

    Egyébként meg ha nem Cod-ként játszod, hanem elvégezve a 100 % sync dolgokat, akkor bitang nehézzé válik, mert ott már rejtőzködni, tervezni, ügyeskedni kell.
  • zorrobomber
    #282
    Ebben igazad van.
  • ratgab
    #281
    Többek között ez is a része a dolognak, amit írtam... Innentől meg totál hiteltelen az egész metacritic.
  • zorrobomber
    #280
    öö, tudom, szar a metacritic, de én nem is az átlagot nézem, és a felhasználónevek látszanak. És el is olvasom a review-kat, a 4-es körüli kritikák totál értelmes érveket hoznak fel.
  • ratgab
    #279
    Most ez téged miért dühít? Más jól szórakozik vele, te meg addig szórakozzál jól más játékkal. Különbözőek vagyunk, mindenkinek más jön be. És ezzel igazából semmi baj nincs.

    Hotline-nak majd lehet ezek alapján adok egy sanszot.
  • zorrobomber
    #278
    omg
    "Look, this game isn't really a 10 but i gave it that score to counter all those negative scores from butthurt trolls that are mad because this game is 15x times better than thier favourite generic shooter, CoD."
  • ratgab
    #277
    Csak jelezném, hogy metacritics-re bárki írhat bármennyiszer, így egyáltalán nem mérvadó az innen szerzett értékelés.

    Egy dühös rajongó, akár 20-30 negatív értékelést is bedobhat a kalapba...
  • zorrobomber
    #276
    A "micsoda érvek"-et csak a második részre, a listámra adott reakciókra írtam :) AC-re már tényleg nem írok semmit, annyira bosszant hogy EZ a valami ennyi ember szerint jó dolog.

    Hotline-nak én is totál hitetlenül álltam neki, szóval egy esélyt azért adnék neki a helyedben. Van pár perc üres járat az elején amíg tart a tutorial, de szerintem vagy olyan türelmes hogy ki tudd várni amíg beindul (~2-3 perc)
  • zorrobomber
    #275
    http://www.metacritic.com/game/xbox-360/assassins-creed-iii/user-reviews

    Mondani már nem merek semmit, de azért kétlem hogy véletlenül ilyen megosztott a rajongótábor.
  • ratgab
    #274
    Na veled is lehet érdemben beszélni...XD

    FTL-t majd megnézem, Hotline nem mozgat.
  • grebber
    #273
    Mivel már nem lesz több említésre méltó game 2012-ben így itt az én listám!

    2012 legjobbjai szerintem:

    A legjobb FPS: Far Cry 3 (a képzeletbeli listán utána jön a Halo 4 és Dishonored)
    A legjobb autós játék: Forza Horizon
    A legjobb akció kaland: Assassins Creed 3
    A legjobb TPS (ami nem kaland): Max Payne 3
    A legjobb statégia: XCOM: Enemy Unknown
    A legjobb kalandgame:The Walking Dead

    Más díjazottam nincs mert sport illetve mmo játékokkal nem igen játszok!

    AC3 és a FC3 között nem tudok választani ha az ÉV JÁTÉKÁRA kéne voksolni ,mert mindekettő baromira tetszik.És bármennyire hihetetlen de a FC3 fps-be sokkal több időt beleöltem mint eddig az AC3-ba!
  • zorrobomber
    #272
    Micsoda érvek :)
    Próbáld ki a Hotline Miami-t és FTL-t is. Utóbbit főleg. A Kickstarter legzseniálisabb produktuma eleddig.
  • Although
    #271
    A CK2-vel egyetértek az eddig készített egyik legjobb paradox játékról van szó. A mai világba igazán kuriózum az a szint amivel a Paradox a játékait készíti. Tény elég szűk réteg aki lelkes rajongója. De nem lehet letagadni minőség felsőfokon.
  • ratgab
    #270
    Rengeteg objektív érvet felsoroltam AC 3 mellett egy másik topikban, de te eleve utálod, szóval amúgy is feleslegesen tépném a számat.

    Jah és neked amúgy is hiába magyarázom AC 3 előnyeit, ha már az előző részek se tetszettek. Egyébként a listád se arról árulkodik, hogy nagy TPS fan lennél, szóval innentől AC haterkedésed inkább szubjektív mint objektív. Középszerűnél azért egy kicsit jobb, sokak szemében nem Goty ezt én se vitatom. De az idei év terméséből bizony a legjobb szerintem: A szövevényes története, grafikája, játékmenete, számtalan mellékküldetése (vadászat, hajózás, bérgyilkosság, és még több 10 egyéb mellékes tevékenység, melyek egyedivé teszik az idei mezőnyben... hajózás önmagában egy hatalmas élmény és akár külön játék is lehetne, annyira jó), fantasztikus hangulata, hatalmas sandbox területe miatt.

    De mint említettem te csípőből utálod az összes AC-t szóval nincs miről beszélni.

    Listára:
    FTL nem ismerem
    Far Cry 3 messze van az év játékától
    DH mondjuk megérdemelné
    Hotline... Ezmiez? Év játéka, na ne már!
    A többi meg no comment.
  • vrtg
    #269
    Hotline Miami, FTL egyértelmű favorit nálam is. AAA címek közül a Far Cry3-on, Dishonoreden kívül még az Alan Wake-t mondanám jónak idén.
  • zorrobomber
    #268
    FTL: Faster Than Light
    Far Cry 3
    Dishonored
    Hotline Miami
    Crusader Kings 2
    FM 2012

    Sok szubjektív dolog miatt rühellem AC3-at, de már rengeteg objektív érvet is felsoroltam(ellentétben veled). Egy középszerű, max 7/10-as játék. PC Gamer listán is nem véletlenül keresed hiába, valami 72-t adtak rá. Persze a lefizetett IGN-nél meg Gamestar-nál nyilván év játéka lesz. Hányinger.
  • ratgab
    #267
    *(hogy nélkül) mely játékok...
  • ratgab
    #266
    Ac3 viccezésed egy vicc.

    Amúgy neked, hogy mely játékok lennének a Goty listádon?
  • zorrobomber
    #265
    Far Cry 3 rajta van a listán, bár nem az év játékán. Szerintem is oda való lenne. Borderlands 2-t még nem toltam, de el tudom képzelni GOTY listán. AC3 viszont vicc, inkább adnám a Walking Dead-nek.

    @vrtg
    Nem csak az a kérdés hogy mit kukáznál, hanem mit tennél a helyére? :)
  • vrtg
    #264
    Erről a listáról a felét lazán kukáznám.

    Dota 2 ---> Komolyan? 2012-ben a legjobb pc játék egy 10 éves warcraft3 map/mod szebb grafikával?
    Dishonored ---> Nem volt rossz. Néha butácska és vannak játékmenetbeli hiányosságai, ennek ellenére szórakoztató. Maradhat.
    Mass Effect 3 ---> Vicc. Azon külön mosolyogtam, hogy az rpg-k közé is be van sorolva.
    PlanetSide 2 ---> A ritka szar optimalizácó miatt kimaradt.
    The Walking Dead ---> Visual novel, nem játék.
    Tribes: Ascend ---> Korrekt multiplayer shooter, kár hogy pay2win.
    XCOM: Enemy Unknown ---> Kimaradt, de a látottak alapján jónak tűnik. Pótlása folyamatban.
  • Fpocok
    #263
    Ja, remek lesz... 2013 év játéka esélyes egy 2012 novemberben megjelent játék. Amúgy 100%, hogy mire jövő lesz, el fogják felejteni...
  • Newfronter
    #262
    Inkább hozzáadnám a GW2-őt, Borderlands 2-őt, még az AC3-at is. Ha jól tudom a Far Cry 3 azért nincs ezeken a listákon mert későn jelent meg és a 2013-as szezonba sorolható.
  • zorrobomber
    #261
    Mit cserélnél ki rajta?
  • Newfronter
    #260
    Eléggé furcsa lista... :S lol
  • Although
    #259
    Arra céloztam hogy ebben az évben az összes mmora lehetet szavazni az mmorpg2012 oldalán és a TSW jól szerepelt a 69 pont az nem biztos hogy korrekt egy SWTOR szintű solo stroival és jó dungeonokkal is rendelkező játék kapcsán persze nyilván az mmo pont azért érdekes mert egy másik szempontból amit én előnynek gondolok az hátrány sok ember számára de ettől az még nem rossz.
  • zorrobomber
    #258
    Elég érhetetlen ez a hsz, főleg hogy a Conan 2008-as. A PC Gamer meg egy teljesen jó oldal. A listát persze ettől függetlenül nyugodtan lehet szarozni, szerintem is vannak érdekes dolgok benne.
  • Although
    #257
    Ami engem jobban érdekel az né szerinti szavazáson ,normális oldalon ahol a GW2 és a Conan meg a Rift után a 4. a secret world.
  • zorrobomber
    #256
    The Secret World? Hát miután 69 pontot adtak rá, nyilván nem fogják jelölni az év MMO-ja címre :)
  • Fpocok
    #255
    TSW sehol. Szar lista.
  • zorrobomber
    #254
    PC Gamer év játéka jelöltek:

    Dota 2
    Dishonored
    Mass Effect 3
    PlanetSide 2
    The Walking Dead
    Tribes: Ascend
    XCOM: Enemy Unknown

    Cikk a többi kategóriával ITT
  • Maxtreme
    #253
    Te az életben is pékségbe mész érdeklődni TV-vel kapcsolatba?
  • cataflam02
    #252
    Megint topicot tévesztettél.. De lásd kivel van dolgod segítek neked.
    Itt mindent megtalálsz.
  • Calver
    #251
    most szívesen adnék címet a megfelelő témához ahol felvilágosítanának, de őszintén szólva tisztelem annyira fórumozótársaimat, h megkímélem őket tőled.
  • Skyrim
    #250
    Valaki tudja hogy olcson mennyiért lehet beszerezni egy jó 4-6GB-os RAM-ot,és 1GB os videókártyát és jó prcesszort amivel jól megy jó felbontáson a mai játékok pl Far cry 3,Crysis 2 ?? Fontos lenne köszönöm előre is a választ és a segítséget.
  • Evoluti0N
    #249
    Nem értem pontosan, h mire gondolsz, de ha arra gondolsz, amire gondolok, h gondolsz, akkor a válasz az, h a DX11-et támogató játékokat lehet DX11-ben játszani Win 7-en, korábbi operációs rendszereken nem. :D